Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

tailguner odpad!

Kdo chce tento film brát jako horor, tak neuspěje. Kdo to bere jako ulítlou komedii, tak si zde nějaké sympatie najde. V mém připadě to byla varianta první, proto tomu odpovídá mé hodnocení. ()

nooly

To byl zas jednou špatný film. Ano, bylo na co se dívat, ale jinak... K postavám jsem nemohl mít vůbec žádny vztah a ani ten "humor" mi nepadl do noty. Chvílemi nuda. ()

Olafsson

"Ok, let's see if I got this straight.. Our best stripper is a re-animated corpse who is feeding off the flesh of our customers who in turn re-animate even if they're just a fucking hand?!" Vypnul jsem mozek a jednoduše jsem se bavil... Striptérka, která studuje Nietzscheho? To se mi líbí! Jenna už tady má očividně nějakou tu plastickou operaci a nezdravou drastickou dietu za sebou, ale ten její drive nechybí a tančí taky pěkně.. Ostatní kočky jsou k sežrání, Robert Englund je hilarious, nelegál co pro něj uklízí, ruská(?) managerka striptérek a další zdatně sekundují... Parádní gore scény... V závěru to je fakt jízda... Budete se výborně bavit... Tedy pouze v případě že nejste militantní feministka či zapřísáhlý intelektuál... ()

marek29

Nechápu, jak přesně si takovej škvár může držet hodnocení vyšší, než 10%.. :-o je to bezmoc amatéra za kamerou naslouchajícího ještě zoufalejšímu režisérovi. Atmosféra filmovacího panictví tu stříká z každé rány a žvýkání náhražky střev ničemu nepomáhá. Film není sexy, není strašidelný, není ani k zasmání - je prostě tupej a je to na něm znát každou jeho minutu. Nebrat! ()

PATWIST

Som aj fanúšik hororov, no tento film nie je nič extra, síce je pekné vidieť pekné ženy, čo tam bolo až na hranici erotického filmu v horore no beriem to len ako experiment pretože film nebol dobre spracovaný čo sa týka deja, napínavosti a humoru, inak jediná herečka na ktorú sa dalo pozerať bola Jennifer Holland. ()

ac1976

Príšerne hlúpa primitívna sračka, alebo dôkaz toho, že ak si kurva vyšuká dosť peňazí, tak si môže dovoliť produkovať aj nešukací film. Aj keď je to sračka poriadneho kalibru, odpad jej nedám, pretože občas je aj vtipná a za tú 1* určite stoja šialené zábavné spravodajské titulky na začiatku. ()

chrustie

Kromě opravdu sexy koček v tomhle filmu nemá cenu nic dalšího hledat. Tohle stojí čístě na nich. Souhlasím že jako party film to může z části splnit účel, humoru sem moc nenašel, jediné co mě a ostatním kteří sme na tohle čuměli připadalo vtipné, byly rozstřikující se zombie hlavy a podobné masakry. Kdybych na to koukal sám, tak asi zahynu nudou. Tohle je velmi laciná parodie na Resident Evil :-) ()

hwnd

Brutalní, dokonalý, vtipný, kozatý ... A za "tanec na obličeji" nejde dát jen obyčejnej průměr, no ne... ()

Josse1

Americké "Komando" co vypadá jako banda paintballistů jde vyčistit laboratoř od zombie. Jeden z nich je nakaženej a než aby zemřel tak uteče, schodou okolností do Strip baru. No a tam se vše začíná rozjíždět na plné obrátky. Film je do nebe volající Béčko, ale po celou dobu filmu jsem se nenudil a příjemně bavil. PLUS + břitky humor - střelba kulečníkových koulí, gore scény, sexy tanečnice, super hlášky, neuvěřitelná výzdoba - neonoví nosorožci v tangách, sbírka plastových vojáčků v kanceláři šéfa. MINUS - triky a zase triky, tzv. komando má výzbroj jak na paintball, celá úvodní scéna stojí za ho**o. ()

djbarrel

No je to vlastně taková amtérská sračka bez děje, ale některé scény mi přišli opravdu vtipné. Když se přidají celkem solidní gore efekty + Robert Englund není to zas až taková sračka. Komediální stránka celkem fungovala, ale je fakt, že se u toho musí vypnout mozek. 50 % ()

zuzulatomas odpad!

Pre boha to coje ? Katastrofa, mam rad filmi so zombie, ale co je moc to je moc, napad onicom filmove spracovanie tiez. Skoda ze sa neda dat ine (horsie) hodnotenie ako odpad ! ()

elanista1

Balansuje to na tenkom lane; a pomer filmovej neodpustitelnej trapnosti a scen kde sa krv v tele premiestnuje do tych spravnych partii je priblizne 1:1, takze sa nejedna vobec o filmovy trapas. Je to zabavne a znesitelne, aj ked na tom najnizsom stupni mojho osobneho rebricku, ktory mozem nazvat: "nie je to uplne plnohodnotny film, ale musim to vidiet". Skoda, ze casom sa vnady stanu "beznou vecou" a zombie stripterky pobehuju hore bez stale, takze prekvapenie v pripadnom vyzleceni sa nekona a uz to beriete ako nevyhnutnu sucast, napriklad ako berieme v "obycajnych" filmoch za samozrejmost to, ze postavy su oblecene. No k filmu; uz od prvej sceny som pochopil, ze pravdepodobne to bude podradny odpad, ale da sa cez to preklenut, ked film nenudi, a tento nenudil. Ale predsalen, aj na takyto odpad treba trocha toho filmarskeho umenia, Jay Lee len zoparkrat naozaj znechuti /odkusnuty penis, vyberanie jazyka/, ale zvysok nema velku vypovednu hodnotu. Zvysok zanho urobili atraktivne dievciny, ktore urcite boli vyberane z tych najlepsich, myslim pohybovo. Jenna Jameson samozrejme prevzala na seba vacsinu pozornosti a jej tance sa naozaj nedaju rychlo pretocit. Ked uz sme v tomto podzranri zvanom sexploitation, tak napr. take Bitch Slap sa mi pacilo ovela viac. Zombie Strippers ma aj napriek svojej nahote velmi malo sexu, a straasne malo sexualnych narazok, co by sa podla mna hodilo. No ale co sa tyka zapamatania si tohto, tak urcite mi to z hlavy nevyfuci ako hocijaky iny verejnostou ospevovany oscar. ()