poster

Zbraň odplaty

 • Jižní Korea

  Singijeon

 • Jižní Korea

  신기전

 • anglický

  The Divine Weapon

 • Slovensko

  Zbraň odplaty

Akční / Drama / Válečný / Historický

Jižní Korea, 2008, 134 min

 • mala_kea
  ***

  Od korejských přátel se nedá čekat nic, než mlátička od začítku do konce. Bohužel, v tomto filmu je mlátička až na posledním místě a to je vážně škoda. Politické debaty, které se tam řeší stejně nikam nevedou a končí to mlátičkou. Kdyby se ty debaty lehce odebraly, nemuselo to být nudných 134 minut. Naštěstí, ty mlátičky za něco stály, tak dorovnávám skore.50/100(31.1.2010)

 • balone
  **

  I když jsem fanda Korejského filmu, tento mě nijak moc nenadchnul, i když celkový děj měl velkou naději, zpracování bylo na korejce až amatérské, efekty byly přímo úděsné. Herecké výkony byly celkem dobré, tam nemam žádné výtky. Poslední historický film z korejské produkce, který mě zaujal byl Musa. Už to tu zmínil Blizzard, že romantiku do toho tlačit nemuseli, možná nějaký náznak, ale tady to bylo až americké.(20.1.2010)

 • GodComplex
  ***

  The Divine Weapon, neboli jak nejaky chytracek prelozil Zbran Odplaty je typicky roztomila Korejska snaha o epicky valecny film, na ktere jsme jinak zvykli spis z Ciny. Presne podle toho to vypada, neni to tedy tak megalomanske a az tak epicke jako spis sladke, zamerujici se na vztahy a co se bitev tyce, tak nedostatek megalomanie korejci nahrazuji chytrou napaditosti. Nic to ale nemeni na tom, ze je to cele az prilis predvidatelne a sablonovite a nez se to poradne rozjede je nutne si chvili pockat. 6/10(27.3.2010)

 • mysiak
  ***

  Zbraň Odplaty sa vezie na vlne uveriteľných historických ázijských filmov..čo v prvom rade nie je na škodu..ale po scenáristickej stránke....no trebalo by urobiť lepší scenár...ochrana jednej ženy ako len prostriedok k veľkej bitke?...to sa mi snáď zdá...ale bitky sú typicky remeselne zvládnuté a hlavne na úrovni...aj keď teň rakety na konci sa mi moc nepáčili..v celku to nie je zlý historický film, ale zaslúžil by si hlavne lepší scenár...(7.3.2010)

 • Al44...
  **

  Dost slabý a nevyrovnaný korejský historický film. Snaží se vlastenecky působit na díváky (korejci díky skvělému a historicky doloženému vynálezu porážejí mocné čínské vojsko), ale vše to působí naprosto křečovitě a neohrabaně. Pokus o jakousi (povinnou) romantickou linii dvou hlavních postav také moc nevyšel. Bohužel - nuda na maximálně jedno podívání.(8.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace