"Život sa mení rýchlo. Blesk udrie a v sekunde všetko to, čo tu raz bolo, už tu nikdy viac nie je. A vy sa ocitnete sediaci na kameni na okraji púšte."  Jolene. V pätnástich sa vydá, o rok neskôr je vdova, rozvracačka rodiny a mladistvý delikvent. Rovnako, ako zamestnaniami, prejde i mnohými manželskými zväzkami. Nájde nakoniec svoje šťastie? (sochoking)

lada32

Ani nevím proč nedat za 5.Děvče se snaží najít v každém chlapovi to dobré,prožije za 25 let tolik co jiní za celý život.Výborně napsaný příběh,děj Vás společně s hlavní představitelkou nepustí odTV.Super herecké výkony s výbornou hudbou. ()

Kachniczkaaa

Dlouho jsem tenhle film sháněla a dlouho se na něj těšila. A jsem zklamaná. Jak napsal(o) superpero. to je totálně trefný. Až na to, že mně přijde hlavní herečka nádherná:) Ale celý film čekáte, co se stane, kdy to konečně přijde a najednou jsou titulky. ()

WilWallace

Za děj jako takový bych dal 4, ale zkazila mi to jedna veliká nelogičnost, nevěřím že mají v Americe takový bordel, že někdo dvakrát oddá někoho, kdo je již ženatý (vdaná). ()

gezko

Keď chcete vidieť prsia Jessicy Chastain, alebo ako sa prekefuje až k záveru, tak je tento film pre Vás. Ja takéto filmy teda nemusím. Nejde ani tak o herecký výkon hlavnej hrdinky, ale skôr o tú nudu, občas zhnusenie a nútenie sa to dopozerať, keď som už raz začal. Asi za jediný pozitívny moment považujem verné zobrazenie americkej "demokratickej" spoločnosti a jej neduhov. Film s výrazne oscarovými ambíciami však potrebuje viac. ()

stepma

Působivé a smutné a věřím, že i pravdivé. Holky jako Jolene určitě jsou a smůla se na ně lepí už jen proto, že nedokážou říct ne. Chtějí být milované a dělat věci správně, ale nejde jim to. Jolene to taky nešlo. Otázka z obsahu filmu, zda našla štěstí....za mě nikoliv. Škoda, po 120 minutách potkávání špatných chlapů by si zasloužila alespoň kousek lásky a štěstí. ()

Kylee

Jessica Chastain byla skvělá, ale kromě ní mi tento film nenabídl nic nového, zvláštního nebo hodného delší pozornosti.... Prostě jen jeden z mnoha průhledných, "dojemných" příběhů ve stylu Hallmark Channel.... ()

Janette789

Silně emocionální příběh.Jolene má velkou smůlu co se týká mužu.Na každého chlapa na kterého narazí tak se z něj vyklube pěknej chuj.Až tedy na jednu vyjímku na Chazze Palminteriho.Jeden z nejlepších filmu co jsem viděla.A díky bohu není nadabovaný česky.Protože hlas Jessic Chastain nemá chybu.Vřele doporučuji!!!Hodnotím 5 hvězdičkami! ()

Yony

Nevím vlastně proč...ale líbilo se mi to :) Jednoduchej, mám pocit, že i ohranej příběh, chudák překrásná holka má smůlu na parchanty, zní to celý vlastně hrozně lacině...ale přesto...se mi líbil :D Takže jo, hezky udělanej film, určitě ne pro každýho, snadnej, ale i tak koukněte ()

Sejkorka

První film Jessicy Chastain, když jí bylo 30 let. Hraje zpočátku 15 letou dívku a člověk tomu věří. Úžasná herečka, postupně koukám na všechny její filmy s červeným puntíkem. Jolene jako taková je smolařka.Na druhou stranu, hodně naivní, řekl bych až hloupá. Asi těžko čekat něco jiného, když vyrostla po pěstounech a ti se s ní moc nemazlili. Líbí se mi však, že neztrácí optimismus a vždycky se z toho nějak vyhrabe. I když manžel spáchá sebevraždu, dají ji do ústavu, vezme si ženatýho chlapa, zastřelí ji přítele, seberou jí dítě .... Kurňa, koho by tohle nesebralo. ()

Konev

Až na ten konec, který celý film poslal do kopru, to mohl být hezký film. Copak jí ten milionář neslíbil, že o ní bude zajištěno i po jeho smrti? Čekal jsem, že se objeví notář a bude to happy end. Smekám před Jessicou, protože hrát v 31. letech 16. letou a věřit jí to, je vážně umění. Nehledě na ten tanec u tyče ..... ()