poster

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2011, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Estrellita
  **

  Jak moc zbožňuju jedničku, tak moc mě zklamalo tuto. Usmála jsem se párkrát a to ještě jen tak sporadicky, zloduši byli jasní hned od doby, kdy se Jeníček s Mařenkou poprvé objevili na plátně. (Však to bude bomba, to nikdo nebude čekat takový zvrat!) Celá etapa s mým oblíbeným kozlem byla vysloveně trapná... a všudypřítomná klišé typicky amerického filmu ještě víc. 40%(21.9.2011)

 • Han22
  *

  Jednička se mi kdysi celkem líbila, i když do první ligy měla hodně daleko. Ale dvojka opravdu debilní pohádka pro debilní děti. Stupidní dialogy, nevtipné vtipy a především odpudivá animace. A ten příběh? Jednička si vzala pohádku a na jejím základě vystavěla originální příběh, dvojka si vzala jen postavy a vystavěla guláš bez ladu a skladu. Nedivím se, že to nešlo do kin.(17.9.2017)

 • M.i.k.e
  *

  pár narážek na vše možné je sice povedených a celkem i vtipných,ale jinak je druhá Karcoolka celkem bídná.Ne snad,že by jednička byl nějaký zázrak,ale svého času celkem fungovala a pobavila.Dvojka je bohužel pravý opak a i přes stopáž jen někde kolem hodiny a čtvrt místy nudí.Když se k tomu přičte divná a nepěkná animace (která mě osobně vadila nejvíc) nemůže být hodnocení vyšší...20%(17.8.2011)

 • Zodd
  ***

  Nesourodý děj a parodie/hlášky (3 malá prasátka btw, 2 z nich dabována Cheechem a Chongem, beroucí si do tlamy kultovní hlášku Arnieho Té-osmistovky a Alového Tonyho Montany; dále scéna s hlavním antagonistou jedničky ve stylu Mlčení jehňátek), camea postav z prvního dílu, Jeníček a Mařenka na zabití, ale vzhledem k tomu, jak obrovský to byl propadák a bylo to totálně vaporizováno z českých kin, jsem čekal mnohem horší výsledek. Pokud jste si oblíbili postavy z prvního dílu, není takový problém. Čistý průměr, který zaokrouhluji nahoru, jelikož jsem se párkrát zasmál nahlas.(24.8.2017)

 • Skejpr
  ***

  Technicky zcela dle očekávání opět absolutně nedostačující.. Jinak ale, stejně jako jednotka, šílené, bláznivé, glosující a parodující (dobře) a vůbec tak nějak podivně pokřiveně zábavné. V dabingu to pravděpodobně bude postrádat jakýkoliv smysl, protože naprostá většina verbální komiky je do češtiny nepřeložitelná. Haderův Jeníček je ultimátní...- "The witch was spoted in a window!" - "Which window?" - "Yes!"... And a beaver...(25.8.2011)

 • - Big City se skládá z částí New Yorku, Las Vegas a San Francisca. (kellne)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace