Svědkem zločinu

• USA While She Was Out (více)

Žena v domácnosti (Basinger) je nucena se o sebe postarat, když se ocitne v opuštěném lese se čtyřmi kriminálníky. Co začalo jako rychlý výlet do obchoďáku končí v lese bojem o holý život. Vše co má, je krabice s nástroji a touha po přežití. (oficiální text distributora)

Smok odpad!

Tejto 80 minútovej nude by skôr sadol podtitul: "Chyť si svoju dôchodkyňu" a dá sa rozdeliť do troch častí. Prvá: Kim doma manžel serie, rozhodne sa ísť nakupovať. Druhá (bohužiaľ najdlhšia): Kim naštve chlapcov na parkovisku a tak sa veeeeľmi dlho a nezáživne naháňajú po lese. Tretia: Kim sa so všetkým vysporiada po svojom. Kim mala ostať pri vyžieraní chladničky s Mickym Rúrkom, naháňanie mladíkov po lese už pre ňu nieje. Lukas Haas za drsňáka? To si snáď niekto robí prdel :-P ()

gumli

Ťažko hodnotiť tento film.Má strašne veľa chýb,je hodne predvídateľný,s logikou je to slabšie,ale nočná naháňačka v hnusnom počasí sa mi celkom páčila.Žena v domácnosti menom "Della"(Kim Basinger) proti štyrom teenagerom,podotýkam že boli to debili a poriadny zmrdi.Taká žienka ak sa dostane do úzkych môže byť poriadne nebezpečná,hlavne keď ma doma dve malé deti,ktoré má veľmi rada.A ešte keď má pri sebe plechový kufrík s vercajgom na opravu aut,tak to je hotová pohroma a netreba si s ňou nič začínať.Ale debili sú debili,začali si s ňou a dopadli tak ako dopadli.Ľútosť nad tými debilmi absolútne žiadna,aj keby ich rezali za živá na kúsky.A na koniec filmu ešte jedno prekvapenie.Ale chápem aj tých čo dali len jednu alebo dve hviezdičky,pretože vo filme je veľmi veľa dier. ()

Allien.9

Zatímco většina lidí by v podobné situaci popadla spíše kabelku (kvůli dokladům, ne šminkám), hlavní hrdinka zvolila bednu s nářadím a, světe div se, udělala "dobře". I když je námět stokrát zrecyklovaný, provedení přesto příjemně překvapilo a nebýt té závěrečné čtvrthodinky + lehce tupé závěrečné scény, bylo by to za 4*. P.S.: Co jiného s takovými idioty?!? ()

teutates

Ženský Hunted v podaní Kim Basinger... nestarnúca herečka síce vyzerá skvelo, avšak jej hlupé a naivné chovanie kazí celý snímok! Nízkorozpočtový počin, ktorý zbehne v celku rýchlo a ani nenudí, ale chovanie postáv a scenár je nanajvýš trápny... Del Toro snaď prispel tmavým lesom a poučil Kim v ramci "bojových techník"... Nič extra 4/10 ()

sona123

Kim Basinger (která vypadá pořád dobře) běhá v lese potmě s kufříkem nářadí z auta a vždy, když se jí nachomýtne pod ruku neřád, který ji pronásleduje (protože mu dala za stěrače výtku za špatné parkování), vytáhne hever nebo cokoliv jiného (no jo, moc se v tom nevyznám) a odkrágluje ho...až do zdárného konce. To se prostě nepovedlo. Matky jsou emancipované, člověk se někdy fakt naštve, ale toto? ()

• Chuck (Lukas Haas) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19mm (dc125)
  • Thriller Svědkem zločinu je režijním debutem Susan Montford pocházející ze Skotska. Filmový rozpočet byl 6 milionů dolarů. (Agatha)