Reklama

Reklama

Sex a láska. Někdo ji hledá, někdo potřebuje, někdo odmítá a někdo za ni platí, ale potýkáme se s ní všichni. Na zeleném trávníku v londýnském parku Hampstead Heath se sejde několik párů, které zde řeší komplikovaná milostná dilemata. Brian (Douglas Hodge) žádá svého partnera Billyho (Ewan McGregor), aby přestal holdovat nočnímu životu. Gerry (Hugh Bonneville) a Julia (Gina McKee) se snaží přetrpět zpackané první rande naslepo. Iris (Eileen Atkinsová) pocítí závan starých časů, když narazí na muže, s nímž měla před padesáti lety poměr. Zábavný a erotikou nabitý snímek ukazuje, že to, co nás vzrušuje a motivuje, je povětšinou složité, temné a absurdně vtipné... (Cinemax)

(více)

Recenze (37)

blackJag 

všechny recenze uživatele

"S NOSTALGIÍ SE TO NEMÁ PŘEHÁNĚT." Je to jako ve všech povídkových filmech, jsou tam horší části, jsou tam lepší části, ve výsledku tak nějak ten průměr. Britské švitoření kolem vztahů, liberálně, ve vymezeném prostředí a čase, sem tam se i drobně prolnuvší, s různou škálou vyústění. Úroveň jednotlivých aspektů vyprávění také stojí (a padá) s výkonem protagonistů - a opět je to jako s úrovní námětů, jsou tu horší (Okonedová), jsou tu lepší (McGregor)... 50% ()

Badseeds 

všechny recenze uživatele

Na tento film si vzpomenu pokaždé, když se jdu projít do parku. Scény z partnerského života na mě udělaly dojem především svou strukturou a přesahem (ačkoli není nejspíš příliš pravděpodobné, že by se kdy na ČSFD přehouply do červeného spektra). Po shlédnutí snímku je pro mě prakticky nemožné nepřemýšlet nad příběhy lidí, které míjím - a kolikrát se u toho bavím jako u dalšího filmu. Při návštěvě Londýna rozhodně Hampstead Heath nevynechám. ()

Reklama

mat.ilda 

všechny recenze uživatele

VÍTE, ŽE - konec mnohočetných orgasmů má co do činění se svatbou v kostele? Má v tom prý prsty požehnání, nebo tak něco. VÍTE, ŽE - existují ženy, které nerady prosí o náhodný sex víc, než stokrát? VÍTE, ŽE - v každém mužském homosexuálním svazku je jeden více ženou než ten druhý? VÍTE, ŽE - zaručeným receptem na štěstí všech členů rodiny je rozvod? VÍTE, ŽE - jsou i tací, co ženě rádi platí za procházku v parku? VÍTE, ŽE - je v dnešní době velmi ošidné nebýt považován za rasistu? VÍTE, ŽE - pokud se spokojíte s tímto výtahem, můžete si ukrátit čas nějakým mnohem zábavnějším kouskem, leda byste chtěli mermomocí vidět Toma Hardyho jako parkového loudila, kde je zkrátka k sežrání :-) ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Zajímavě zpracovaný snímek sledující několik partnerských vztahů vyznačujících se každy jinou neobvyklostí. Známe tváře dodávají snímku na humornosti. Kromě herců zaujme film svojí epizodičností, ovšem krom toho se mimo pár momentl jedná o nezábavnou romantiku, která se hodí jen na televizní obrazovky. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Láska, sex, vztahy, rozchody, děti, minulost i budoucnost, to vše řeší několik různorodých párů v několika mikropříbězích. Některé byly vtipné, některé trochu nudné, jiné zase dojímající, ale společně vytvořily příjemnou a úsměvnou podívanou odehrávající se během několika chvil v londýnském Hampstead Parku. 75% ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama