Svědkem zločinu

• USA While She Was Out (více)
Trailer

Žena v domácnosti (Basinger) je nucena se o sebe postarat, když se ocitne v opuštěném lese se čtyřmi kriminálníky. Co začalo jako rychlý výlet do obchoďáku končí v lese bojem o holý život. Vše co má, je krabice s nástroji a touha po přežití. (oficiální text distributora)

Trailer

Johny_fork

Nízkorozpočtový "thriller", kde Kim Basinger pobíhá po lese pronásledovaná partičkou gangsterů tupých téměř jako scénář. Thriller byl v uvozovkách z důvodu, že pocity strachu se nedostavili, párkrát jsem se sice zasmál když se někdo vtipně přerazil o pařez, nebo když si Kim celou dobu táhne železný kufřík z auta, aby postupně vytahovala vražedné nářadí a likvidovala své pronásledovníky. Poslední část filmu už není ani vtipná, jen nudná a sexuální vyústění je tak nekonečně blbé, že jsem přesvědčen, že první film Susan Montford by měl být i jejím posledním. ()

sedm.1

Tak tomuhle říkám fofr film.Naprosto zdrcující tempo,jen si říkám jestli to nebylo na úkor všeho ostatního.Ale jako jednohubku beru všemi deseti.Pár minutek na představení hlavní hrdinky(Kim Besinger to i v jejím věku sakramentsky sluší),trochu zdlouhavější nákup a pak hup do lesa a jízda jak blázen,velmi solidní nářez.Překvapilo mě,že se film nevyhnul zobrazení poměrně brutálních scén,ale to je jen další milé plus.Svědkem zločinu skutečně utekl na jedno nadýchnutí,neměl čas nudit ani na vteřinu a po celou stopáž byl docela napínavý,plus výborná poslední scéna jako třešnička na dortu,ale hodnotit na něm cokoliv jiného prostě nejde,na to nebylo v tomto poměrně povedeném a hlavně velmi jednoduchém thrilleru ani čas,ani místo.Velmi silné 3*!!!! ()

mat.ilda

Ó la la, tomu říkám veselohra - promrzlá křehule likviduje bandu zlých výrostků sadou automobilového nářadí, s kterým temným lesem ladně hopká, jak kdyby šlo o kufříček od Louise Vuittona, a když dojde nářádí, posledního nešťastníka oslní nejprve sexappealem a nakonec světlicí... a to ji ještě doma čekají nevyřízené účty :-) ()

sona123

Kim Basinger (která vypadá pořád dobře) běhá v lese potmě s kufříkem nářadí z auta a vždy, když se jí nachomýtne pod ruku neřád, který ji pronásleduje (protože mu dala za stěrače výtku za špatné parkování), vytáhne hever nebo cokoliv jiného (no jo, moc se v tom nevyznám) a odkrágluje ho...až do zdárného konce. To se prostě nepovedlo. Matky jsou emancipované, člověk se někdy fakt naštve, ale toto? ()

Marius_ss

jednu hviezdu dávam za vizuálnu stránku. No na dobrý film treba viac. Scenárista sa veľa nenadrel, no najviac je mi proti srsti tá smiešna nelogickosť (hlavná postava namiesto úteku pred nebezpečenstvom paradoxne kráča odhodlane až do jamy levovej bez nejakého dôvodu atd). Deravý a odflaknuty scenár + kopa klišé = všetko možne, len nie pozerateľny film... ()

• Natáčelo se v Kanadě v Burneby (Glenlyon Parkway), ve Vancouveru (Lougheed Town Centre) a v North Vancouveru (Princes Park). (Agatha)
  • Thriller Svědkem zločinu je režijním debutem Susan Montford pocházející ze Skotska. Filmový rozpočet byl 6 milionů dolarů. (Agatha)