Afro Samurai

• USA Afro Samurai
všechny plakáty

Epizody(5)

Na temnou cestu ve futuristickém feudálním Japonsku se vydává samurai prahnoucí po pomstě za vraždu svého otce, kterou na vlastní oči kdysi v mládí viděl. Ze studia Gonzo se na nás valí přehršle soubojů , krve a končetin poletujících vzduchem. Seriál částečně čerpá z RUROUNI KENUSHIN: TSUIOKUHEN a SAMURAI CHAMPLOO. (gruvacek)

KritikRik

Nebylo to špatné, atmosféra, hudba a některé postavy super, ale bylo to celé takové trochu natáhlé. Jako někdo, kdo nemusí anime, to ale stejně doporučuji pokud máte rádi brutální akci. ()

Nautilus06

Co jen o tomto seriálu říct… Asi jen páni. Takové dobré anime, kde nešetří krví a neřeší moc příběh jediné o co jde je pomsta kterou hlavní postava jménem Afro (Samuel L. Jackson) hledá. Ocitneme se ve světě, kde jsou samurajové ale i pistole, telefony, bazuky a androidé. Ale abych seriál jen nechválil tak musím říct, že občas jsem nepochopil nějaké scény a kvůli pochopení jsem si je musel pustit víckrát, ale jinak seriál velmi doporučuji pro každého, kdo má rád krev a akci. ()

MTE

Nechapem take nizke hodnotenie.. Serial sa mi velmi pacil, skoda ze bolo len 5 dielov, ale zas do tych 5 dielov bolo toho natlacene tolko ako v niektorych anime v 13 dieloch. Animacia trosku divna, ale dalo sa. Bavil som sa a dufam ze bude aj nejake pokracovanie ()

FlashCZ

Je to masakr fakt dobrý. Nejdřív jsem myslel že to bude brak ale pak mě to fakt chytlo. Jen bych radši titulky ikdyž toho tam tolik nenamluvěj. ()

Margay

Přišla jsem k tomu jak slepý k houslím a protože jsem měla rozkoukaného něco jiného, se zavřenýma očima jsem hmátla po jednom dílu, pustila ho cca v první třetině stopáže... a zůstala čučet jak puk. Podobnou animaci jsem snad ještě neviděla, v jasně Japonském prostředí si to vykračoval černoch s katanou a do toho všeho hrál rap. No vykašlala jsem se na všechno a hezky spořádaně si Afro samuraje pustila od začátku. Tu jednu * k plnému hodnocení ale nedám. Aby bylo místo na všechny ty souboje (které já zas velmi můžu, ne že ne) už žádné nezbylo ani na kratičké osvětlení motivace postav. A že se někdy chovali skutečně podivně... ()

Peenugirl

Animácia úžasná, detaily vycibrené, dotiahnuté, pastva pre oči... ktv a násilie len tesne nad prijatelnou mierou. Futuristické ajkeď boj sa odohráva vždy zoči-voči + dosť husto podmazáva rap RZA. Málo kecu od bojovníka, hodne krvi od protivníka a vtipne hlášky spoločníka... Dej jednoduchý prevedenie úžasne.80% ()

Vinczent

Přestylizované feudální japonsko v hip hop hávu. Toto spojení k sobě až neskutečně dobře pasuje. Máte-li rádi non-stop akci a chcete se odreagovat, dejte seriálu šanci-nic jiného taky nenabízí. A Ron Pearlman má fakt hodně hustej hlas, který jsem si oblíbil už u prvního Falloutu("War, war never changes") ()

mad.dog

Lituju toho, že jsem všechny díly této řežby neviděl. Depresivní atmosféra, vynikající kresba a dobrý příběh. Netypický hlavní hrdina (černoch v anime) a různorodí nepřátelé. Tomuhle seriálu nic nechybí. Dávám 5 hvězdiček jen za těch pár dílů, které jsem měl tu čest zhlédnout. PS: V originále to musí být ještě lepší, když Afra dabuje Samuel L. Jackson! Oh, yeah !! ()