Reklama

Reklama

Malí letci

Trailer

28. září 2004 přistáli dva dvanáctiletí kluci s dvou-motorovým letadlem na silnici 89, přesně 30 km východně od Cooperu v Arizoně. Podrobnosti o tom jak se Jason McIntyre a Kyle Barrett dostali sami dva do letadla nebyli nikdy úplně objasněny. Co se s chlapci dělo poté, co je policie dopravila do jejich domovů je neuvěřitelné... (Film+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

J.J.1972 

všechny recenze uživatele

akoze zacat tinedzersky film tym ako spoluziak spoluziakovi rozmlati do krvi cifernik, tak to je skvely navod na riesenie vztahov v skole ... sa potom cudujeme nasiliu v realite ... este dobre ze niekto z nich nemal vo vrecku deviatku... tooo by bolo krviiiii 👌👏👏👏 sorry, zvysok filmu neviem ohodnotit, kedze som to prepol ... ✌ ()

Brtniik 

všechny recenze uživatele

Mám rád letadla tudíž i filmy o nich, ale i do těchto kulis se nechá zasadit neuvěřitelná volovina plná "zázraků" a neprůstřelných hrdinů. Po nějaké době jsem začal předpovídat děj a dost jsem se trefoval. Za všechny dva příklady: a) předpověděl jsem, že z létadla vypadnuvšího hocha zachrání přesně jak se i stalo, b) děda veterán začne mluvit, vnukovi dá metál, ale hlavně OBA SI ZASALUTUJÍ ovšem bez čepic, co není přípustné leč ve filmech se tak zhusta děje. Když se tak stalo, vypukl jsem v hurónský jásot a u mé nejmilejší sklidil veliký obdiv za jasnozřivost i když uznávám, že nezaslouženě - u takového materiálu to nešlo nepředpokládat. Atp. Dokoukal jsem až do konce, ale dalo to práci. Fascinuje mě, že někdo sežene peníze na natočení podobných volovin a že se najdou diváci, kteří tím utratí čas. Sobě se divím rovněž. :-) ()

Reklama

embecka 

všechny recenze uživatele

Ja som myslela, že pozerám nejakú poctivú deväťdesiatku! Čo vo mne vyvolalo ohromne príjemný pocit. Objektívne to bol normálny rodinný film. A subjektívne som po dlhej dobe videla rodinný film s deťmi, ktoré sa správajú tak, ako si predstavujem tie správne deti, ktoré ešte na tomto svete zostali... Detské, snívajúce, odvážne, milé, spravodlivé a úctivé. Nevravím, že to budem pozerať ešte miliónkrát, ale na nedeľné popoludnie to bol strašne fajn príbeh :) ()

moviepill 

všechny recenze uživatele

Je tam logických chýb ako múch, ale je to tak dobrý rodinný akčňák, že nemôžem dať menej ako 4*. Chalani hrajú dobre, prekvapil ma Tom Sizemore v úlohe pozitívneho "mafiána". Trochu ma sklamala včasná smrť Sylvia (Stephen Baldwin), ktorý sedel do svojej úlohy výborne, ale tak scenár je scenár... No, proste nadpriemer. ()

togaf 

všechny recenze uživatele

Malí letci jsou příjemný film, Kyle je hrdina bez bázně a hany, za celé dvě hodiny by se nenašel moment, kdy by se nezachval odvážně/soucitně/spravedlivě/laskavě/chápavě. Dallen Gettling v roli pilota Eda je k nakousnutí, zkrátka herci radost pohledět. ALE: padat několik minut volným pádem bez padáku ve třech a dělit se o jeden padák a přežít je trochu moc i na dětský film. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Film byl filmován v částech jihozápadního Utahu, hlavně ve městech Hurricane, St. George a Nevadě – město Mesquite. Natáčelo se také v Národním parku Zion. (Piercee)

Reklama

Reklama