Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Omnibus

"Sex je náš... dělá dobře mně i v hrobě. Posnídáš... moje koule, chutnaj tobě. Golfový míček letí, vystřelen pochvou! A chlapi nadržení, čumí, řvou a blbnou." Sice čumí jen na prachsprosté silikony, navíc nemrtvé, zatímco já, kluk z vesnice, raději popásám kozy živé a přírodní, ale nešť. Kolem tyče bylo natolik veselo, že i já jsem se rozparádil a hryzavým kikinám strkal za tanga jednu bankovku za druhou. Čímž jsem polechtal jejich nemrtvé ego a potěšil je, navíc se z toho málem udělal i jejich šéf, v radostné extázi tančící hrabivec (Robert Englund). Závěrem bych chtěl vyslovit poděkování členům vědeckého týmu, kvůli jejichž neschopnosti došlo k úniku viru z laboratoře, což umožnilo vznik téhle nařachané zábavy pro smečku nadržených samců. Mě nevyjímaje. Samozřejmě že oba, já i film, zasluhujeme to nejhlubší opovržení. ()

Frajer42

Robert Englund totálně skvělý, v mých očích snad pokořil i sebe samého ve všech nočních můrách dohromady. Celkově je to více než slušná komedie s mnoha moc vtipnými okamžiky v sobě. Anti - zombie komandem počínaje, vězněním zombie ve sklepě pokračuje a zombie duelem, kde po sobě dvě zombice střílí kulečníkové koule orgány, které byste jistě na mužském těle nenašli končeje. Jsem si jistý, že tedy s naprosto čistým svědomím 3* dát zvládnu. Docela milé překvapení. Čekal jsem nějakou sračku. ()

Isherwood

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :) ()

JASON_X

Ačkoliv si často zvráceně užívám všelijaký lobotomizovaný brak a špatné filmy obecně, tohle je i na můj pokleslý a perverzní vkus příliš. Sebevětší blbost strávím, pokud je zábavná. Tohle ale zábavné není, ani nechtěně. Tohle je jen a pouze nekonečně špatné a blbé. Neomaleně, bezostyšně blbé. A děsivě zahrané. Tím nemyslím jen všelijaké silikonové i nesilikonové kurvy, tím myslím úplně všechny herce všech filmových postav. Nefalšované filmové peklo a vysoce koncentrovaný odpad. Jen prvních tucet minut je dejme tomu za pomyslnou jednu hvězdu. /// Po čase, po znovuzhlédnutí (respektive po proklikání) před vyhozením do koše, tomu dám teda objektivně aspoň jednu za několik málo obstojných górek a nechutností, jinak je to fakt nebetyčná <->ovina. ()

hirnlego

Už od začátku mile sympatická veselá poloamatérská podívaná. Robert Englund je se svým sprejem proti děfkám přímo k pomilování, vysloužilá ruská "balerína" s roztomilým akcentem jakbysmet a Jenna s kámoškama kupodivu hrají nad očekávání slušně (jen u tý tyče se mohly snažit trochu víc, holky plesnivý). Spousta povedeného gore a vtipných hlášek ("You see this? What colour is that?" - "Cappuccino?" - "Right, meaning you're cleaning this entire mess up!" ... :´) ) a celková hrubá nekorektnost téhle párty úchylárny dělají ze Zombie Strippers adepta na status kultovní pyčovinky. V dnešní době určitě potleskuhodné, jen víc takových! ()

• Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)