Kang Han-na je tlustá a ošklivá dívka, která zpívá schovaná v zákulisí za populární a krásnou zpěvačku Ammy. Sice není atraktivní, ale za to umí krásně zpívat, což právě Ammy chybí. Han-na je bezhlavě zamilovaná do Sang-juna, slavného manažera, který si nevšímá její ošklivosti a je na ní milý. Když Han-na uslyší jak o ní Sang-jun nehezky mluví, nemá další důvod proč déle žít tlustá a ošklivá tak zajde za plastických chirurgem aby jí od od hlavy po palce u nohou předělal v krásnou dívku. Chirurg po přinucení souhlasí a provádí na jejím těle spoustu operací. Han-na je nezvěstná po dlouhou dobu. Když jsou všechny operace hotové, vidá se na konkurz zpěvačky, která je hledána právě místo jí samotné. Han-na z novou vizáží, se představí jako Jenny a manažer Sang-jun jí hned příjme a vytvoří jí velkou kariéru a popularitu... Zjistí někdo pravou totožnost Janny? Povede se jí její vysněná velká kariéra? Nebo snad skončí v náručí jejího milovaného Sang-juna? (Káronoš)

Soupalka

Jihokorejské komedie mne většinou nezklamou a výborně si u nich lze odpočinout. Tahle k nim také patří - prima ujetý film s osvěžujícími gagy a uvolněnou atmosférou. Originál a zároveň jedno velké klišé. ()

Goldfinger

no, mistni komentare i hodnoceni jsou ponekud nevyrovnane. A ono se vlastne neni cemu divit. Ten film totiz jako celek prilis nefunguje. Mozna to bude i tim, ze film byl natocen na zaklade japonskeho manga od Yumiko Suzuki, takze film neni uplne korejsky, jak tady vetsina uzivatelu pise.. ()

plooter

Zajímavé. Hollywoodský styl od hlavy k patě. Ale Yong-hwa kim tomu dal něco, co amíci neumějí. Konec. Není nutné za každou cenu abnormálně happy vyvrcholení. Není nutná láska, není nutné zhrzení a já nevím, co ještě. Asi se stačí narodit v Koreji, aby člověk věděl, jak atypicky zakončit film. Dobré. Fakt stojí za to, se na tuhle romantickou komedii, která opět prověří Vaše city tím typickým korejským způsobem. H,mmmm, kde jen na to chodí? ()

Wajny13

Opravdu výborná korejská komedie! Velmi vtipná a hlavně inteligentní - nejsou tu žádné nejapné žerty apod. :-) Ah-jung Kim svojí dvoj-roli zvládla na jedničku s *. Nejlepší scéna - "helmo scéna" :-) Jsem okouzlena 5* - něco tak nabíjecího jsem už dlouho neviděla :-) ()

Galeana

Film to nebyl špatný. Docela jsem si ho i užila. Chyby ovšem samozřejmě měl. Začneme od kladných věcí...přišel mi neuvěřitelně vtipný (už dlouho jsem se tak nezasmála). Na druhou stranu mě ovšem vyloženě štvaly písničky (nechci poslouchat korejské předělávky starých songů....vždyť oni umějí dělat kvalitní soundtracky...nevím, kde se stala chyba...). Ovšem nejvíc mě rozzlobilo poselství filmu.....Jste tlustá? Nechte si udělat plastiku !!! Poté je vše už jen OK. Ale i přes to se naopak vztah lidí ke kráse spíše kritizoval....Prostě i přes všechno, co jsem naspala se mi film LÍBIL a to DOCELA DOST. ()

emihorsen

Nejedná se o nic světoborného, Korea natočila i mnohem lepší komedie, ale je to strašně milý film se sympatickou hlavní herečkou. Navíc ten zpěv je úžasný. ()