Svědkem zločinu

Boj o prežitie

Thriller / Krimi / Drama

USA / Kanada / Německo, 2008, 82 min

• hippyman

jestli by nebylo lepší vzít těch šest mega a místo natočení takový zhovadilosti se radši pořádně vespolek vožrat... z 82 minut hodinu pobíhat ve tmě po lese s kamerou, čtyřma idiotama a vyklepanou kim a doufat, že mi vznikne rambo pět, bylo fakt dost naivní... pokud tohle bylo myšleno jako něco víc než jen recept na alternativní použití automobilové magic-red-tool-box pro kozlika šikulu, tak to byl sakra šlápanec vedle... 30%(18.11.2008)

Musím souhlasit s tím, že zdejší agresoři se vážně chovali jako největší tupci a docela jsem jim tu smrt i přál. Jeden větší kokot než druhý (o hluchosti, sleposti a blbosti se bavit nemusíme, to už tu poznamenali jiní). Stejně tak i samotný scénář byl dementní, ale našlo se tu několik dobrých pasáží a musím se přiznat, že mordy těch čtyř chujů byli docela povedené a zábavné. Kim Basinger bývala docela rajcovní děvucha a tady se už na ní sice podepsali roky, ale úplně bych ji ještě nezatracoval. Výkon podala průměrný, ale to on byl ostatně celý film. Jen bych chtěl závěrem podotknout, že to není úplná sračka jak tu někteří tvrdí a navíc jsem se ujistil, že se tu pohybuje řada čuráků, co hodnotí filmy, které v životě neviděli a nebo jsou tupější než postavy ve filmu - Lukas Haas tu nehrál manžela hlavní hrdinky jak někteří tvrdí, ale vůdce té bandičky…slabých 50%(27.11.2020)

• zdenny

Ještě stále přitažlivá Kim Basinger se stane svědkem vraždy. Jacísi hajzlíci, kteří si myslí, že si můžou všechno dovolit a že jim vše projde, se nyní tohoto svědka musí zbavit. Kim ujede do lesa, kde se honička na ni realizuje. Jen dvě hvězdy proto, že si poměrně lehce poradí s tupými násilníky a coby žena v domácnosti pěkně po zálesácku jednoho po druhém zlikviduje.(1.3.2012)

V tomhle komentáři se neodpustím spoiler, takže pozor, nečíst před zkouknutím! Jde mi o stín, který je v lese, kam Kim zaběhne cca v půlce filmu... V té době ji tuším pronásledovali ještě 3 kluci a jeden z nich zahlédl stín (vypadalo to jako muž s kloboukem) na jednom ze stromů, dokonce na to upozornil ostatní. Celou dobu jsem čekal, kdy se tajemná postava vynoří a zasáhne ať už ve prospěch, či ještě hlavní hrdince přitíží, ale ono nic. Proč tam tedy stín vůbec byl?? Tímto režisér porušil veškeré zákonitosti béčkových thrillerů a úplně odepsal všechny moje teorie o konci ;-) jinak úplně nejvíc je ten červený kufřík, který s sebou Kim tahá celou dobu, a vždycky vytažením jedné věci zabije dalšího pronásledovatele. MacGyver hadr! :-)(29.11.2009)

• Johny_fork

Nízkorozpočtový "thriller", kde Kim Basinger pobíhá po lese pronásledovaná partičkou gangsterů tupých téměř jako scénář. Thriller byl v uvozovkách z důvodu, že pocity strachu se nedostavili, párkrát jsem se sice zasmál když se někdo vtipně přerazil o pařez, nebo když si Kim celou dobu táhne železný kufřík z auta, aby postupně vytahovala vražedné nářadí a likvidovala své pronásledovníky. Poslední část filmu už není ani vtipná, jen nudná a sexuální vyústění je tak nekonečně blbé, že jsem přesvědčen, že první film Susan Montford by měl být i jejím posledním.(29.11.2009)

• - Natáčelo se v Kanadě v Burneby (Glenlyon Parkway), ve Vancouveru (Lougheed Town Centre) a v North Vancouveru (Princes Park). (Agatha)

• - Chuck (Lukas Haas) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19mm (dc125)

• - Thriller Svědkem zločinu je režijním debutem Susan Montford pocházející ze Skotska. Filmový rozpočet byl 6 milionů dolarů. (Agatha)