College Road Trip

Čo urobíme s fotrom?

Komedie / Road movie

USA, 2008, 80 min

• Ryuuhei

Těžce průměrná černošská komedie o otci, který se nedokáže srovnat s tím, že už jeho dcera vyrostla a umí se o sebe postarat sama. Pár šílených situací (převrácené auto, skok padákem...), typické sbližování postav s tím, že jedna něco provede a díky další si uvědomí, jak by měla správně jednat... no, typické, nepřekvapivé, řadové. Původně jsem dle názvu očekával komedii pro teenagery, ale vypadlo z toho holt toto nepřekvapivé cosi, co si do příště dobrovolně odpustím. Ani humor nebyl kdo ví jak povedený. 45%(14.1.2017)

• Bauer

College Road Trip! Vidím tam dvě slova ROAD TRIP, tak si myslím, že by mohlo jít o nějaké pokračování vydařené komedie z roku 2000. Ale vůbec o nic takového nejde. Místo toho se jedná o trapárnu s mým oblíbencem Martinem Lawrencem, jehož herecká kariéra jde poslední dobou pěkně do háje. Samozřejmně měl pár dost dobrých filmů (například Mizerové 1 a 2 a pár dalších) a pak hraje v takových hovadinách jako je toto a nebo třeba Černý rytíř. Mám ho rád. Je to sympaťák, docela umí i hrát, ale vybírá si špatné filmy. Tato (ne)komedie je vážně ubohá. Nenašel jsem snad ani jednu scénu, nebo hlášku, které bych se mohl zasmát a nebo alespoň, když už nic jiného, jen lehce se pousmát. Nic!!! Filmy s označením Road Movie jsme viděli už několikrát. Některé se vydaří, některé jsou průměrné a některé jsou příšerné. Tento je snad i příšerný a navíc rádoby vtipný, což je nejhorší kombinace, co může být. Scénář filmu je debilní a na konci filmu jsem se sám sebe ptal: " Proč pro Boha živýho neletěli " ! Pak by tento film třeba nemusel vůbec vzniknout a já bych nebyl zhnusen. Menší upozornění!!! Jestli máte někdo hodně citlivé uši, tak se u tohoto filmu zblázníte, protože něco takto uřvaného jsem opravdu ještě neviděl a neslyšel. Hlavně věta " I know " mi lezla strašně na nervy. 1* a to pouze za mého oblíbence Lawrence!!!(8.8.2008)

• Guzo

Zcela upřímně, Martin Lawrence je jeden z mých oblíbenějších herců, ale tahle role mu prostě nesedí a dělá ze sebe jenom trapáka. Celkově College Road Trip pro mě zachraňuje jenom Albert, naprosto masakrózní prasátko. Když mi ho autoři pošlou domů, dostanou 5 hvězdiček ;-) , takhle je to tak na dvě..(3.11.2008)

• Aceboris

Opat raz komedia, ktora nepriniesla vobec, ale vobec nic nove. Otec, ktory sa nevie zmierit s tym, ze jeho dcera je uz pomali dospela a ide studovat na skolu daleko od domu, vyrazi na cestu do Washingtonu spolu s nou. Prezivaju necakane sutuacie spolu s prasiatkom jeho synom atd. Na pozretie staci no keby tam nebolo to prasiatko Albert tak to je urcite len na jednu hviezdicku, Martina Lawrenca mam rad, no tu mu to vobec neslo a cely film az na par vynimiek robil zo seba totalneho tupca.(2.1.2009)

Náctiletá dceruška chce studovat co nejdále od rodičů aby nebyla pod dohledem ujetého a nedůvěřivého otce Martina Lawrence, který by ji nejraději dal na obyčejnou školu jen pár kilometrů od rodného domu aby jí mohl hlídat. Lehce nadprůměrná komedie, která určitě pobaví většinu z vás ale nenadchne starší generace. 65% (DĚJ *** VTIP *** VTIP ***) IMDb.com: 3,7/10(30.9.2011)

• - Na začátku filmu stojí prasátko Albert u obrázku s nápisem "SOME PIG" (nějaké prase). Je to odkaz na knihu Šarlotina pavučinka, kde jsou slova "SOME PIG" používána k rozlišení jedinečnosti hlavního hrdiny prasete Wilbura. (HappySmile)

• - Alberta hrálo celkem 11 prasat. (HappySmile)

• - Arnetia Walker je jen o 9 let starší než Martin Lawrence, přesto ve filmu hraje jeho matku. (HappySmile)