Odsouzena za vraždu (TV film)

Framed for Murder

Odsúdená za vraždu

Krimi / Drama / Thriller

USA / Kanada, 2007, 90 min

• brian.cz

film ako toceny na kolene :((((2.10.2010)

• Brenda.Ch

Když mám volný večer, chci si vyčistit hlavu, naleju si nějakou tu sklenku vína a v televizi nic jiného není, klidně si pustím toto krimidílo. Moje skvělá průměrná jasnozřivost od začátku věděla, kdo je vrah a jak plynul děj, vždy se do deseti minut stalo to, co jsem předpokládala. Tento film bych pouštěla někde na univerzitě, která školí budoucí režiséry a scénáristy - velmi průhledný sled celkem dobré zápletky a přidala bych komentář - hle, studenti, takto má přibližně vypadat scénář krimithrilleru a takto nějak nemá vypadat jeho zpracování. :-)(20.1.2013)

Lehce nadprůměrný thriller, který ovšem ničím výrazným nezaujme. Zápletka sice slibuje dobrou podívanou, ale film postrádal napětí a dramatičnost. Na druhou stranu se mi líbily vraždy. S nevyraznými hereckými výkony ale spokojený rozhodně nejsem. Závěr byl celkem slušně propracovaný a tak trochu zachránil můj dojem z celého filmu.(11.2.2010)

• krusty2

Typicky priklad TV produkcie. Herecke vykony su v bode mrazu a niektory pod nim,(18.4.2008)

• =woody=

Čabas! - jak říká jeden známý. :-) Dalo mi docela dost přemáhání a zpětného pátrání po něčem, co stojí za tu jednu hvězdu. Proč se točí takové zbytečnosti teď, když už jsou filmů na světě milióny a leckteré téma je nechutně stokrát přežvýkáno? Tohle jsou prostě vyhozené peníze! Film jede podle přesné šablony, žádné zvraty, žádné emoce, není tu nic zajímavého. Akorát mi přišlo neskutečně vtipné, kdo je nakonec vrahem.. :-) Takže jedna hvězda proto, že film není až tak špatný...ale je zkrátka nijaký. Mějte se filmově! Woo.(4.6.2013)