Po čem kluci touží?

Buchty, buchty, buchtičky

Komedie

USA, 2008, 94 min

• Gereth

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal že dostanu. Bandu loserů(romantika, nerda a vymaštěnce), kteří si chtějí užít, kalby, spoustu "hot chicks", zlé drsňáky, lež vyvolené, odhalení lži, omlouvání, rozhádání se s kamarádama, usmíření se s kamarádama, vyčinění zlým padouchům, romantik dostane pusu, nerd se stane cool, vymaštěnec si zašuká. Konec. Můj mozek si výborně odpočinul, takže spokojenost.(19.2.2009)

• BoredSeal

Měl jsem teenagerské komedie většinou rád, obzvlášť pokud byly neslušné a ulítlé a nezastavil mě sprostý mluvící penis v kalhotách, dívka prožívající svůj první orgasmus při jízdě na kole po dlažbě, tlusťoch předstírající sportovkyni, aby mohl své spoluhráčky šmírovat... Tak tomu je konec. U "komedie" Vana Wilder se mi poprvé chtělo zvracet, když se na obrazovce přecpávali padouchové koláčem, ze kterého v kvantech vytékalo psí semeno vydávané za puding. Tady mi bylo na blití skoro nonstop. Uvedu příklad:. Trojice hlavních pitomců se ubytuje u lidí, kterým slouží pro posměch. Koupí do to hlavy pytlíkem moči od svých ubytovatelů, pak nepřevlečení pokračují na párty, kde jsou nedobrovolně donucení pít před narvaným domem z nahého těla úchylného přihřátého týpka proudy tequily stékající z půlek chlupaté zadnice a pak nadále setrvávají po zbytek filmu pro další utrpení ve společnosti svých nepřátel, co jim tenhle zážitek umožnili. Dál? Vulgární odporný tlusťoch přitahuje ucházející blondýnu, která s ním chce souložit ihned na párty. Do pokoje však vlezou dvě lesbičky s vibrátorem a tak se atraktivní pár skrývá pod postelí a je z orgií nahoře nadržený. Lesbičky odejdou, přijde úchyl, najde vibrátor a nacpe si ho do análu a řičí, zatímco pár pod postelí nevylézá a čeká. Proč tam lezli proboha? Scénář je nechutnej a stupidní až běda. Tak mě napadá, že tenhle komentář je příliš luxusní pro takovouhle hroznou věc.(29.7.2009)

• Brano

Klasický americký film o partii stredoškolákov, ktorí si vyrazia na výlet a tentokrát idú navštíviť vysokú školu. Opäť stará známa dookola prehrávaná pesnička o partii machrov a tých druhých, menej obľúbených. Film celkovo na mňa urobil dosť nesympatický dojem, už len herecké obsadenie je mi dosť nesympatické. Väčších looserov ani nájsť nemohli. Vo filme sa nájde zopár vtipných momentov, lenže tých trápnych až odporných je viac.(12.9.2014)

• maverick10

Slova "fuck a shit" jste zde mohli slyset vickrat nez slova "slibuji a prisaham" pri kandidatskem projevu na americkeho prezidenta. To vypovida o tom ze pan scenarista ma min napadu nez houpaci poník. Vsechno je nalajnovany uz pri uvodni melodii a vy proste vite, ze banda nadrzenych pubertaku si bude muset projit tunou vykalu a ostudy, nez se jejich guma u trenyrek konecne povoli. Vtipnejsi dialogy jsem zazil v cekarne u zubare a talent pana rezisera jsem nedavno potkal na hlavnim nadrazi u eskalatoru jak prodava tydenik Novy prostor. Z toho mi vychazi jednoducha vec, cas straveny koukanim na tento opus, jsem mohl stravit daleko uzitecnejsim zpusobem, napriklad okousavanim si nehtu na noze umelou protezou kamaradovo babicky.(30.1.2009)

• james11

Na tenhle film jsem měl doporučení od kámoše, a tak jsem docela čekal srandu... Ale bohužel jsem asi čekal příliš mnoho scén, kde bych se zasmál moc nebylo, a děj nestál za nic... 2 hvězdy dávám jen proto, že mám ještě v paměti disaster movie a tomu jsem dával hvězdičku. Myslím, že hodina a půl se dá strávit mnohem lépe.(12.6.2009)

• - Väčšina scénok bolo natočených v areáli univerzity v Tulane (New Orleans) a Grace King High School v Metairie v januári 2007. (misterz)