Reklama

Reklama

Panika v městečku

(seriál)
  • Belgie Panique au village (více)
všechny plakáty

Epizody(20)

Obsahy(1)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

(více)

Recenze (79)

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Jednoduchost postaviček a celkové animace panáčků, která je zahalena v drsném humoru. Kůň, kovboj a indián nemají chybu. Plastové figurky, kterým vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů: Stéphane Aubier a Vincent Patar. / Viděné epizody *20.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 ) ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Seriál na první pohled není tak zběsile hektický jako film, což ve startu trošku zamrzí, ale jakmile si divák zvykne na to volnější tempo krátkých epizodek, dostane to taky jistou údernost.. Klidně (a rád) bych si dal i dvojnásobnou nálož, protože tuhle střelenou a blbě trefenou vesničku mám prostě rád. ()

Reklama

M.Macho 

všechny recenze uživatele

Jůůůůůůůůůů! To je perfektní - seriál kloubící poezii střeštěného, neokoukané nápady a hlavně moje dětství - sice z trochu jiné perspektivy - přecejenom indián by nikdy nespal s cowboyem v pokoji a kůň by nedokázal "všechno", ale... Co když je jejich domeček propojen s podvodní říší? Co když k nim na exkursi jezdí Ježíš v "tripell-deckru" a jejich sousedé mají malou dcerku? Unikátní, plné absurdního humoru... ()

bart_ 

všechny recenze uživatele

Nejsofistikovanější belgická reklama na psychiatrické léčebny, která eskaluje princip ad absurdum do prozatím neprobádaných končin bizarnosti. Excentricky surrealistické jak od Švankmajera na speedu, nekompromisně fraškovité jak od Cimrmanů, idiopaticky neskutečné a chaoticky hyperaktivní jak od kanálu HowToBasic - jednoduše ženiální eňoňůňo epes rádes žůžo labůžo groteska! ()

bassator 

všechny recenze uživatele

Geniální film Panika v městečku je jen odvárek tohoto... Nemám slov... Škoda jen, že se seriál nedočkal více pokračování... - Haló Stevene. Tady Indián. Totiž né, to nejsem já. Umhh. Eh. Totiž... Dobře, teda. Osel byl unesen!! Ano, slyšíte dobře. Unesli jsme osla! A vrátíme ho, pokud nám vydáte váš červený traktor! COŽE!!? É, ne Stevene. Nebudeme vyjednávat. Ber nebo nech ležet... :-D - 100% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama