poster

Panika v městečku (TV seriál)

 • Belgie

  Panique au village

 • anglický

  A Town Called Panic

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

 • P/\/EL
  *****

  Šárka ze zlínský animace mě k panice přivedla, miluje to, pokaždý když se na to spolu díváme, tak se rozplývá nad "přiznanou modelínou", nad fázema figurek atd. Díly z nichž jsme byli nejvíce paf, třeba: Le Grand Sommeil - pošťák, pinčes, pak ten díl se zrcadlovym podvodním domkem...ikdyž vlastně co díl, to skvost, baví nás to tempo, zvraty, baví nás ta zvířátka..Chtěl bych vidět ten celovečerák...(24.8.2009)

 • KR4T4S
  *****

  Naprosto absurdní úchylnost! Nikdy nevíte, co která postava ze sebe za nesmysl vypustí (a to jakýmkoliv způsobem), nebo co bude následovat v další vteřině. Fyzické zákony nebo jakákoliv pravidla tu neplatí. Takže tu třeba mohou zvířata mluvit, řídit, tancovat na diskotéce, poslouchat hudbu na sluchátkách, koupat se/sprchovat, šplhat po stěnách nebo i klidně vzhůru nohama, jako by to bylo zcela normální, dveřmi projde raketa nebo traktor, aniž by byla spáchána nějaká škoda a podobné bizarnosti. To se prostě musí vidět. Samotné zápletky by jeden fakt takhle nedokázal vymyslet... Ale jako celek to neuvěřitelně vtipně funguje. ÚLET. Věřím, že pod vlivem čehokoli se zážitek ještě umocní.(5.9.2010)

 • bassator
  *****

  Geniální film Panika v městečku je jen odvárek tohoto... Nemám slov... Škoda jen, že se seriál nedočkal více pokračování... - Haló Stevene. Tady Indián. Totiž né, to nejsem já. Umhh. Eh. Totiž... Dobře, teda. Osel byl unesen!! Ano, slyšíte dobře. Unesli jsme osla! A vrátíme ho, pokud nám vydáte váš červený traktor! COŽE!!? É, ne Stevene. Nebudeme vyjednávat. Ber nebo nech ležet... :-D - 100%(16.8.2010)

 • Bukk
  *****

  Prvně jsem narazila na film, což byl takový opravdu milý šok. Nedalo mi to a šla panikařit nad Panique, zda jsem ta šílená já, že jsem se upřímně "zakoukala" nebo tvůrci, protože udělali...tohle. Za těch pár minut si natolik vybijete energii neustálým přemýšlením typu "Is this real life?", že máte zbytek dne s veselou náladou jako vyšitý.(14.5.2013)

 • LetztesBiest
  *****

  Když mi tohle pustila kamarádka, mou první myšlenkou bylo „Co to je probůh za blbost?“ Jenže už po chvíli mě tenhle seriál dostal svou absurditou, ztřeštěností a vtipem. To vše ještě umocňuje specifická a originální animace, takže mi nezbývá nic jiného než dát za 5* … Klidně bych uvítal i nějaké další pokračování.(26.2.2011)