Svědkem zločinu

• USA While She Was Out (více)
Trailer

Žena v domácnosti (Basinger) je nucena se o sebe postarat, když se ocitne v opuštěném lese se čtyřmi kriminálníky. Co začalo jako rychlý výlet do obchoďáku končí v lese bojem o holý život. Vše co má, je krabice s nástroji a touha po přežití. (oficiální text distributora)

Trailer

EdaS

Kim Basinger jako utlačovaná žena v domácnosti (pokud se vám něco nezdá na tom, že pětapadesátka má dvě malé děti, vězte, že je to v tomhle veledíle ten nejmenší problém), která si začne hrát v lese na Ramba (ozbrojena pouze krabicí s nářadím) a získá tím dávno ztracené sebevědomí. Jak se k tomuhle přimotal Del Toro, by mě fakt zajímalo. ()

Hadža

To me opravdu prekvapilo a sokovalo,jak hluboce jde klesnout!Drive oblibena Kim vzala roli v absolutne nelogickem a nefungujicim filmu!Ten scenar snad tvorilo maximalne desetilete dite,jinak snad nejde toto utikani pred partou mladych blbu ,kteri jsou ji neustale v patach,charakterizovat!Vrcholem bylo to uciteni chanelu c.5 a nasledne nalezeni kapky krve na korenu stromu,uprostred noci ve velkem lese.......!Tu hvezdu davam sice nezaslouzene,ale jen za tu praci s naradim,jinak to byl odpad! ()

Chen

Standardní premisa - uťáplá hrdinka dohnaná okolnostmi k přerodu v Ramba v sukních je okořeněna o velmi nesympatického antihrdiny (míněno jako lichotka) a poměrně syrovou brutalitu. Ani tak nejde o to, že by zde tekly hektolitry krve, ale o civilní a velmi naturalistické ztvárnění jednotlivých úmrtí. Kromě toho se dozvíme, na co ještě se dá použít různé nářadí a to, že neustále šikanovat manželky se nevyplácí. ()

hippyman

jestli by nebylo lepší vzít těch šest mega a místo natočení takový zhovadilosti se radši pořádně vespolek vožrat... z 82 minut hodinu pobíhat ve tmě po lese s kamerou, čtyřma idiotama a vyklepanou kim a doufat, že mi vznikne rambo pět, bylo fakt dost naivní... pokud tohle bylo myšleno jako něco víc než jen recept na alternativní použití automobilové magic-red-tool-box pro kozlika šikulu, tak to byl sakra šlápanec vedle... 30% ()

Guzo

V tomhle komentáři se neodpustím spoiler, takže pozor, nečíst před zkouknutím! Jde mi o stín, který je v lese, kam Kim zaběhne cca v půlce filmu... V té době ji tuším pronásledovali ještě 3 kluci a jeden z nich zahlédl stín (vypadalo to jako muž s kloboukem) na jednom ze stromů, dokonce na to upozornil ostatní. Celou dobu jsem čekal, kdy se tajemná postava vynoří a zasáhne ať už ve prospěch, či ještě hlavní hrdince přitíží, ale ono nic. Proč tam tedy stín vůbec byl?? Tímto režisér porušil veškeré zákonitosti béčkových thrillerů a úplně odepsal všechny moje teorie o konci ;-) jinak úplně nejvíc je ten červený kufřík, který s sebou Kim tahá celou dobu, a vždycky vytažením jedné věci zabije dalšího pronásledovatele. MacGyver hadr! :-) ()

• Natáčelo se v Kanadě v Burneby (Glenlyon Parkway), ve Vancouveru (Lougheed Town Centre) a v North Vancouveru (Princes Park). (Agatha)
  • Thriller Svědkem zločinu je režijním debutem Susan Montford pocházející ze Skotska. Filmový rozpočet byl 6 milionů dolarů. (Agatha)