Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná... (oficiální text distributora)

flukes odpad!

Ještě mám v paměti první Karcoolku, velice se mi to líbilo a těšil jsem se na další díl, ale byl jsem velice zklamán. Místy grafické zpracování připomíná staré hry ze 486, např. větrné mlýny, lekl jsem. že mám rozbitou telku. Dětem do 6 let se to bude určitě moc líbit:-) ()

Darriel

Schnitzel, pokud jsem dal jedničce 2*, tak tady bych dal tak půl. Oceňuji jen veverku, kterou nemohu jen tak poslat mezi odpad. Některé scény, ač měly být vtipné, vyšly naprázdno nebo ještě hůř. ()

mr.sonny

Dobrá zábava,narozdíl třeba od Ria, ale stejně nedosahuje kvalit pixarovských animáků. Po pravdě nejvíc tomu ubrala animace, která se od prvního dílu vůbec nezměnila a celý film mě neskutečně otravovala. ()

tynan951

Nesouhlasím že jednička byla nic moc, ba naopak, a to byl také tah proč jít do kina na dvojku. Jenže ouha ono se to nepovedlo. Snaží se to tvářit až moc cool, karcoolka má dost nesympatický výraz, je to celkově přetuněné, splácané moc narychlo. Kdyby děj zůstal spíše v lese a netlačilo se tolik napilu, dopadlo by to lépe. Tuhle verzi jsem viděl s titulkama a to vás zklame, jelikož pokud jste viděli vcelku slušně nadabovanou jedničku pak vám najednou schází ty známé hlasy. ()

BlaCk.EmO

Zlatá jednička. Tento díl nestál za nic. Od půlky filmu jsem neustále koukal na hodiny kdy už bude konec. Naprostá kravina. ()

torn666

No ne az tak dobry jako jednicka, ale porad ceklem dobry prumer medzi pocitacove animovanimy rodinnymi komediemi. Jednicka Karcoolka skvelym stylem nejdriv vypravi pribeh jednotlivych postav a pak je spoji, coz je postup znamy treba z Pulp Fiction :-). Tady u pokracovani uz to je pouze bezny, dalo by se rict klise peribeh ale jak tu psal treba "gr8 escape" slovni humor je kvalitni a bude tezke pokud dojde na dabin ty vtipy zachovat. Takze pokud jde o to jestli se na to podivat nebo ne, pro mne ano ale proste na jedno skouknuti-prumerny "digi" animak zatimco jednicka patri medzi ty nejlepsi a nejvtipnejsi ke kterym se oplati po case vratit. Moje hodoceni - trochu slabsi 3*. ()

PowPow

Jednička byla skvělá, ale tohle se těžce propadlo. Tvůrci se po úspěchu filmu snažili nacpat sem co nejvíc narážek, akce a vtípků, ale moc tlačili na pilu. Navíc se vytratila chytrost celé zápletky. První díl vtipně parodoval jednu známou pohádku, přičemž zápletka byla chytře obrácená naopak, každá z postav měla vlastní, nenudící příběh. Tady je plácnuté všechno dohromady s bezduchým dějem ve stylu akční jízdy, který ale není na rozdíl od jedničky nijak promyšlený, jako by ho vymyslel brigádník během sezení na záchodě. Fungují jen některé vtípky a hlášky části postav, které celou tu nepovedenou podívanou trochu zachraňují. ()