poster

Panika v městečku (TV seriál)

 • Belgie

  Panique au village

 • anglický

  Town Called Panic, A

Animovaný / Komedie

Belgie, 2000, 20x4 min

 • mignonka
  ****

  Musím se přiznat, že jsem dlouho neviděla nic šílenějšího. A zároveň vtipnějšího. Indián, kovboj i kůň mě dostali hned při sledování prvního dílu. A protože jde jen o díly méně než pětiminutové, neodolala jsem a pustila další. A další. Nutno říct, že je asi lepší sledovat je po jednom kousku a s menším odstupem. Protože jakkoli je použitý humor geniální, po určité době už si na něj tak nějak zvyknete a výbuchy smíchu přichází s čím dál menšími intervaly. Moje oblíbená epizoda: malý koník se přichází učit ke kovbojovi, indiánovi a velkému koni.(3.5.2011)

 • ledzepfan
  *****

  Seriál na první pohled není tak zběsile hektický jako film, což ve startu trošku zamrzí, ale jakmile si divák zvykne na to volnější tempo krátkých epizodek, dostane to taky jistou údernost.. Klidně (a rád) bych si dal i dvojnásobnou nálož, protože tuhle střelenou a blbě trefenou vesničku mám prostě rád.(4.11.2015)

 • Rincewind
  *****

  Co k tomuhle výtvoru říct? Naprosto originální co do animace i scénáře, skvělé, bláznivé, zábavné, jeden díl lepší než druhý. Kovboj, indián a kůň vás okamžitě dostanou! Tohle musíte buď milovat nebo nesnášet. A podle dosavadního hodnocení se zatím všichni řadí do první skupiny. Není divu...11 z 10 :))(29.11.2009)

 • M.Macho
  *****

  Jůůůůůůůůůů! To je perfektní - seriál kloubící poezii střeštěného, neokoukané nápady a hlavně moje dětství - sice z trochu jiné perspektivy - přecejenom indián by nikdy nespal s cowboyem v pokoji a kůň by nedokázal "všechno", ale... Co když je jejich domeček propojen s podvodní říší? Co když k nim na exkursi jezdí Ježíš v "tripell-deckru" a jejich sousedé mají malou dcerku? Unikátní, plné absurdního humoru...(21.12.2009)

 • KalifX
  *****

  Možná nejzábavnější, ale podle mě rozhodně nejkreativnější animovaný seriál co znám. Ulítlé a místy až dadaistické příběhy (asi nejlíp to ilustruje díl "Les voleurs de cartes") o podivné skupině postaviček (indián, kovboj, kůň, farmář Steven, četník ...... atd), které společně prožívají spoustu absurdních příběhů. Seriál je ve ve francouzštině, ale jak píše "strougy", tak to opravdu nevadí. A nejen to. Francouské dialogy jsou svým způsobem až "roztomilé" a hlasy figurek ještě umocňují neuvěřitelnou zábavnost. Opravdu silně doporučuju!(1.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace