Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

Lukinsons-

Ach jo, když tolik prahnete po znalostech, tak jděte "dělat vědu" :D V tomhle pořadu jde především o zábavu a ta je vydařená. Někdy trapná, ale většinou jsou vtipy povedené. Navíc testují věci, se kterýma se spíš setká normální člověk. Plnej počet nedávám jen, protože to je slabší než Bořiči mýtů a ten humor je sem tam trapnej. ()

Kalda69

Musim dat 4* protoze i kdyz jsou obcas pokusy nezajimave, vetsinou i spatne provedene a i proto jsou zavery zavadejici (mereni ucinku snizeni slz pri krajeni cibule, kde slecny pipetami zachytavaji slzy ale jak je videt tak obcas nejaka ta slza spadne i na skleneny stul pod kterym je kamera aby to natocila nebo zjistovani co doda dechu vice alkoholu kde maji subjekty poznat ze dosahli hladiny alkoholu v dechu kdy uz nemohou ridit -> 0,8 promile a kdo prvni prekona tuto hranici tak vyhral, podle me to meli udelat jako u vsech ostatnich pokusu kdy se urcity cas subjekty laduji pozadovanym jidlem a kdo by pak nadychal nejvic ten vyhral ale takhle bych mohl pokracovat donekonecna) ale oci me otevrela az hlaska: Braniac si vytírá zadek žínkou vědy. Pote jsem pochopil ze nejde o vedu ale jen o prdel, kterou vam tento porad splni. BTW: Miluju ocelove koule, kosik s krasnym pevnym a stavnatym ovocem a zahadnou muslicku profesorky Myang Li ale nejspis to bude tim ze hrala v jedne bondovce :o) ()

The_God

Prakticky všechny pokusy jsou k ničemu, ale je sranda na to koukat, pokud tento pořad neberete vážně. Někdy překvapí nějakým zajímavým pokusem, jindy je to nuda, občas dobré seriály (pokusy otevřít trezor - nakonec se to pomocí tanku Leopard a přímému zásahu z jeho děla povedlo) a hlavně spousta zničených karavanů. ()

xxmartinxx

Tento pořad mě zaujal. To, co nabízí, může být zábavné a poučné. Není to ale ani jedno. V lacinější české verzi "Clever" jsem se dozvěděl víc zajímavostí. Většina pokusů je naprosto o ničem. Rozbije ocelová koule budík? Rozbije se skleněná koule při dopadu na zem? Co se stane s banánem vystřeleným do vzduchu? Všechno tohle se tu řeší... Musíte to vidět? Překvapí vás, že se skleněná koule po pádu rozpadne? Pokud je to pro vás šokující informace a čekali jste, že koule se od země odrazí a bude skákat jako hopík, je to pořad pro vás.___ Tenhle seriál nemá s vědou nebo zajímavostmi z jejího světa nic společného... je to jen tupé mlácení do věcí. ()

C0r0ner

Jo, kdyby takhle nějak byla vyučovaná fyzika, tak jsem na ní nemusel být takový trotl. Škoda, ale třeba ta doba přijde. Každopádně je to velmi dobrý pořad, který divákům skrz zábavné pokusy ukazuje všechny možné věci, které se týkají v podstatě jakéhokoli odvětví vědy. Pro mě největší ponaučení přišlo s tím, že když člověk pije pivo brčkem, tak se víc nenalije, ale zato bude víc krkat. 80% ()