Přicházím s deštěm

• Francie Je viens avec la pluie (více)

Kdysi Kline (Josh Hartnett) sloužil u losangeleské policie, dnes se jako soukromé očko vydává do Hongkongu pátrat po zmizelém synovi čínského miliardáře. Se svým starým přítelem a bývalým kolegou Meng Zim - nyní hongkongským policistou - sleduje Shitaovu slábnoucí stopu až k místnímu zabijákovi Su Dongpovi a jeho krásné, na drogách závislé milence Lili. V Klineově mysli ale nečekaně ožívají děsivé vzpomínky na případ sériového vraha Hasforda, který jej přiměl opustit řady policie. Jeho soustředěnost je ta tam. Dokáže si Kline zachovat zdravý rozum a dotáhne pátrání do úspěšného konce? (oficiální text distributora)

Money_too

Stále nevím co si mám myslet,tenhle film je natolik nudný a zvláštní, až Vás doslova pohlí. Myšlenkama jsem ted úplně někde jinde. Možná k tomu přispěly výborné herecké výkony,možná i dokonalý sountrack, který už jsem dlouho ve filmu takhle neslyšel.. Mysterióznost a náboženský podtex film doslova učarují. Vím,že se na něj už nikdy nepodívám,ale nosím v sobě pocit, že jsem viděl něco, co jen tak nezapomenu a co jsem nikdy předtím neviděl...Určitě by se na to měl každý aspoň jednou mrknout....! ()

ViktorEl odpad!

Nedá mi nenapísať komentár s prepáčením k tejto sračke a rád by som varoval ostatných, ktorým sa tento film dostane do rúk. Pokus o psycho-thriler, ktorý sa vôbec nevydaril. Mal som čo robiť, aby som tento film dopozeral do konca. Zatiaľ Hartnettov najhorší film, jeho výkon radšej ani nejdem komentovať. Čo to vlastne bol za film? a prečo má 61% to mi zatiaľ nie je známe. Po dlhom čase musím dať odpad, aj keď jednu hviezdičku by si zaslúžil za dobrú hudbu, ale nebudem taký zhovievavý, lebo ani film nebol ku mne a trápil ma celých 114 minút. ()

Martyr

2 pokusy dopozerat to su na tento film malo. Ako tak citam, na konci to dava zmysel, ja len neviem ako sa k tomu dopracovat ()

Gastovski odpad!

Režisér musí být opravdu vizionář! Vzal maniodepresivního detektiva, bufeťáckýho Mesiáše z Číny, vyfetlou kurvu, psychopatickýho sochaře a vystavěl na těchto charakterech film. A jaký! Většina věcí tam nedává smysl a herců jen litovat k jakým rolím se zaprodali (stejně ale hráli hrozně). Jediná, ale opravdu jediná kladná věc byl soundtrack. ()

FilmWave

Vydařený mix "Black Rain", "Oldboye" a něčeho od Kim Ki-duka. Mystery thriller střídá brutální gangsterka a tu střída až surrealistická meditace se silným náboženským tématem. Drží to ale celkem pohromadě a vizuálně a hudebně velmi dobré. ()

agassi68

Jeden z mála filmov, o ktorom som vopred nevedel nič. A bol som unesený spojením hudby, obrazov, krutosti a nádeje. Niečo pocitovo podobné ako Crash, či Antikrist. Akurát s ázijským pohľadom na veci, ktorý mi je blízky. Zaujímavé komentáre: Sobis87, mcb,Money_too. ()

Napospas odpad!

Absolutně nechápu, jak tento film vůbec mohl být v červených číslech a jak se teď drží v šedých, protože bych ho bez váhání poslal do černých. Uznávám, že čistý odpad to není, možná jednu a půl hvězdičky si to zaslouží, ale 65%, to se snad všichni zbláznili ne? Začíná to sice nadějně a s dobrou hudbou, ale pak se to tak nehorázným způsobem zaseká v hromadě mizerných dialogů, mizerných hereckých výkonů, mizerných vat alá Pobřežní hlídka, mizerně vybrané hudby (takhle zprznit Radiohead), mizerných flashbacků...abych to shrnul, tak jednoznačně nejmizernější film za několik posledních let, co jsem měl tu smůlu vidět. ()

JohnSorrow

Ehm, nevím co si mám myslet, co, či jak se mám cítit. Mám řvát a mlátit okolo sebe? Přemýšlet a potichu u toho brečet? Nevím nic... Nejsem si vůbec jistý, co tenhle film chtěl přinést do duší jeho diváků, ale jedno je pro mě jisté, cokoli to bylo, já to dostal. Šíleně úžasný film s krásnou a ponurou atmosférou zároveň a asi nejúžasnější hudbou, jakou jsem kdy u filmu slyšel. ()

mala_kea

Po shlédnutí TOHOTO jsou mé pocity podobné obracejícímu se žaludku, který se chystá všechno vrátit. Proto jen stěží nacházím nějaké poměrné pevné špunty, které by všechno udržely tam, kde to má být. Jeden špunt je Josh, kterého mám vážně rád, ale už ted je mi za něj hanba, že se upsal něčemu bezvýznamnému. Druhý špunt je za skvělý námět, který měl být ale určitě nápaditější, a celkově lépe poslepovaný. Takhle na sebe Tran ušil bič a je rád, že mu kousky neodpadávají. Po prvním zkouknutí 2*. V brzké době si za dlouhého večera dám opakování a uvidíme, třeba se ještě nějaký špuntík najde. ()

NikaLango

Hudba je to jediné, co mě zprvu na Přicházím s deštěm nadchlo. Má slabost pro Radiohead si v tomhle filmu našla své místo, ale jinak na mě působil až amatérsky. Ke konci působil rafinovaně agonicky a nakonec jsem musela uznat, že má film své celkové kouzlo, že dokáže vytvořit atmosféru, i když ne v jednotlivých scénách. 4 hvězdičky možná už i pro to, že jsem po dlouhé době, měla z filmu nějaké pocity a přemýšlela nad ním i po skončení titulek. ()

mackey

Promrháno. Hartnetta můžu a Radiohead byly za mejch vlhkejch mladejch let top kapela, dokonce i do Berlína jsem za nima zajel. Ale na tomhle filmu je vidět, že narvat chaotický scény geniální hudbou je jen půlka úspěchu. Dokážu pochopit všechny, který film uchvátil, ale mě to prostě minulo. Ta snová rovina mi prostě nesedla, a i se docela sám nad sebou poizastavuju a divím, všechno na začátku nasvbědčovalo tomu, že tohle bude moje krevní skupina. Možná je celý to zklamání ale právě i proto, že je celej soundtrack sic dokonalej, leč nehorázně profláknutej (a to cca už tak pět let před vznikem filmu). ()

Rokle

Divnost... těžko se rozepisovat o zvláštním patvaru, který jsem měl možnost vidět. Skládá se to vlastně z fragmentů, které jsou v určitém úseku vyobrazeny, pak se skočí jinam a zase vidíme další vyprávěnou část. Kupodivu to celkem funguje (rozhodně nemohu říci, že by mě to vadilo). Jen dokážu pochopit, proč to někdo může absolutně odsoudit a někdo vyzvedávat do nebes. ()

Rathalos odpad!

Siel som do tohto thrilleru s tym,ze podla niektorych komentarov to mala byt brutalna zalezitost,no samozrejme nic take sa nekonalo,je to nejaka mega-nudna kriminalka,ktora ma u mna hodnotenie na pat pismen a to odpad a nezachrani to ani Josh Hartnett...:-) ()

Mashak

Už chápu větu: "Z tohohle umění se mi chce zvracet." V mým očích je to zvláštní film. Možná je to těma častýma skokama v čase, kterých je tady docela dost. A pak ten "nadaný" umělec, to byl fakt hnus. Ale celkově se mi to víc líbilo než nelíbilo a Joshe mám docela rád takže 70 procent. ()

mildaaa

Chvílema to bylo trošku psycho a ne vše jsem uplně pochopil. Druhá půlka byla docela mysteriozní a to už jsem se tolik nechytal. Ale celkově se na to dívat dalo. ()