Pavouk

(festivalový název)
  • Austrálie Spider

Jak se říká: je to legrace, dokud někdo nepřijde o oko. Cena diváků z ročníku 2007 a Zvláštní uznání na festivalu v Sundance 2008. Nash Edgerton je režisér, scenárista, střihač, producent, herec a kaskadér. Natočil sedm krátkých filmů, které získaly několik cen, a právě dokončuje svůj celovečerní debut. (MFF Karlovy Vary)

maseer2

kvalitně zpracovaný kraťas, ve kterém se zdánlivě nevinný vtípek zvrhne do kruté pointy.. "všechno je sranda, dokud tarantule neleze v trenkách" ()

ladko

Napriek tomu, že to má dva WTF momenty a 9 minút, tak je to dosť nudné. Až kým chlap nekúpi kvety, je to o ničom. Nehovoriac o tom, že ten chlap je idiot. A ten záverečný WTF moment bol možno trochu úsmevný, ale inak nevierohodný...Ale stojí za pozretie, to určite. ()

Bakllazaan

Úžasný kraťas. Vyvolal u mě dokonalý výbuch smíchu jaký sem u filmu dlouououho neměl. Nejlepší je ten první šok, kdy se všichni kolem mě smáli, než přišla ta nehoda a najednou ostatním zatrnulo a nevědili jak reagovat:)...smát se? Projevovat lítost? Já se celou dobu ale jen hrozně chechtal. ()

Z0oMb3E

Po smiechu býva plač. Film o tom, že aj dobý úmysel sa môže zvrtnúť tak, ako by si to človek hádam ani nevymyslel. Film jednoznačne odkazuje na to aby sa za volantom venovalo len šoférovaniu. Film je postavený na tom istom princípe ako všetky tie vyľakávacie videá: minútu, dve ide auto krajinou a naraz vybehne nejaký netvor. ()

havLord

Tento krátký film je jako zběsilá jízda po emocionální horské dráze, jaké jsou k vidění v USA zábavních parcích. P.S.: Šadvele, nikdo taky netvrdí, že to má být nějaký RL video. Není to ani fejk... je to prostě (ne)obyčejný krátký film, víc ani prd... P.P.S.: heil Igi, trochu si uprav tu svoji statistiku (o který dí Svěrák pravdu), jsi přece numero osmo... ;-))))) ()

Her0.89

I když bych se asi smát neměl, tak jsem se celkem povavil. Zajímalo mě co si ten hoch asi řekl, když mu srazili přítelkyni, a co si řekl když dostal jehlou do oka. Velice ale velice nečekaný a absurdní závěr. ()

blackrain

Pavouků se nebojím, na štěstí, takže u mě něco podobného nehrozí. Pokud ale půjde o jinou havěť, tak mě dokáže rozhodit vosa a to spolehlivě. Pak nevím, co mám sledovat dřív, jestli silnici před sebou nebo tu vosu na okně. Takže volím nejlepší možný způsob, zastavit a zlikvidovat ji. ()

IceQueen

Vopred upozorňujem, že môj komentár obsahuje spoiler a sprosté slovo, za ktoré sa s červeňou v tvári ospravedlňujem... Čurák! ()

Carlossss

Ze začátku nuda, to je bez diskuzí.. jenže dvě situace dokáží obyčejnou scénu alá homevideo vyšperkovat na dramatickou a šokující podívanou... ()

easaque

3* i když se to na první pohled nezdá, tak se jedná hodně drsný kraťas. Za sebe to beru jako varování podobným vtipálkům. kteří stále nemají dost. Jedno zhlédnutí mi rozhodně stačilo a nejsem ten typ lidí, co by se smál cizímu neštěstí. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: X /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Lyncha

Ano, je to legrace, dokud někdo nepřijde o oko, a ještě bych dodala: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Když jsem si myslela, že se něco stane, nestalo, když jsem to už nečekala, stalo, a pak, když už si člověk myslí, že je konec, stane se ještě víc. Titulky jsem sledovala mírně rozklepaná a držela si obě oči. Jesti chcete vědět proč, podívejte se na Spider! ()