• Kryton

Lawrence neskutečně nevtipně přehrávající v komedii , která není vtipná ,ale hloupá beze špetky překvapění. Co také čekat od disneyovské produkce. Nedokázal jsem to dokoukat. To i agent v sukni je lepší a to je opravdu děs. Hvězda za to prasátko , které jako jediné bylo vtipné a skutečně hrálo.(29.11.2008)

• chrispe

Tak tento film mi doopravdy nesedl. I když musím přiznat, že jsem se občas zasmála, tak nedívat se na to u kamarádky (která se na to evidentně dokoukat chtěla), tak je to vypnutý. Příběh o tom, jak se otec nemůže vyrovnat s tím, že jeho malá holčička vyrostla - vlastně s tím ani nepočítal - a tak se jí snaží pořád lajnovat cestu dle svého uvážení. Do počtu se tam objevil malý bratr s jeho superinteligentním prasetem... asi jako přicmrndávač. Ne, děkuji. Už nikdy více.(1.1.2014)

Náctiletá dceruška chce studovat co nejdále od rodičů aby nebyla pod dohledem ujetého a nedůvěřivého otce Martina Lawrence, který by ji nejraději dal na obyčejnou školu jen pár kilometrů od rodného domu aby jí mohl hlídat. Lehce nadprůměrná komedie, která určitě pobaví většinu z vás ale nenadchne starší generace. 65% (DĚJ *** VTIP *** VTIP ***) IMDb.com: 3,7/10(30.9.2011)

• Ryuuhei

Těžce průměrná černošská komedie o otci, který se nedokáže srovnat s tím, že už jeho dcera vyrostla a umí se o sebe postarat sama. Pár šílených situací (převrácené auto, skok padákem...), typické sbližování postav s tím, že jedna něco provede a díky další si uvědomí, jak by měla správně jednat... no, typické, nepřekvapivé, řadové. Původně jsem dle názvu očekával komedii pro teenagery, ale vypadlo z toho holt toto nepřekvapivé cosi, co si do příště dobrovolně odpustím. Ani humor nebyl kdo ví jak povedený. 45%(14.1.2017)

• Guzo

Zcela upřímně, Martin Lawrence je jeden z mých oblíbenějších herců, ale tahle role mu prostě nesedí a dělá ze sebe jenom trapáka. Celkově College Road Trip pro mě zachraňuje jenom Albert, naprosto masakrózní prasátko. Když mi ho autoři pošlou domů, dostanou 5 hvězdiček ;-) , takhle je to tak na dvě..(3.11.2008)

• - Alberta hrálo celkem 11 prasat. (HappySmile)

• - Na začátku filmu stojí prasátko Albert u obrázku s nápisem "SOME PIG" (nějaké prase). Je to odkaz na knihu Šarlotina pavučinka, kde jsou slova "SOME PIG" používána k rozlišení jedinečnosti hlavního hrdiny prasete Wilbura. (HappySmile)

• - Arnetia Walker je jen o 9 let starší než Martin Lawrence, přesto ve filmu hraje jeho matku. (HappySmile)