Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2011, 86 min

Vizuálna stránka samozrejme zaspala dobu o pekných pár rokov, hádzať však celý film do odpadu len kvôli tomu je prehnané. O to viac, keď v rámci rovnakého roka vyhrala Oscara za najlepší film čiernobiela, nemá snímka. Dej taktiež nepatrí medzi silné stránky pokračovania, o ktorého prípadnom vzniku premýšľal po zhliadnutí prvého dielu asi len málokto. Napriek tomu sa však nebojím ani v tomto prípade ísť s hodnotením vysoko, keďže po stránke humoru, gagov a vtipných odkazov na všetko možné i nemožné, druhý nezvyčajný príbeh Červenej Čiapočky opäť zahral presne na moju strunu a dovolím si povedať, že v tomto ohľade dokonca porazil tretie a štvrté pokračovanie omnoho populárnejšieho Shreka. (70%)(13.9.2014)

• Martin_W

"Luke, trust the force!". O poznání horší pokračování, sice s dobrými hláškami, ale ohraným a mizerným příběhem. Pokračování by se dalo popsat jako mash-up Úžasňáků se Shrekem v novém kabátu, který se bohužel nepovedl. Dětem se film určitě líbit bude, ale pro ty starší se jedná o ztrátu času. 36%(8.4.2012)

Mně se první díl celkem líbil. Dvojka nedosahuje jeho kvalit, ale úplně blbé to taky není. Je tam spousta trapných a blbých pokusů o vtip. Babička je tradičně absolutně nesnesitelná. Na druhou stranu Vlk a Karkulka jsou fakt dobří. Akce byla vymyšlena docela dobře, příběh je tak nějak dobře uhozený. Vadila mi hromada úplně zbytečné němčiny. Je to tak nějak napůl. Trapas a celkem vtipné. Přemýšlel jsem o 2-3*. Takové hodnocení, jako to má, si to asi zaslouží (43% - 08/2012).(3.8.2012)

• Han22

Jednička se mi kdysi celkem líbila, i když do první ligy měla hodně daleko. Ale dvojka opravdu debilní pohádka pro debilní děti. Stupidní dialogy, nevtipné vtipy a především odpudivá animace. A ten příběh? Jednička si vzala pohádku a na jejím základě vystavěla originální příběh, dvojka si vzala jen postavy a vystavěla guláš bez ladu a skladu. Nedivím se, že to nešlo do kin.(17.9.2017)

• Koryntos

Do nedávna jsem neměla tušení, že i tento animák, má své pokračování, ale za sebe musím říci, že tento druhý díl, na mě působí značně přeplácaně a nebaví mě, ale z pohledu malého (5let) je tenhle díl lepší, než první a zjev si na tom ujíždí, už 3 den, občas to prostřídá dílem prvním, ale tenhle u něj jednoznačně vede, marně přemýšlím proč. Víc postav, akčnější děj??? No, asi tím to bude...(26.9.2013)

• - Big City se skládá z částí New Yorku, Las Vegas a San Francisca. (kellne)