poster

Panika v městečku (TV seriál)

 • Belgie

  Panique au village

 • anglický

  A Town Called Panic

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

 • P/\/EL
  *****

  Šárka ze zlínský animace mě k panice přivedla, miluje to, pokaždý když se na to spolu díváme, tak se rozplývá nad "přiznanou modelínou", nad fázema figurek atd. Díly z nichž jsme byli nejvíce paf, třeba: Le Grand Sommeil - pošťák, pinčes, pak ten díl se zrcadlovym podvodním domkem...ikdyž vlastně co díl, to skvost, baví nás to tempo, zvraty, baví nás ta zvířátka..Chtěl bych vidět ten celovečerák...(24.8.2009)

 • kiki1
  odpad!

  Absolutně nechápu zdejší hodnocení, protože takovou chujovinu jsem neviděla. Hnusná animace, hnusné postavičky na podstavcích, děj žádný. Chvíli tam z naprosto neznámého důvodu létají krávy, v následující scéně je indián zapíchnutý ve zdi, za minutu na to tam kůň zvrací dort (nebo co to dělá). Nelogická kokotina, která si zaslouží odpad. Nezasmála jsem se ani jednou, jen si s hrůzou rvala vlasy, ať už těch pět minut proboha živýho skončí.(1.9.2018)

 • ABLABLABLA
  *****

  Neskutečně šílené ale přitom naprosto geniální a tak jednoduché. U tohoto se prostě nejde nesmát. Člověk prostě žasne čím dál tím víc, např. Janinka se i sprchuje stále s kýblem v ruce? Jasně, proč ne. Rozhodně chci taky Relax, který se z masážního křesla dokáže proměnit přes vířivku, letadlo, raketu a další na vaflovač. Kůň na skatu, trsající zvířata, únos osla, naprosto antifyzikální počiny, jako vyvrtat pidi otvor a tím nasypat pytel velké kukuřice. A Kůň má rozhodně můj respekt:D(30.8.2011)

 • Rincewind
  *****

  Co k tomuhle výtvoru říct? Naprosto originální co do animace i scénáře, skvělé, bláznivé, zábavné, jeden díl lepší než druhý. Kovboj, indián a kůň vás okamžitě dostanou! Tohle musíte buď milovat nebo nesnášet. A podle dosavadního hodnocení se zatím všichni řadí do první skupiny. Není divu...11 z 10 :))(29.11.2009)

 • mignonka
  ****

  Musím se přiznat, že jsem dlouho neviděla nic šílenějšího. A zároveň vtipnějšího. Indián, kovboj i kůň mě dostali hned při sledování prvního dílu. A protože jde jen o díly méně než pětiminutové, neodolala jsem a pustila další. A další. Nutno říct, že je asi lepší sledovat je po jednom kousku a s menším odstupem. Protože jakkoli je použitý humor geniální, po určité době už si na něj tak nějak zvyknete a výbuchy smíchu přichází s čím dál menšími intervaly. Moje oblíbená epizoda: malý koník se přichází učit ke kovbojovi, indiánovi a velkému koni.(3.5.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace