Tajemství

07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

conery1

" Váš život je fyzickým prejavom vašich myšlienok., choďte za svojim šťastím a vesmír vám otvorí dvere tam, kde predtým bol iba múr. " Zaujímavé, že film sa mi dostal do rúk práve vtedy, keď som sa bál urobiť veľmi závažný krok ( odísť zo zamestnania ) už sa naozaj nebojím. K múdrostiam, ktoré tu odzneli pridám Ježišovo : Hľadaj " Božie kráľovstvo " ( pokoj v duši ) a všetko ostatné ti bude pridané . Ďakujem tvorcom, i tomu kto mi poslal toto dielko, preto že mi naozaj pomohli. Po čase dopĺňam citát M. L. Kinga : " Vykročte vo viere. Nemusíte vidieť celé schodište. Len urobte prvý krok ". ()

Pájusha

Nádherné myšlenky, které vůbec nejsou tajemstvím, jak dokument avizuje, můžeme o nich číst i slyšet leckde. Já s přístupem, jaký se snaží tohle dílko vštípit divákovi, sympatizuji, ale sakra!, co to provedení? Naprosto příšerný pokus o dokument, přílišný americký, umělý entuziasmus, neuvěřitelné postavy, klišovité podání. Pokud to ale někoho přivede k větší sebelásce, spokojenosti a vůbec k myšlence "dělat věci jinak", budiž ;) ()

Reverger

Už jen proto, že osobně, když jsem to zkoušel několikrát využít a věcí, kterých jsem díky tomu dosáhl, tomu musím zkrátka věřit. ()

mysak.pitlik

Hrozně mě to naštvalo. Prezentujou to tak, že by si měl člověk jen sednout do křesla, představovat si, že je úspěšný a bohatý a vesmír mu to splní. A jak už tu je mnohokrát, zpracované to je jako předlouhé promo nějaké sekty. Jedna hvězda jen proto, že s tou prapůvodní myšlenkou, o důležitosti pozitivního myšlení, souhlasím. ()

Pompaj

Rád bych napsal komentář k tomuto filmu. Ale byl bych v táboru těch, kteří tomu věří a obhajoval svůj názor oproti táboru, kdo nevěří. Je to každého věc, kdo tomu uvěří. Já věřím, že v tom je kus pravdy. Teď k dokumentu, bylo to podáno hezky ani trochu mě to nenudilo. Za 5* bez debaty kvůli tomu, co dokument se snaží dát :). ()

Perfo

Nechutná mainstremová forma a vypravěčské podání dokumentu mě neuvěřitelně odrazovalo a místy dokonce parodovalo téma, o kterém dokument vypráví a chce na onu věc poukázat, navíc je to neuvěřitelně rozkecané. Veškerý obsah by se dal odvyprávět za 40 minut maximálně. Co se týče obsahu nemám slov. Určitě na tom něco je a kdo to popírá je ignorant. ()

chalp

Najviac na celom tajomstve sa mi páči, že vás k ničomu nenúti, nemusíte sa oberať o drahocenné dve hodiny každú nedeľu, nenúti vás prispievať na charitu, nejesť v piatok mäso, odopierať si zo života všetko dobré(tu je čas na otázku čo to vlastne je fanatizmus že?)Ponúka vám len alternatívu ako si spríjemniť a zlepšiť terajší pozemský život(v lepšom prípade od základu zmeniť), na ktorý vlastne každá viera z vysoka jebe. ()

sedlo03

Zajímavé, ale poněkud ujeté. Podle mého osobního skromného názoru. It doesn´t work. Na druhou stranu, když si dáte 1 a 1 dohromady... Vysvětluje to existenci Boha. Lidé vždy vzhlíželi k něčemu neznámému, a když to nedovedeme pojmenovat, tak si k tomu něco vymyslíme a začneme se toho bát. ()

glamgirl

Veľmi sugestívne. Akurát že všetko, čo vo filme odznelo, som už kdesi počula alebo čítala, takže to až také veľké tajomstvo nebude... ()

poet

Duchovný konzum a teleshoping to sú dve slová ktoré asi najviac vystihuju túto agitku za dosiahnutie štastia a ktoré som videl v iných komentároch. Keď to overím v praxi tak napíšem viac:)) ()

vozihnoj

Od čtrnácti jsem usilovně myslel na sex. Vysílal jsem myšlenky všemi směry a to velmi intenzivně. Jakto, že se dostavil až po několika letech??? Ale teď vážně, fakt, že pozitivní myšlení zlepší náš život, je zaobalen do tupého hodinu a půl travajícího pseudodokumentárního obalu a člověk si připadá, jako by poslouchal zaseknutou LP desku. 69%??? Nechápu. 1* za to, že jsem se vydatně nasmál. ()

Harpy

podľa niekoho odpad, podľa niekoho je to pravda ktorá naozaj funguje.....môj osobný názor k tomuto dokumentu je trošku skeptický, ale musím uznať že po vzhliadnutí som sa na svet dívala trocha inak - bola som dlhú dobu dobre naladená a cítila som sa strašne fajn, nič ma nevytočilo, žiadne stresy ani zlá nálada.....ale ono to po nejakom čase pominulo....:D je dôležité si uvedomiť (aspoň podľa mňa) že nie všetko na čo si zmyslíte a bude sa vám až z mozgu pariť ako intenzívne sa na to budete sústreďovať vám padne k nohám, nemyslím si že sa celý vesmír posunie len kôli tomu že vy si to budete želať..toto si myslím ja, ale tiež tento dokument má niečo do seba, je dôležité myslieť pozitívne a samozrejme že s takým prístupom sa vám bude aj lepšie žiť a viac dariť ;-) ()

Rondell odpad!

Hodina a půl žvanení o větě: "Myslete pozitivne a budete mít úspěch". Za to dávám odpad. Další odpad bych přiřknul větě samotné, ale to nejde. Bohužel. Maé zamyšlení -------> Život není příručka. A jak já doufám, žádnou se ani neřídí ... a pokud ano, je pro mě (život) asi největším zklamáním, hned po ukončení natáčení seriálu My name is Earl. ()

Mrs.Bailey

Nemůžu si odpustit jednu hvězdičku, protože se sama snažím myslet pozitivně a věřím, že to může věci ovlivnit. Ale tohle má být proboha co? Vymývárna mozku, 90 minut blábolů, už teleshopping Horsta Fukse byl zajímavější a zábavnější. "Vesmír se sladí s podstatou vašich vnitřních pocitů" ?? Všichni ti spisovatelé, vědci a filozofové, kteří nám, zabedněným tupounům, odhalí to největší tajemství lidstva, museli dostat obrovsky tučný honorář nebo jim fakt šplouchá na maják. ()

Pawlisman

Dokument hroznej, o tématu vím dost a načetl desítky podobných knih. Téma bývá podobné. Často v něčem pravda, ale zcela chybí hlubší vysvětlení. Zaměřuje se jen na jeden efekt a není ani zcela vysvětleno. Škoda. Další škoda že je trochu moc o penězích, autech apod. wtf. To vám skutečně štěstí nepřinese. Druhá polovina krapet lepší. 3 hvězdy za to, že tento film určitě lidem neuškodí, ba naopak. Dotýká se několika šikovných otázek o kterých by měli lidé přemýšlet.. Jinak spíše zklamání. 6,5/10 ()

Platom

Tak nějak nevím, jak Tajemství ohodnotit. Podstata tohoto "dokumentu" je zcela jasná, ovšem její vyjádření zdá se mi místy přehnané, jak už bývá u podobných projektů zvykem. Kdyby byla stopáž snímku zhruba o 60min kratší a my byli ušetřeni neuvěřitelných příběhů, nekonečného vesmíru a nekonečného opakování slova "Secret", jednalo by se určitě o solidní motivační snímek, který má za úkol pouze jediné. Ukázat lidem, že s pozitivním přístupem k životu dojdou nejdále. Že zdravé sebevědomí dokáže udělat divy a že koncentrace na zápal jsou stavebními kameny úspěchu. Dvě souvětí a řekl jsem vše, co řekl 90min dokument :-) ()