Po čem kluci touží?

Buchty, buchty, buchtičky

Komedie

USA, 2008, 94 min

• Brano

Klasický americký film o partii stredoškolákov, ktorí si vyrazia na výlet a tentokrát idú navštíviť vysokú školu. Opäť stará známa dookola prehrávaná pesnička o partii machrov a tých druhých, menej obľúbených. Film celkovo na mňa urobil dosť nesympatický dojem, už len herecké obsadenie je mi dosť nesympatické. Väčších looserov ani nájsť nemohli. Vo filme sa nájde zopár vtipných momentov, lenže tých trápnych až odporných je viac.(12.9.2014)

• Cortesz

Další tupá teenage komedie, která si sice své publikum najde, ale kdyby mě bylo patnáct, tak by se mi to stejně nelíbilo. Prcičky zkrátka byly první. Tohle je jen další podobná variace na dané téma, kde se těží ze stejných vtípků, ale až moc přehnaně. Proto to působí extrémně zhovadile a fekálně, prostě nechutně. Dívat se na někoho jak si přilepí zadek na prkno, nebo detailní záběr na čištění záchodu mě také nepřekvapí. Jediné co by stálo za povšimnutí jsou opět ty krásné a vnadné holky, které ukazuj své přednosti na počkání, ale to už taky moc neoslní. Jedna hvězda je za pár vtipných momentů, ale moc jich nebylo a převládali spíše ty trapné a především nechutné. Tohle už mě nebaví.(28.4.2009)

• misterz

Ďalšia z dlhého predlhého radu teen-party komédií, ktorá ničím neoslní, ale ani nenahnevá. Krásne zapadne do čiernej diery šedivej podpriemernosti hromady ďalších komédií podobného razenia. Herci boli tak hrozne nesympatickí, až sa dalo na tom zabaviť. Na druhú stranu dievčatá, to bol úplne iný level. Chlapčenským looserom a nímandom zo strednej sa tak splnil sen a "očarili" pekné slečny z vysokej. Na druhú stranu, bolo to lepšie ako napr. taký nudný zvratok Projekt X (2012), aj keď ani tu nemohol chýbať trpaslík, aby aspoň trocha pomohol k celkovej humornejšej atmosfére. Našlo sa tu však pár celkom podarených humorných scénok, spojených hlavne s tým stredoškolským tlstým chalanom, takže zaslúžené 2*. 40/100(10.4.2014)

Teenagerovské komedie, která mně osobně moc nesedla. Je pravda, že se zde najde několik povedených srandovních momentů, nicméně film celkově (možná kvůli hlavním představitelům) působí nesympaticky. Tomu všemu ani nepřídá takové to americké machrování na to, jak se u nich chlastá a všichni paří jak o život, což vyznívá hodně nevěrohodně. Zkrátká se jedná o film, jenž pojednává o nehorázném nesmyslu.(22.4.2013)

• Marrianna

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku.(31.3.2010)

• - Väčšina scénok bolo natočených v areáli univerzity v Tulane (New Orleans) a Grace King High School v Metairie v januári 2007. (misterz)