Doktor Strange

všechny plakáty

Dr. Stephen Strange je špičkový neurochirurg, ovšem jen do té doby, než jedné podivné noci utrpí při autohavárii poranění rukou. To prakticky vylučuje další vykonávání jeho profese. Vrhne tedy všechny prostředky na nejrůznější způsoby léčby, ale bezvýsledně. Když už je na dně svého konta i sil, dozví se od neznámého muže, že jeho naděje spočívá v cestě do Tibetu. Zde objevuje své dosud skryté magické vlohy a dozvídá se o existenci mocné entity, která se chystá vtrhnout do naší dimenze. Než však bude připraven na rozhodující boj, musí se ještě vypořádat s vlastní minulostí.
Doctor Strange se zrodil roku 1963 jako comicsový hrdina z pera legendárního Stana Lee. (Chřástal)

mr.twizta

Skoda te na dobu vyroby zasle animace, nicmene Marvelu staci doslovne adaptovat tuhle origin story a pridat trosku forku a dalsich postav v ramci budovani univerza. ()

wistar

Záčatek je příšerná nuda a pak zase slatanina, z deště pod okap, ale jako dětský origin funguje v pohodě ()

FildasCZ

Upřímně nechápu ten hate. Je pravda, že když jsem přečetl tyhle brečánky, tak jsem partnerce oznámil at lístky zruší, ale na konec jsem byl rád, že to neudělal. Jediní zklamání bylo, že Ilumináti absolutně nic nepředvedli a byli tam spíš na obtíž. Mohli ten souboj udělat zajímavější. A ne, že tam padali, jak nějací panáci. Přišlo mi to fakt trapné. Jasně byla silná, ale sakra, když tam zatkli doktora, tak to vypadalo, že budou silní, jako jejich originální hrdinové a ona vůbec. Pokud bych to měl vidět znovu, tak spíš 3/5, ale i jsem se zasmál a hlavně to bylo dobře udělané. Přišlo mi o něco lepší, jak první díl. ()