Do Geese See God?

Príbeh o chlapíkovi, ktorý niečo hľadá, niekam uteká a nakoniec to nájde. Alebo nie? (ScarPoul)

ScarPoul

Osobne nemám rád typy filmov , kde sa režisér snaží spraviť z nás hlupákov, tým že nám ukazuje jednu a tú istú scénu viac krát. Pretože dobrému režisérovi stačí na to jedna scéna a nie šialený strih alá tony scott a hrdina ala Washington a pointa ala Lynch. Takže veľmi slabé, čo je škoda lebo Underwood zahral potenie presvedčivo a aj kamera ujde, lenže všetko to vyšlo do prázdna. ()

Isherwood

Sladeova Lola Rennt. Formálně přestylizované jako Tykwera, ale dějově absolutně vyprázdněné. Solidní desetiminutové rozběhání k celovečeráku, za který by zasloužil vykastrovat, ale pak mu podal pomocnou ruku Sam Raimi a to už je jiná písnička… ()

GodComplex

Duvod, proc tenhle bezici pokus narozdil od bezici Loly Tykwera nefunguje je jednoznacny - neni zde hudba, ktera by ten beh dukladne rozpumpovala. Prestoze se jedna o 10 minut, uz v pulce divak ztrati zajem. Jinak ale pekne cviceni nataceni a pouziti blockbuster grafickych filteru diky kterym to potom cele vypada jako nepouzity material ze strizny Tonyho Scotta. 4/10 ()

monikka87

Mne sa to páčilo... malo to náboj (síce tá opakovaná sekvencia po druhý raz už pôsobila uťahane). Záver som si vysvetlila tak, že v zhone dnešnej doby zabúdame na maličkosti, ktoré nás napĺňajú radosťou a robia život krajším. A že záleží na prístupe človeka k životu - tak ako stálo na CDčku - Salvation lies within. No jo a cool názov (aj odzadu :) ()