The Chosen One

Komedie / Drama

USA, 2010, 101 min

• predators

V podstatě mě uspokojilo jen to, že to dobře dopadlo. To prozradit můžu, ona alespoň jedna pozitivní zpráva může dopomoci k dalším divákům. Jenže to je sakra málo! Jinak je celý film uplně o ničem, pokud tedy nepočítám alkoholika Roba Schneidera hledajícího sama sebe. On vlastně celý smysl příběhu je hodně plitký a zbytečný, absolutně postrádající alespoň špetku humoru. Takže zaměření JE spíše dramatické, ale člověku citově volné. Příště bude stačit přírodopisný dokument v doprovodu Caroliny Gómez 20%(6.2.2011)

Rob Schneider patří mezi mé velké oblíbence a na tenhle film jsem se vcelku těšil. Bohužel se nejedná o další z řady komedií s jeho osobitým humorem. Rob se patrně rozhodl ukázat světu, že dokáže natočit i vážný film a zahrát vážnou postavu. Je pravda, že role alkoholika, hledajícího smysl života, mi byla svým způsobem blízká, ale nic to nemění na tom, že jsem se většinu filmu nudil. Příběh samotný mě nijak nezaujal, pár úsměvných momentů a Steve Buscemi v roli bratra-budhisty to nijak nezachraňuje. Váhal jsem, jestli mám dát dvě nebo tři hvězdičky, nakonec jsem se kvůli sympatiím k Robovi přiklonil ke třem, ale myslím, že k filmu se už vracet nebudu.(26.2.2011)