Svůdné zombie

Sexi zombie

Horor / Komedie

USA, 2008, 94 min

• mcb

Téměř nekoukatelný trash. Nevyužitý zábavný potenciál a především absolutní, ničím zajímavá nuda. Celý svět a příběh okolo tohohle filmu je zavřen ve své vlastní bublině, do které nikoho nepustí. Je až urážlivé, jak je hloupý a snažící se být zábavný - tím správným gore způsobem. Například takové Planetě Teror nesahá ani po kotníky i kdyby vymyslel tunu vtípků podobných tomu s kulečníkovou koulí. Až na hezká těla modelek a pornohereček (ale pouze ze začátku) nenabízí téměř žádný záblesk té správné "party" zábavy, nad kterou se smějete s přáteli. Maximálně s ní budete nepříjemně kroutit ze strany na stranu. Málo hlášek, málo vtipu, málo originality, málo srandy. A to tady ještě někdo mluví o nějakém sociálním podtextu... Tenhle film se může líbit leda dvanáctiletým nadrženým teenagerům z ranku goth.(11.1.2010)

• Reiniš

Hrozně pitomý film. Na komedii málo vtipné, na horor málo strašidelné a celkově postrádající nějaký smysluplný děj. Těch pár silikonových krasavic, jež přehrávají co jim síly stačí, po čase začnou nudit stejně jako celý film. Jenna Jameson už teda natočila lepší snímky, než je tento rádoby šokující trash.(4.11.2008)

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :)(17.7.2008)

• Mahalik

Dejte mi pokoj, jdu dělat striptýz!. Kozy. Striptýzová tyč. Kozy. Zombie. Kozy. Kozy. Co na tom, že by mohla Jenna Jameson kojit vodníky z mostu, když tenhle film neustále opakuje stodvaapadesátkrát omletou zápletku. Záchraným bodem je právě ta účast významného striptýzového klubu ve kterém tančí jak kuličky z polystyrenu pod kobercem tak ...Jenna. Co film ale totálně pohřbilo a hlavně neskutečně ztrapnilo je účast Roberta Englunda, který nejen-že si tady hraje na sexuálního Williho Wonku (s tím sprejem si koledoval), ale především jeho postava akorát překážela a ve finále jsem se modlil ať už to konečně koupí. Nic proti Béčkům, ty já rád, ale prostě tahle variace na Grindhouse se totálně nepovedla. 40% a větu, že je to s odřenejma kozama raději vynechám, ve filmu si jich užijete ještě dost!(29.7.2008)

I like knives --- Zombie striptérky zaneřáděné od krve, svíjející se kolem tyče, okusující své obecenstvo? Ohohó! To je panečku materiál, sice je to béčko jak kráva, ale místama jsem se fakt dobře bavil, ale taky jsem se místama docela dost nudil. Tenhle B-snímeček jistě nezapře svou inspiraci v Planetě teror (striptérky, virus, speciální army-jednotka a zombie) a také ve Věci (JAK MÁM VĚDĚT, ŽE NEPATŘÍŠ K NIM?) a pokud máte vyhřezlý mozek z hlavy (o střevech ani nemluvě) je ideální se trochu pobavit u téhle odreagovačky s výborným dynamickým střihem, politickou satirou, celkem dobrými maskami a skvěle béčkovými triky. AR: 2,35:1 - HDV(8.2.2009)

• - Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)

• - Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)

• - Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)