Svůdné zombie

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

• choze

Pornoodvárek OD SOUMRAKU DO ÚSVITU, kde souložení supluje nezáživný striptýz servírovaný do naplnění předepsané stopáže a do divákova zemdlení. Nesnáším tyhle trapně pomrkávající béčkové taškařice, které si po vzoru Tromy zvolí prodejně ujetý název a humor má obstarat přehrávání všech zúčastněných a záměrně infantilní a dementní dialogy a hlášky (i když jsem, jednu natočil, ale v té se aspoň nepřehrávalo :)(28.12.2009)

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..."(1.9.2012)

• Nautila

Kvalitou a stylem o pár levelů lepší Choking Hazard se silikony, s námětem vystřiženým z nočního klubu Od soumraku do úsvitu. Ale v rámci žánru pořád tak nějak málo vtipné nebo kruté (navzdory kulečníkovým koulím), nedotáhnuté. Původně koukáno jen kvůli Robertu Englundovi, jehož postava ale nemá možnost se moc rozmáchnout, takže jsme zase na suchu.(19.1.2012)

Amaterčina ako vyšitá. Scénar a dialógy boli totálne vadne, príbeh tiež za veľa nestál. No, ale komédia je to kúzelná, srandičky kam sa pozrieš, len neviem, či pri všetkých, to malo vyzerať ako sranda, alebo sa to malo brať ako vážne. Námet je absurdní, chovanie postáv veľmi tupé, ale masky boli veľmi slušné a zábavnosť tohoto snímku ma prekvapila, lebo zo začiatku to tak nevyzeralo. Lebo scéna zombie striptérka si dá do frndy pingpongové loptičky a začne s nimi strieľať po inej striptérke, tak tam som sa nasmial. Gore efekty tiež neboli na zahodenie a tak na 3* ma presvedčil.(10.1.2016)

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good.(26.11.2008)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)

• - Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)

• - První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)