1303 góšicu

Japonsko, 2007, 94 min

Ataru Oikawa

John Lissauer
  • Shit

Po všech stránkách naprosto průměrnej duchařskej horor, ale fakt naprosto průměrnej. Lekačky téměř žádný, pointa s týrající matkou uboze nedostačující a atmosféra skoro žádná a to ani nemluvim o tom, že něco jako vysvětlení skákání z toho balkónu tu moc neni. A jestli si někdo myslí, že by to mohl zachránit vygradovanej konec, tak má sice pravdu, ale nestalo se, ten byl snad ze všeho nejhorší, i když něco, co by se dalo označít za napětí tam bylo(20.2.2009)

• Radiq

A to strašáni těch duchu proklatéch... Klasickej problém japonskejch filmů - všechny japonky mají dlouhý rovný černý vlasy a pak se od sebe nedají rozeznat. Klasickej problém japonskejch hororů - jsou o duchách, je tam záhadná malá holčička, hrůzný příběh z minulosti, zlej duch a hlavní hrdinka (vždycky ženská) musí udělat něco, aby se duchovi dostalo pokoje. Takže vůbec nic zajímavýho, ani lekačky, ani mrazení, ani gore. Tohle všechno už jsme nejednou viděli... ale tohle ani povedený nebylo...(13.11.2008)

• Campbell

Tak tohle se nepovedlo. A to vůbec. Čekal jsem další Japonskou duchařinu takže film šel hezky na noční promítání. Ale to co se událo byla blbost. Od začátku do konce nuda, a tuna keců které mě nebavily. Atmosféra totálně nulová a lekací scény nefungovaly ani trochu. Herci byly celkem strašný a neuměly vůbec hrát. Jen se protloukají naprosto nudným příběhem kterej se prostě nerozjel. Nuda a šed jedna hvězda za konec kterej měl něco do sebe. Ale tohle považuju za jedno z nejhorších co Japonsko vytáhlo. Aspoň že remake nemůže být horší.(21.4.2012)

• Vishnar

Film, na kterém je hlavně špatné to, že není vůbec originální. Člověk ho skoukne, ale za týden už si ani nebude pamatovat, o čem že to celé bylo. Mně by nevadilo třebas posté zpracovat strašidelný pokoj v baráku, ale hlavně to musí přinést něco nového. Tady se nic takového nekoná, žádný závěrečný zvrat také ne a konec to hodně sráží dolů. Sice se mi slečna v hlavní roli líbila, jenže sama to neutáhla. Takže ať si holky vesele dál skákají z balkónu, já dávám podprůměr.(15.1.2012)

Priemerná japonská ducharina.V Európe máme strašidelné staré domy,hrady a zámky no a Japonci majú strašidelné moderné obytné domy a mrakodrapy.No ale duchom je to asi aj tak jedno.Japonci veľmi často v svojich horroroch majú nejaké to strašidelné dievčatko,ba majú to skoro ako povinnosť..Ani ten film nie je výnimka,aj tu je malé dievčatko,aj keď nie až také strašidelné.Ináč je v tomto filme všetko čo má byť,nejaké to prekliatie,dlhovlasý pomstychtiví duch,telefónny hovor mŕtvej sestry atď.Kto už videl viac horrorov z Japonska,tak sa mu bude zdať,ako keby sa to všetko stále opakovalo v trocha pozmenenej podobe stále dookola.(25.11.2009)