College Road Trip

College Road Trip

Čo urobíme s fotrom?

Komedie / Road movie

USA, 2008, 80 min

Walt Disney uvádí... to je třeba si hned od začátku uvědomit aby si člověk správně nakalibroval měřítka očekávání. Takže rodinná komedie bez fekálního humoru a se špetkou "pohádkovitosti" (fyzika, biologie a logika ne vždy funguje tak jako v reálném světě). Přes tuto optiku je College Road Trip naprosto normálně stravitelná podívaná u které se zasmějete a otcové mající dcery si několikrát i souhlasně povzdechnou.(29.6.2012)

• Kryton

Lawrence neskutečně nevtipně přehrávající v komedii , která není vtipná ,ale hloupá beze špetky překvapění. Co také čekat od disneyovské produkce. Nedokázal jsem to dokoukat. To i agent v sukni je lepší a to je opravdu děs. Hvězda za to prasátko , které jako jediné bylo vtipné a skutečně hrálo.(29.11.2008)

Já vím, už to s těma pohádkami pro malé děti přeháním:), popravdě jsem nejdřív podle názvu čekal něco se Stiflerem, ale hned na začátku mě logo Walta Disneye ujistilo, že tomu tak nebude. Jenže já se od začátku zhruba do ¾ filmu náramně bavil, smál jsem se až jsem pomalu padal ze židle, OMFG ti dva magoři jak zpívali GOOD BYE, to byl konec:D. Poslední ¼ filmu je až nemožně typická pro tenhle žánr, ke konci to opravdu nebaví. Jako pohádka na dobrou noc nebo na společné chvilky s rodinou je to dobrá volba. Například pro extrémní milovníky scifi, nabušené zápletky, profesionální herce nebo i Lawrence doporučuji obejít velkým krokem!(29.3.2010)

• Ryuuhei

Těžce průměrná černošská komedie o otci, který se nedokáže srovnat s tím, že už jeho dcera vyrostla a umí se o sebe postarat sama. Pár šílených situací (převrácené auto, skok padákem...), typické sbližování postav s tím, že jedna něco provede a díky další si uvědomí, jak by měla správně jednat... no, typické, nepřekvapivé, řadové. Původně jsem dle názvu očekával komedii pro teenagery, ale vypadlo z toho holt toto nepřekvapivé cosi, co si do příště dobrovolně odpustím. Ani humor nebyl kdo ví jak povedený. 45%(14.1.2017)

Čekal jsem opravdu krávovinu, ale celkově jsem se docela příjemně a oddechově pobavil! Začátek filmu je "výchovně" výbornej, fakt pecka. Pak se ale rozjede zcela standartní a klasickej scénář, kterej v těhle filmech byl k vidění minimálně miliardkrát. No ale závěr je zase stylovej. Takže vlastně 60% je akorát.(18.4.2009)

• - Arnetia Walker je jen o 9 let starší než Martin Lawrence, přesto ve filmu hraje jeho matku. (HappySmile)

• - Alberta hrálo celkem 11 prasat. (HappySmile)

• - Na začátku filmu stojí prasátko Albert u obrázku s nápisem "SOME PIG" (nějaké prase). Je to odkaz na knihu Šarlotina pavučinka, kde jsou slova "SOME PIG" používána k rozlišení jedinečnosti hlavního hrdiny prasete Wilbura. (HappySmile)