Prý že jen hory udělají z chlapců opravdové muže. Inu, o Krkonoše se asi v tomto tvrzení jednat nebude, ale jinak proč ne. Ostatně i půvabný nízkorozpočtový horor, natočený režisérem Stevenem Goldmannem jako adaptace v zámoří relativně známého hororového komiksu, to říká. Pobyt na horách skutečně zocelí. Jen je otázka, jak moc může být takový cesta k dospělosti pro její účastníky příjemná.
V případě snímku Útočiště hrůzy se do hor vydává skupinka šesti nepříliš přizpůsobivých adolescentů, vedená dobrosrdečným pastorem Lewisem a touhou zocelit skrze víru své poměrně svérázné charaktery. Při návratu do civilizace ale jejich autobus během prudké bouře havaruje a oni musí urychleně začít hledat jakoukoli skrýš, kde by mohli přečkat noc a venkovní slotu a posléze se vydat pro záchranu. V nouzi nejvyšší pak nacházejí liduprázdný přívěsový kemp, který vede zvláštní, svůdná a tajemná žena jménem Norma. Už za pár hodin ale začne být jasné, že tenhle příběh nemůže skončit happyendem. Maringotky totiž ožívají. A jejich obyvatelé rozhodně nejsou k návštěvám přátelští. Masakr nejhrubějšího zrna začíná. (oficiální text distributora)

Hapretor

To ušlo. Tak debilní až je to vtipné. Ta ženská-zombie-bordelmáma byla fakt kus. Násilí správně vygradované až do ironické trapnosti - dost blízko Rodriguezovu Grindhousu - řekl bych. ()

mimozakon

Jeden z tých lepších zombie survivalov. Jednoduchý príbeh plný krvi, mäsa a končatín. Herecky to obstálo dobre a efekty sú slušné. ()

Shanen29

Pro mě celkem sympatický horůrek plný zábavy.Malý budget je sice vidět v jednotlivých scénách,ale dá se odpustit.Jinak filmík šlape a o to jde. ()

intro

Celkem vydařená hororová jízda. Jo Trailer Park of Terror patří sice do kategorie béčkových filmů, ale v tomto případě to vůbec nevadí, spíše naopak a navíc je tu vynikající hudební doprovod. Já sem spokojenej. Vítej v obytňáku kempů, děvko! ()

Pitryx

Plusy za masky a triky. Plus za gore. Občasné. Mínus za zdlouhavost, za úvod a za toho stupid kytaristu, tedy i za hudbu celkově. Takže, pokud překousnete prvních padesát minut… ()

oliveros

Takto poňaté spracovanie ústi do výsledku, ktorý sa nedá brať inak ako so správnou dávkou nadhľadu. Rovnako ako pri Bubba Ho-Tep, či Dead Snow a pod. sa mi onen nadhľad nepodarilo dobre nadávkovať. Pár scénok je príjemne nepríjemných ale inak je to niečo, čoho existencia ma v žánri vôbec nepotešila. ()

bobin

Je tomasakr nad masakry a kdo nemá takovéto jatky rád , ten se zřejmě na celý flm nedodívá . Ale pro hororové labužníky je to zážitek . Viďte , pane anticque ? ()

VanBradley89

Asi bych měl dát tři. Hrdinové nesympatičtí, alespoň to nejotravnější z nich schytal nejlíp. Oni smrti celkově nebyli zase tak zajímavý. Možná to o něco zkrátit by taky nebylo na škodu. Jenže i přes spoustu chyb to má, fajn masky ( vede kytarista ) skvělý černý humor a neuvěřitelně sexy Nichole Hiltz. A parádní soundtrack. Písničku co zpíval při natáčení na kameru poslouchám teď už potřetí :). Jo a nesmím zapomenout na výbornou scénu odolávání pokušení. Takže čtyři, ale nejsou stoprocentní. ()

MFZB

Strašný film, ktorý ničím nepotešil ani neprekvapil. Čo to vlastne kurva bolo? Niektorí to porovnavajú zo Zombie Strippers ale tomu filmu to nesiaha ani po členky. Fakt, neskutočná pičovina, pri ktorej išiel pomerne rýchlo čas, ale nezaujalo ma tam nič, prakticky prvú hodinu sa nedialo takmer nič a tá zvyšná polhodinka to tiež nejak extra nezachránila. Ani neviem kam to mám radiť do akého žánru, komédia to ani ani nebola, dalo sa tam fakt pousmiať len tak trošku a horor, no dajme tomu, ale neskutočne suchý a bez nejakej šťavy proste, zabitý čas pri tomto filme a čakal som, že tie kurvy niektoré tam aspoň cicky ukážu, ale nič proste a žeby to bolo nejaké brutálne o tom by sa fakt dalo diskutovať. No nie nikdy viac, riadne na nervy mi išiel tento skurvený film a všetci tam len jačali a húkali no katastrofa. Jebal pes túto skurvenú novodobú americkú kinematografiu... ()

onde

Přesně jak je napsáno níže. Béčko s velkým B. Čekal jsem, že to bude cokoliv, proklamovaná zápletka, kde jede nějaká skupina teenagerů do divočiny zaváněla typickým kýčem, ale ten se nakonec změnil ve velmi zábavnej horor, kde bylo od všeho něco. Počínaje soft erotikou a konče roztrhanými těly:) Verdikt: Výborně namýchaný mix, u kterého se člověk nebude nudit. ()

miromir

nektere sceny byli fakticky moc povedene i cerny humor byl skvely, k tomu skvela hudba a vyborna prace maskeru, reziser odvedl skvelou praci kdy z mala udelal hodne a to si zaslouzi ocenit ()

B.e.r.n.y

Docela zábava číst komentáře odřených a zklamaných nazdárců, kteří si od tohoto počinu slibovali typický béčkový zombie slasher. Já jsem se naproti tomu bavil solidně a ve finále jsem byl dost rád, že se o zmíněný stereotyp nejednalo. Velmi zajímavě pojato, párkrát jsem se zasmál a dostkrát pousmál. 75% ()

Typet

Hodne nadprumerny horor(komedie) Da se u toho celkem zasmat ale jsou tam i sceny kdy by se clovek leknul az mozna po....! Kazdopadne tam pan Steven Goldmann zaradil snad vsechny prvky dobreho hororu! Krve a vrazednych scen dosti takze pogratulovat a muzu jen doporucit! Me osobne se libi hodne i hudba kterou si tam dava Mrtvej rocker! ()