Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film je koncipovaný ako dokument o zbližovaní sa chalanov a dievčat. Je rozdelený do 16 kapitol, od prípravy, drog, alkoholu, až po samotné zblíženie. Sledujeme niekoľko skupín mladých ľudí, ktorých príbehy sa z času na čas pretnú, a na ktorých príklade nám komentátori vysvetľujú, ako sa veci robia zle a ako naopak správne, aby sme dospeli k vytúženému cieľu skórovať. (pivo)

(více)

Recenze (2)

Rehooo 

všechny recenze uživatele

Podle mě by si tento kousek zasloužil víc pozornosti. Zajímavě natočený film o zbližování holek a kluků. Tahle "příručka" je sice podle mě trochu přitažená za vlasy vzhledem k těm drogám, ale pokud to takhle funguje v USA tak proč ne. Jinak mi spousta věcí přišlo dost pravdivě zobrazených. Člověk by se možná dokonce sem tam i poznal. A u spoustu věcí se nejde než smát, ikdyž jste si to samé zažili a není na tom vůbec nic k smíchu. Prostě úžasný dokumentárně laděný film o jedné takové vydařené párty. Jediná škoda, že to není točené v Evropě. Mohlo to být vzhledem k našim poměrům ještě zábavnější. ()

merigieren 

všechny recenze uživatele

Docela vtipný manuál, jak přežít noc na lovu. Proč to lidé asi dělají, když z toho je jen zvracení, bolení hlavy, zástava srdce, přejetá myš, propocený koks nebo nechtěná návštěva v pelíšku :-) Každá kapitola má neco zábavného v sobě. Ty vyhazovači ze začátku, vlastně nejde upřednostňovat, to chce vidět ... ()

Reklama

Reklama