Lumpicek1979

to bylo něco strašného, tak špatně natočený horor se jen tak nevidí, ztráta času, lituju, že jsem tomu věnoval 85 minut života. ()

mad.dog

Nevím, co k tomu napsat, je mi z toho zle, je to výborně natočeno a asi budu mít ještě dlouho tenhle film/dokument před očima. Tenhle horor opravdu stačí vidět jednou. ()

Wurf

Průměrný found-footage film. Nemám rád horory u kterých se v podstatě vůbec nebojím. Jinak se jedná o zajímavé téma, ze kterého by se dalo určitě udělat víc. Nutno říct, že však John Erick Dowdle není příliš úspěšný hororový režisér. ()

martasdas

Před shlédnutím jsem od filmu moc nečekal. A za to jsem rád, protože jsem o to víc překvapen. Rádoby dokument o sériovém vrahovi se spoustou více než amatérských záběrů jeho kamery. Velmi dobrý, stupňovaný příběh se závěrem pokud ne vyrážející dech, tak minimálně vedoucí k zamyšlení...pro někoho možná depresivní. Velice dobře a hlavně důvěryhodně natočeno i odvyprávěno. ()

lineker

Tomu filmu chybí opravdu jen "natočeno dle skutečné události", protože autenticita z celého snímku silně sálá. Drsný, znepokojivý found footage, kde kamera nebyla tentokrát svěřena do rukou obětí ale samotného vraha. ()

angelle

Po celý čas pozerania som si myslela, že ide o skutočné pásky so skutočným týraním žien, no po prečítaní komentárov zisťujem, že to bol fake. Asi nikdy v živote sa mi tak neuľavilo. Ale smutné je, že sa niečo podobné skutočne môže odohrávať. ()