Penguin sa v Arkahame dozvedá o skrytom poklade v gothamskon cintoríne. Rozhodne sa peniaze nájsť a zmocniť sa ich. Po úteku z Arkahamu prehľadáva gothamský cintorín, kde našiel vzácnu hrobku. Jej obyvateľ ešte nie je mŕtvy, ale nie je už ani medzi živými... Gotham sa tak stáva bojiskom dvoch netopierov. Kto bude vládcom noci? (Richard_Ba)

kwaicheng

Velmi příjemné a atraktivní téma...dvě noční kreatury, které mezi sebou bojují, hm... Upoutala mě také dobrá hudba a vcelku dobrá atmosféra, mohla být i více hororová. Taky nutno zmínit Taru Strong, která namluvila Batmanovu šamstrovou takovým způsobem, že to vypadá, jako kdyby měla neustále před orgasmem. Na druhou stranu barva jejího hlasu byla velmi slechům lahodící. Škoda ale, že někdo neudělá pořádnou animaci, třeba tak, jako v assassins creed. ()

Bounded

Animačně slabší batmanovský kousek, který ale přebijí kresbu stylizací příběhu a nápaditou kamerou. Je škoda, že Bruce Wayne zde v obličeji vypadá jako nakopnutý pes a v prvních chvílích zamrzí i neangažovanost zavedených dabérů, nicméně v průběhu příběhu se na to dá lehce zvyknout. Co se ale zavrtá do uší, namísto očí jsou některé opravdu prkenné hlášky zejména v úvodu filmu. Je až s podivem, jak si scénárista, který odvedl dobrou práci na celém crossoveru, nenašel s produkcí více času na to, aby i tohle odstranil. Jinak z autorů čiší láska k oběma předlohám a tak mě kromě grafiky a dialogů zamrzel už jenom fakt, že zatímco Dracula je vystihnut poměrně věrně, batmanovské charaktery by ještě nějaké to leštění snesly (viz britský gentleman plivající čaj apod.). ()

Sid_77

Lepší než Red Hood, temný, gotický a hororový jak sviňa! Hlavně upíří verze Jokera, z tý my běhal mráz po zádech! Animaci taky docela ujde a dialogy mezi Draculou a Batmanem jsou taky super ale stejně tomu něco scházelo. Taky jsem neveřil že by batman sám stačil na pana hraběte. Ale zasloužený tři hvězdy. ()

libor.posp

Je krásné vidět, když má Batman namále. Tento film pro mě byl velkým (a milým) překvapením, neboť jsem si nedovedl představit, jak by tohle mohlo fungovat. Ovšem vzhledem k tomu, že tento crossover má vše, co podle mě má film o Netopýřím muži mít (je pořádně temný, záporáci jsou řádně šílení, děvečce to sluší), musím hodnotit příznivě. Jinak to nejde, když si vzpomenu na Jokerovu performanci v tomhle filmu a hlas Petera Stormara (nebo jak se to skloňuje) Dvě výtky bych přece jen našel: 1.Bruce připadal dosti dlouho až příliš zabedněný na to, o jakého génia se jedná. Nicméně to je nejspíš nutné přikládat jeho typické racionalitě. 2. Až příliš sladký happyend. ()

gpx

V poslednÍ době mi na filmovým poli dělají největší radost animáky. Krásně se u toho relaxuje, člověka neprudí nedomrlné herecké výkony a většinou si tam nikdo nehraje na nějakou stupidní korektnost. ()

Wez

musím říct,že toto dílo mě opravdu překvapilo-animace jako z těch dětských batmanovských seriálů,co dávají každej výkend na nově,ale hudba a hlavně děj ten mě totálně dostal-opravdu akční ale hlavně temné animované dílko,které určitě stojí za shlédnutí.Animace mě ze začátku moc nenadchla,ale postupem času jsem jí přicházel na chuť,takže nakonec spokojenost,děj+scénář výborný a atmosféra hustá jako pofetový hlen nebo stolice Václava Havla..Za mě poctivý čtyři hvězdičky+ jedna navíc za totální překvápko,který jsem určitě nečekal...P.S. děkuji pánovi(nebo dámě?) Ladis za tvorbu CZ titulků,bez kterých by pro mě nejspíš nemělo ani cenu se na to dívat-thx :-) ()

Megahead

Moc ma tie kreslené príbehy o Batman-ovi nezaujali, no časť s Draculom je zatiaľ to najlepšie z kreslených Batmanov (pritom aj tu sa našli slabšie časti príbehu). No stále je to skôr pre pubertiakov. Aspoňže teraz tie dialógy boli o niečo lepšie. Animácia bola tiež obstojná. ()