Pavouk

(festivalový název)
  • Austrálie Spider

Jak se říká: je to legrace, dokud někdo nepřijde o oko. Cena diváků z ročníku 2007 a Zvláštní uznání na festivalu v Sundance 2008. Nash Edgerton je režisér, scenárista, střihač, producent, herec a kaskadér. Natočil sedm krátkých filmů, které získaly několik cen, a právě dokončuje svůj celovečerní debut. (MFF Karlovy Vary)

Bounded

V první části tohoto krátkého filmu zamrazí, ale při závěru už mě nad povedenou absurditou chytnul smích. ()

rottik-cb

Profesionálně natočený „kraťas.“ První půlka- zdánlivě nudná- je nezbytná, aby vedle ní náležitě vyzněla brutalita druhé. Klip na téma, že škodolibost se nevyplácí. PS: Pavouky mám ráda. PPS: Když jsem to viděla poprvé, jen jsem zírala na obrazovku. Podruhé o několik minut později (když jsem to pouštěla ségře) už jsem se u scény s okem smála jako blázen :) Sledováno in english. ()

LetztesBiest

Docela děsivá ukázka toho, co by se teoreticky mohlo stát když ... no, nebudu spoilovat. A ač to po chvíli bylo předvídatelné až běda, stejně mě pak konec zvládl překvapit. ()

Cortesz

Sice to moc vtipné není, spíše smutné, ale musel jsem se smát. Ten úskok té slečny a následná srážka byl skvěle natočen. jinak je to na mě až moc a téměř prázdné, teda spíše úplně. Ale čekat na konec se vyplatilo. ()

Bigwave

Počátek trochu zdlouhavý, nudný. Vyplatí se koukat až do konce. Hudbou v titulkách celou tu směsku náhod naprosto zazdili:D ()

Dragiii

Vtipný krátkometrážní snímek, které nese i nějaké to poselství. Možná škoda až přespříliš dlouhého úvodu, které zprvu děj neskutečně brzdí. Tak i tak se ale jedná o velmi povedené dílo, kterému sluší i absurdní závěr. I když já bych se bez něj asi obešel. ()

Alfonso198

Neshledal jsem tento film v žádném aspektu zajímavým, nedej bože zábavným. A nějaké to trhnutí mě z míry nevyvedlo... ()

burg

Nevěřil jsem, že kraťas dokáže být až tak strašně dlouhý. Prvních šest minut je fakt k uzoufání nudných. Nevím, jestli bylo záměrem pobavit, upozornit na určitý problém, nebo něco jiného, ale já jsem v tom nic nenašel. Kromě toho, že fórky za volant, podobně jako alkohol, vůbec nepatří... ()

bctpeyhon

Trošku příběh ze života, nebo minimálně varovný snímek pro podobné srandisty, jako tady byl herec, a zároveň režisér, Nash Edgerton. I tohle se může stát lidem, kteří nesnáší pavouky a lidem, kteří si z nich chtějí vystřelit. Podle názvu a podle toho, že spolujezdec něco schovává do horní přihrádky, jsem tak nějak čekal, co se stane. Ale ten konec předpokládat už nešel. ()