Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Celý film

Frajer42

Hodnotit dvouminutový fiktivní trailer, který běží jako dělítko dvou filmů v kině je naprostý nesmysl. I když ta trampolína neměla nejmenší chybu. :) Pokud by to však nebyl trailer fiktivní, tak bych takový film rozhodně nevynechal. Moc pěkná upoutávka, ale trailery skutečně hodnotit nehodlám. Pak by přišlo na řadu hodnocení reklam a kdoví kam by jsme se až dostali. EDIT: Změna plánu, 3* a hurá na reklamy. ()

P/\/EL

taky supr fejktrajler.....je tam daleko víc moderních prvků....ale...né.....styl..nadsázka......PS: na yt píšou, že se to prej točilo v Čechách, nj, mi to mělo dojít, když vidim ty český jména..ta grandma mi je nějaká povědomá..jinak Eli Roth je nepochybně dost zvrácenej a v nechuťárnách se přímo vyžívá, když to ale kombinuje s takovym černym humorem, tak to funguje zcela jinak...jeho oblíbenosti: http://www.youtube.com/watch?v=bFHpxdJCerY ()

BlackTom

Vyzerá to sľubne. Fajn gore scénky, dobrý námet (veď prečo musia všetci vraždiť len na Halloween?), béčková hviezda Michael Biehn a všetkému kraľuje psychopat Eli Roth. Ostáva mi len skonštatovať, že každý fiktívny trailer z Grindhouse má niečo do seba a každý plne vystihuje svojho režiséra (zmagorený Rob Zombie, Rodriguez a Danny Trejo, psycho Eli Roth). Dúfam, že tieto trailery budú časom zrealizované. ()

MM_Ramone

Toto je najlepšia vec od amerického režiséra Eliho Rotha, čo som doposiaľ videl. Krátky, fiktívny trailer na starý, béčkový slasher horror. Je to jeden z niekoľkých podobných úletov, ktoré sa objavili v retro horrorovom projekte "Grindhouse". Originálna a vtipná myšlienka natočiť upútavku na neexistujúci film. *** ()

tron

Za mňa príliš plytké, samé odseknuté hlavy. Tak toto je šialené, hodnotiť „fiktívne“ trailery na fiktívne filmy v réžii známych hororových mien a s prispetím Michaela Biehna. Braky ožívajú a Eli Roth na krátkom priestore zostáva vtipný i brakovo pôsobivý. Sranda je, že celovečerák z r. 2023 je v podstate presným opakom "brakového" traileru: nie je v ňom Biehn, snímka pôsobí dojmom normálneho rozpočtu a nie nízkorozpočtovým štýlom a chýbajú v ňom najzvrhlejšie úchyláčtiny z traileru (dokonca i s trampolínou ej to napokon vo filme o čosi "jemnejšie"). ()

• Horror byl natočen v Kladně během filmování snímku Hostel II (2007). (Red John)