Svůdné zombie

Zombie Strippers

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

Už od začátku mile sympatická veselá poloamatérská podívaná. Robert Englund je se svým sprejem proti děfkám přímo k pomilování, vysloužilá ruská "balerína" s roztomilým akcentem jakbysmet a Jenna s kámoškama kupodivu hrají nad očekávání slušně (jen u tý tyče se mohly snažit trochu víc, holky plesnivý). Spousta povedeného gore a vtipných hlášek ("You see this? What colour is that?" - "Cappuccino?" - "Right, meaning you're cleaning this entire mess up!" ... :´) ) a celková hrubá nekorektnost téhle párty úchylárny dělají ze Zombie Strippers adepta na status kultovní pyčovinky. V dnešní době určitě potleskuhodné, jen víc takových!(10.2.2009)

Robert Englund totálně skvělý, v mých očích snad pokořil i sebe samého ve všech nočních můrách dohromady. Celkově je to více než slušná komedie s mnoha moc vtipnými okamžiky v sobě. Anti - zombie komandem počínaje, vězněním zombie ve sklepě pokračuje a zombie duelem, kde po sobě dvě zombice střílí kulečníkové koule orgány, které byste jistě na mužském těle nenašli končeje. Jsem si jistý, že tedy s naprosto čistým svědomím 3* dát zvládnu. Docela milé překvapení. Čekal jsem nějakou sračku.(20.3.2012)

Naprosto chápu, že se to asi většině lidí nebude líbit, ale já si tu totálně (Úmyslně) béčkovou atmosféru užíval. Na tom filmu je špatné vlastně úplně všechno. Efekty střelby vypadají jako dokreslené v Malování. Je to natočené, tak jakoby kameraman držel svoje náčiní (Bez dvojsmyslů) poprvé v ruce. A hlavně to nemá vůbec žádný příběh - jenže tady už přestává veškerá sranda. Na štěstí měl režisér tu soudnost a zasadil svůj film do zajímavého prostředí. Kdyby se to odehrávalo třeba v knihovně, tak by to nevydržel ani takový sebevrah jako já, ale takhle je to jako 90 minut trvající pobyt ve stript baru, kdy je prakticky pořád na co koukat. A kdy Jenna Jameson dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Kdyby tu bylo víc nadsázky (Přece jen pár vtipů a závěrečný souboj striptérek to nezachrání) a alespoň náznak příběhu, tak bych hodnotil mnohem výš.(1.12.2008)

• Mahalik

Dejte mi pokoj, jdu dělat striptýz!. Kozy. Striptýzová tyč. Kozy. Zombie. Kozy. Kozy. Co na tom, že by mohla Jenna Jameson kojit vodníky z mostu, když tenhle film neustále opakuje stodvaapadesátkrát omletou zápletku. Záchraným bodem je právě ta účast významného striptýzového klubu ve kterém tančí jak kuličky z polystyrenu pod kobercem tak ...Jenna. Co film ale totálně pohřbilo a hlavně neskutečně ztrapnilo je účast Roberta Englunda, který nejen-že si tady hraje na sexuálního Williho Wonku (s tím sprejem si koledoval), ale především jeho postava akorát překážela a ve finále jsem se modlil ať už to konečně koupí. Nic proti Béčkům, ty já rád, ale prostě tahle variace na Grindhouse se totálně nepovedla. 40% a větu, že je to s odřenejma kozama raději vynechám, ve filmu si jich užijete ještě dost!(29.7.2008)

No, dalšie nízkorozpočtové béčko, ktoré stojí za to vidieť. Nejedná sa o nič prelomové, ale fanúšikou žánru to určite pobaví. Dobrej zombie-činy nikdy nie je dosť a ked sa k tomu pridá skupinka sexy striptérok(profesionálok :) tak to nemôže byť zlé. Film má v celku vydarené masky a triky tiež nie sú na zahodnie i ked občas to poriadne zaškrýpe. Hlavné je to, že som sa nenudil ba naopak bavil som sa. Vtipné hlášky nie len z úst skvelého Roberta "Freddyho" Englunda, ktorý je naväčším kladom filmu sú k smrti dobré :) Proste toto sa podarilo, gore, čierny humor a všade vyskytujúce sa ženské prsia... tomu nemôžete dať menej než 50%(6.6.2008)

• - Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)

• - Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)