Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

bubu25

Takýto milý snímok som už dávno nevidel. Tkýchto filmov by sa malo vyrábať určite viac. Usmejte sa prosím... ()

Cikinko

V jednoduhosti je krása :) Naozaj som mal po zhliadnutí tohoto krátkometrážneho snímku úsmev na tvári ! . Vynikajúci nápad a bravúrne prevedenie pomocou dvoch ľudí muža a ženy. 5* ()

MirkaP

Velmi milá a pozitvní záležitost. Ve zkratce (která sebou nese určité zjednodušení a šablonovitost) je vyjádřeno vše podstatné. Kdo u toho aspoň nezaslzel, nemá srdce. ()

miligretchen

Parádní komentář: Viktooorka :) Ten se opravdu povedl.Jinak do pochmurných temných dní jako jsou tyhle je to skutečně balzám :) Škoda jen,že takové lidi moc nepotkávám.Měli bychom s tím něco dělat. ()

Marketa0603

Už ani nevím, jak jen se tvůrcům povedlo, že to mělo zápletku a přesto z toho na všechny strany nepřestával sršet optimismus. Vím jen, že jsem se taky beznadějně nakazila.. ()

habertek

Toto si budu pouštět vždycky když budu mít náladu pod psa...to musí vykouzlit úsměv i tomu největšímu mrzoutovi:) ()

Enelya

I přestože Validation patří mezi přeslazené krátké filmy s předvídatelným koncem, na konci na vaší tváři úsměv chybět nebude. :) ,You are amazing!!!YOU ARE AWESOME!!!:-)" P.S. Úsměv plodí další úsměvy, zkuste se usmát na někoho cizího, možná mu zlepšíte den:)) ()

Via

Hezký milý filmeček nejen o důležitosti radosti z malých věcí a překrásné lidské vlastnosti - úsměvu ;) Aneb jak jej vykouzlit i jak jej velmi snadno zahnat... originální, příjemné herecké výkony a konec... velmi milý :) ()

Lollirot odpad!

Pozitivní přístup? Ano. Tímhle stylem? Jen to ne. Co zdejší uživatele potěšilo a zahřálo, ve mně vyvolalo tak akorát znechucení (což není až tak neobvyklý jev, zdá se). Vždyť (nejen) v Americe má člověk vždy zůstat sám sebou, nepřetvařovat se a upřímně a otevřeně říci svůj názor, což? Aspoň je to jedno z nejčastějších poselství. Tenhle šašek naproti tomu každému navykládal, co chtěl dotyčný slyšet a kupodivu mu to stačilo k vykouzlení blaženého úsměvu. Mě by ty prázdné lichotky jistojistě neuspokojily a napadá mě, že by těm lidem, potažmo zdejším rozplývajícím se uživatelům, stačil nějaký naprogramovaný robot, který by dokázal vyslovit pár těch duchaplných vět o tom jak je člověk úžasný a potřebný, a hned by jim to prozářilo den, no ne? (I don’t wanna live on this planet anymore). Kdyby to bylo v Simpsonech, Homer by byl první zákazník a radostně by zajuchal - a tam bych to pochopila, protože ten jaksi nevykazuje zrovna nejvyšší míru intelektu, že. Jistý potenciál tomu tedy upřít nelze - pokud by to celé byla čistá ironie (jako že v prvních momentech má člověk ten dojem), smála bych se taky, takhle je mi asi zapovězeno dojít úsměvem k zaslíbenému štěstí. ()

Dragiii

It's a wonderful life - nápis na budově vystihuje přesně obsah celého filmu. Ten je sice do jisté míry trošku přehnaný, ale i tak patří mezi absolutní špičku kraťasů. Celý snímek je snad až nezdravě optimistický, ale v tom je jeho krása. Všechno je jednoduše skvělé počínaje suprovým hereckým výkonem T.J. Thynea, neuvěřitelně chytlavou hudbou a konče jednoduchým a zároveň promyšleným příběhem. Pokud existuje film, který vám dokáže pomoci od špatné nálady, tak je to určitě tento. ()

Melys

Jednoduchost, krásné retro, a krásný happyend. Člověk se ještě deset minut po shlédnutí usmívá jak blbeček :) 5* ()