Películas para no dormir: Adivina quién soy

(TV film)
  • USA Films to Keep You Awake: A Real Friend
všechny plakáty

Osamělá Estrella je teenager, dobrá studentka, ale ve škole je outsiderem. Většinu času tráví doma, čtením a sledováním horrorů. Její matka Angela pracuje v nemocnici jako zdravotní sestra. Estrella miluje horrory Stephena Kinga a jejími jedinými přáteli jsou Vampír a Kožená tvář. Matka Angela v minulosti prožila těžké trauma, které se ji nyní připomíná. Bohužel se to týká i její dcery...... (LIVINGDEAD)

SHI-SHA odpad!

Zdaleka nejslabší díl skvělé série. Celý nudný film očekáváte alespoň zajímavé rozuzlení, které se však ihned po svém odhalení popře. Že předchozí věta nedává smysl? Celý snímek nedává smysl. Jsem velice hrdý, že jako první můžu film ohodnotit odpadem, tohle byla naprostá ztráta času. ()

SeanLSD

Keď mám PELICULAS PARA NO DORMIR porovnať s podobnými anglofónnymi projektami, tak Hispánci vedú o 5 konských hláv. nie je tam žiadny vyslovene slabý kus a nesklamal ani tento posledný, svieži filmík zakončujúci mi sériu tam, kde začala - v rozhodne nie idylickom, bohatom svete detskej imaginácie - kde ostatne začína všetok horor. ()

netahlo

Genialni? Ty kravo, to uz musi byt clovek na hodne tezkych halucinogenech, aby tuhle nudnou slataninu o hovne nazval genialni. Jako nejaky pan pode mnou. Asi mi opet neco uniklo ... ()

iampatrik

25% Těžko se mi hledá něco pozitivního, nějaký filmový prvek, kterým by snímek zaujal. Bez nápadu, příběhu, napětí, zajímavých postav a tak dále a tak dále... (film jsem viděl vlastně úplně náhodou - myslel jsem, že koukám na jiný "díl" Películas para no dormir :) ) ()

Disease

Napřed naprosto bez atmosféry, pak to vypadá jako nechtěná parodie. Ve finále se ukáže důvod, proč se tentokrát se scénářem tvůrci moc nemazali. ()

RobLord

WTF! Adivina quién soy úspěšně kazí dobré jméno Películas para no dormir; pouze kvůli tomuto jménu nedávám odpad. ()

Al44...

Spíše než horor je toto taková psychologická sonda do nitra dětské duše a do dětské fantazie - jako celek to však moc dobře nefunguje (nelogičnosti, pomalý děj) - autor se snaží o určitý originální přístup k tématu - je to až zbytečně příliš dlouhé. ()

Cechyno4

Celou dobu jsem měl pocit, že se dívám na španělskou pohádku. Až posledních 15 minut mě přesvědčilo o tom, že to je opravdu horor. Ovšem čekat tak dlouho na to až se začne něco dít, to zavání unuděním k smrti. Na konci byly použity snad všechny postavy z hororů. Celý film o ničem, patnáct minut akce. Jak to hodnotit ?!? S čistým svědomím můžu dát jen jednu hvězdu. Tu dám za tu poslední čtvrthodinku, která ovšem nic moc extra nepřinesla ()

Dalajlada

Dobré téma, špatné zpracování. Pronikání představ do reality je sice super, ale pokud se tři čtvrtiny filmu nic neděje, tak neměl být tento film v této sbírce. Film to keep me awake to rozhodně nebyl a kdybych se na to nedíval odpoledne, tak jsem zařízl jak malý děcko. Chybí tomu atmosféra, děj a nějaký závěr. Děvčica to ale zahrála moc pěkně. ()