Léčka

Ambushed

Thriller / Akční

USA, 1998, 109 min

Bílá síla dostala co proto, ale proč ne já jsem pro rovnoprávnost, navíc když dostanu takovejhle nekompromisní a přímočarej devadesátkovej počin, tak si nebudu stěžovat. Jasně po stránce scénáře to není nic sofistikovanýho a je to celé celkem snadno předvídatelné, ale nenudil jsem se a to je hlavní.60%(15.9.2016)

• SeBig

Nudná zívačka s ničim, uspávající hudba, uspávající dialogy, nezajímavý postavy... pfff. Jedna hvězda za nějaký ty přestřelky. Chudák Robert Patrick. Tohle šlo absolutně mimo mě.(15.2.2017)

Konecne sa stal zazrak a vegetol.mp hlava pomazaná z boží vůle král urobil titulky k nejakemu nadpriemernemu filmu. Film pojednavajuci o rasizme natoceny ako jednoduche becko s prestrelkami. Ale funguje to. Je to solidne natocene. Prestrelky su slusne. Postavy dobre vykreslene. Kladne si ma ziskali - od cernocha som mal chut sa nechat adoptovat, rasistickych zaporakov som mal chut zabit. Vztah cernoskeho policajta a rasistickeho chlapca bol spraveny tak akurat. Ani ziadny velky Hallmarkovsky dojak a zaroven to pôsobilo uveritelne. Ze je skoro od zaciatku jasne kto je zloduch nevidim ako problem. Nie je to film s pointou a kazdy kto videl aspon jeden thriller by na to mal hned prist, takze je dobre, ze sa to tvorcovia nesnazili natocit ako sokujucu pointu. Snad jedine co ma mrzelo je, ze kopa znamejsich xichtov, ktore sa tu mihnu su hned zabite. Sice si stihnu odohrat co je treba a nie je to taky ten sucasny trend, ked znamy xicht sedi za stolom v jednej scene, aby sa mohol dat na plagat, ale aj tak som dufal, ze sa tam zdrzia dlhsie. Takze celkovo som spokojny. Vysledkom je solidny mix dramy, thrilleru a akcie. 6/10.(30.7.2016)

Poměrně solidně natočený thriller, který sám sebe ale bohužel shazuje tím, že odhalí hlavního padoucha příliš brzo. Jinak by to bylo za čtyři hvězdičky.(9.1.2006)

Já se bavil přímo královsky. Podobný akčňáky miluji. White power dostali pěkně na prdel. Takže plných 5 hvězdiček.(30.7.2016)

• DANAT

Nemecky nazov: Ambushed - Dunkle Rituale(19.7.2014)