Pat a Mat: Puzzle

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2002, 9 min

Marek Beneš

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

...aneb 100+1 rad jak skládat puzzle - neuvěřitelný! :) ...100% ... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=hN4xApmXGE8(28.1.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

• boshke

Tohle už je nějak moc křečovité. Stavění puzzlí pomocí špendlíků, větráku, luxu či hrábí mi prostě přijde moc i tyto dva. Navíc už to ani vtipné není... 50%(7.12.2011)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

Při skládání puzzle si může ublížit snad jen Pat a Mat. Slušný a zábavný nový díl staví na klasických patovskomatovských ingrediencích a je slušným nástupcem starých dobrých Ajeťáků.(30.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Vždy budu kontrolovat sáček od vysavače :) a zakončení s čepičkama bylo skvělé.(16.4.2013)

Pat a Mat jak jinak, někdy i to puzzle jim dá zabrat:-)(18.12.2008)

Super originální v tomhle dílu je, jak Pat a Mat skládají puzzle na zdi, kde dílky drží pomocí větráku.(4.5.2012)

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 %(24.8.2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(4.3.2016)

Nová učiteľka zoológie sa na hodine pýta Móricka: "Chlapče, od akého vtáka je toto vajce?" "Neviem." "A toto?" "Neviem." "A toto?" "Takisto neviem." "Zle, veľmi zle, ako sa voláš?" Móricko si stiahne trenírky a hovorí: "Skúste uhádnuť podľa vajec!"(17.11.2007)

Pat a Mat se za pomoci kreativních nápadů snaží poskládat obtížné puzzle. Skoro se jim ho podaří dokončit, ale pak se vynoří problém, který známe snad všichni. Poslední dílek chybí! Po jeho nalezení je jiný kousek zničen a oba pánové musí uplatnit svoji vynalézavost. V tomto díle se mi nejvíc líbil závěrečný vtip.(28.8.2008)

Parádní oživení tohoto vyjimečného seriálu. Jeden z mála seriálu, kde si nové díly dokázaly udržet kvalitu starších dílů.(26.9.2012)

No tenhle díl je super. Mě to dostane vždy ty jejich kousky. Mě to pobavilo.(6.3.2009)

<< předchozí 1 2