Reklama

Reklama

Pat a Mat: Houpačka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Režie:

Marek Beneš

Obsahy(1)

Mat prinesie Patovi darček vo forme kvetiny a hračky, ktorá stvárňuje ich dvoch pri hojdaní sa na hojdačke. Pri pohľade na túto hračku ich pochytí strašná chuť pohojdať sa a tak sa rozhodnú spraviť si naozajstnú hojdačku. (pravo)

Recenze (20)

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Poměrně slušná podívaná na Pata a Mata, kteří si hrají jako děti a postaví si houpačku. Jen škoda, že jim v závěru opět stačí jen hračka místo opravdové promakané houpačky. ()

pfa 

všechny recenze uživatele

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Houpačka se v podání této dvojice mění vlastně v hloupačku. No ale nakonec se jim to vlastně podaří. ()

BlackMount 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat si hrají jako malé děti. Postaví si k tomu víc atrakcí než jich je na Matějský pouti, ale bohužel se u toho baví jen oni sami. Tenhle díl je dost infantilní a nudný. ()

hlína 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5 

všechny recenze uživatele

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()

Reklama

Reklama