Pavučina lží (TV film)

Timothy Bond

Alwyn Kumst

Ben Wilkinson
  • A.Beech

Niekde medzi 1-2*. Toľko zvratov, až človek začne očakávať čokoľvek. Miestami veľmi zmiešané pocity. Raz som mal chuť dať "odpad", potom nastal zvrat a ťahalo ma to k 2*. Nakoniec ostávam ale pri tých 2*. Aj keď nie veľmi príťažlivej Alexandre Paul som tie veci nejako neveril. Ten koniec mi to síce "znova" mierne znechutil. Nechcem spoilerovať. Ale ak má človek byť pri tomto filme objektívny, treba dopozerať do konca. Ale ako film doobeda pustený do pozadia je to v pohode.(30.1.2013)

• castor

Naprosto "výborná" záležitost na relax po náročném dni. Jak vidno, v televizní produkci se fantazii meze nekladou. Když někdo kombinuje primitivní s nelogickým a ještě navrch chce být ambiciózní, nemůže to dopadnout dobře. Prostě to mnohdy vypadá asi tak, že jakmile se tvůrci dostanou do úzkých, vymyslí první kravinu, která by mohla děj posunout o scénu dopředu.. Ale jinak jo, bavil jsem se královsky. Zvlášť, když zajíček, co píchal o skoro dvacet let starší Stephanii Holden (holt to letí), oznámí, že je vlastně jejím synáčkem.. Thrillerový suterén!!(18.2.2011)

iMDB: 5.1/10 Opět, jak jsme se již mohli setkat u kanadského filmu, za málo peněz hodně muziky. Corey Sevier, který podal dobrý výkon například také v novém snímku Jazzman (2009) i zde předvedl, že své řemeslo umí. Nesouhlasím s tím, že by byl scénář překombinovaný. Dle mého názoru byl velice zajímavě udělaný. Velmi oceňuji příjemný hudební podkres. Váhal jsem, jestli dát tři nebo čtyři hvězdy, ale nakonec dávám čtyři, abych vyvážil nepoměr v hodnocení.(6.4.2010)

• Makky

Dejová línia obsahuje neskutočne veľa zápletok, až príliš veľa. A samotný film sa nakoniec v nich utápa. Celkovo niektoré scény sú odfláknuté a zbytočne vyzerajú naivne len kvôli tomu, aby výsledná zápletka dala nejaký zmysel. Avšak Alexandra Paul tu docela vyniká. Najprv som chcel dať 2 hviezdičky, ale koniec to pokazil. Síce dám len hviezdičku, tento snímok patrí k tým lepším TV filmom(7.2.2008)

• brutale

Scenár prudko prekombinovaný (ako bojové zostavy Chucka Norrisa), réžiou a hercami nezvládaný, vás napriek častým "zápletkoidným" zvratom, nechá takmer chladnými. Skoro absolútna absencia stupňovania napätia v divákovi... Keďže od režiséra Timothy Bonda, som rád sledoval seriály "Smer juh" a "Krajné medze", prižmúrim jedno očko a pridávam jednu *.(6.5.2009)