Když Dannyho zmlátili před zraky jeho dětí, přeje si jediné. Pomstu. Skupina vyhazovačů ho učí jak se bránit i útočit. A tak Danny brzy konfrontuje šéfa místního gangu. Boj má však překvapivě brutální následky...  Danny, osamělý tovární dělník, je během náhodné rvačky zmlácen a ponížen před zraky svých dětí. Jeho už tak bezútěšná existence tak klesá hlouběji do propasti zoufalství. Danny se však rozhodne bojovat. Potkává skupinu klubových vyhazovačů, kteří ho přijmou mezi sebe a dodají mu dostatek sebedůvěry. Danny se pomalu sžívá s jejich světem a zaplete se s místním šéfem podsvětí. Tímto se spustí řetězec událostí, které budou mít neuvěřitelně brutální následky. (oficiální text distributora)

rgrohol

Nebudu vám nic nalhávat, pro britské filmy mám slabost. Zbožňuji tu typickou syrovost, špinavé prostředí a drsnou mluvu, která je koloritem většiny ostrovních snímků. A v Clubbed si toho všeho užijete více než dost. Příběh muže, kterého už nebaví, jak ho život bije a začne se bránit. Že jste to už viděli mnohokrát? Vždyť to vůbec nevadí. Neil Thompson totiž ukazuje, že když se správně volí ingredience a způsob servírování, dokáže i z obyčejného receptu vytvořit nezapomenutelný zážitek. U mě je to za *****. ()

Frenegonda

Focken man! Aia? Británie někde severněji - drsná a syrová jak umí být jen tam. Se všema hnusnejma vylízancema co svět zrodil. Někdo se s nima musí vypořádat. Tak si nasaď masku. Adrenalin is focken pissing in my vains. FOCK YAAAA!!!! Brutální ukázka lidské blbosti, agrese a hlavně hnusné krutosti. Srdce mi z toho poskočilo až na 100% ()

Dave Lister

Další syrová a nekompromisní sonda do Londýnského podsvětí, ač zpočátku mně né příliš sympatický hlavní hrdina, který se s outsidera mění přímo před očima v drsného vyhazovače, ale spád a dějová linie malé nedostatky odsouvá do pozadí.V podstatě se mně film líbil ,ale na velký průlom to zase nevidím. ()

Chrustyn

Průměrné drama z prostředí vyhazovačů jednoho britského klubu, do kterého se vinou tíživé situace dostává obyčejný muž aby se ze začátku naučil bránit a bojovat aby později zjistil, že se zapletl do něčeho mnohem vážnějšího než je pouhé vyhazování ožralů. Z daného tématu mohlo vzniknout působivé akční drama ale režisér vytvořil pouhopouhý průměr, ve kterém se drží hodně při zemi. ()

Kosmik 1

Celý film na mě působil již od začátku děsně amatérsky, přesto se mi líbil styl vyprávění i samotný příběh. I když podobných příběhů se stejným námětem už tady bylo požehnaně, tak Vyhazovači mají něco do sebe, co mě nutilo se dívat pořád dál a dál. A nakonec jsem toho nelitoval, protože závěr jsem opravdu takový nečekal a mohu říct, že mě i malinko dojal. Herecké obsazení bylo kvalitní (především Colin Salmon), až na samotnou hlavní postavu (bohužel), ta mi byla hodně nesympatická. Dialogy byly někdy dost zavádějící, jednoduché a nic neříkající, ale nikdy ne trapné. Celkový dojem z filmu po shlédnutí jsem však měl lepší, než jsem očekával a minimálně jednou stojí za to Vyhazovače vidět. Nejde přímo říct, že by se jednalo o motivující film - jsi nula, tak se sebou něco dělej. Ale svým způsobem v tom někdo motivaci vidět může. Jen pochybuju, že by bylo možné změnit povahu člověka natolik, aby se z celoživotního posránka, který pořád jen před něčím utíká, stal za pár dní bijec. Lidi se mění, ale povaha se jen tak změnit nedá, člověk to musí mít v krvi. Prostě jsem to hlavnímu hrdinovy vůbec nevěřil. Závěr je určitě na pět hvězd, lépe by se s danou tématikou zvládnout nedal. Ale hodnotí se celý film, kde už to není tak působivé. Ale váhám, protože tři jsou málo a čtyři zase moc. :) Dám ale slabší 4 s tím, že si to možná někdy v budoucnu rozmyslím. 70% ()