Pat a Mat: Houpačka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Marek Beneš

Mat prinesie Patovi darček vo forme kvetiny a hračky, ktorá stvárňuje ich dvoch pri hojdaní sa na hojdačke. Pri pohľade na túto hračku ich pochytí strašná chuť pohojdať sa a tak sa rozhodnú spraviť si naozajstnú hojdačku. (pravo)

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

IllIlIlIIl

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

otík

Poměrně slušná podívaná na Pata a Mata, kteří si hrají jako děti a postaví si houpačku. Jen škoda, že jim v závěru opět stačí jen hračka místo opravdové promakané houpačky. ()

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

Paity

Houpačka se v podání této dvojice mění vlastně v hloupačku. No ale nakonec se jim to vlastně podaří. ()

BlackMount

Pat a Mat si hrají jako malé děti. Postaví si k tomu víc atrakcí než jich je na Matějský pouti, ale bohužel se u toho baví jen oni sami. Tenhle díl je dost infantilní a nudný. ()

hlína

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

xhonza5

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()