Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

Trailer 1

Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná... (oficiální text distributora)

Trailer 1

Zodd

Nesourodý děj a parodie/hlášky (3 malá prasátka btw, 2 z nich dabována Cheechem a Chongem, beroucí si do tlamy kultovní hlášku Arnieho Té-osmistovky a Alového Tonyho Montany; dále scéna s hlavním antagonistou jedničky ve stylu Mlčení jehňátek), camea postav z prvního dílu, Jeníček a Mařenka na zabití, ale vzhledem k tomu, jak obrovský to byl propadák a bylo to totálně vaporizováno z českých kin, jsem čekal mnohem horší výsledek. Pokud jste si oblíbili postavy z prvního dílu, není takový problém. Čistý průměr, který zaokrouhluji nahoru, jelikož jsem se párkrát zasmál nahlas. ()

Skejpr

Technicky zcela dle očekávání opět absolutně nedostačující.. Jinak ale, stejně jako jednotka, šílené, bláznivé, glosující a parodující (dobře) a vůbec tak nějak podivně pokřiveně zábavné. V dabingu to pravděpodobně bude postrádat jakýkoliv smysl, protože naprostá většina verbální komiky je do češtiny nepřeložitelná. Haderův Jeníček je ultimátní...- "The witch was spoted in a window!" - "Which window?" - "Yes!"... And a beaver... ()

zelvopyr odpad!

Jauvajs, to bylo tedy vaření z vody a přehlídka trapných "bajkovitých" příměrů s americkými reáliemi. Zápletka se zákusky & šaolinský chrám... jakože inspirace kungfu pandou a shrekem? Ne, tuhle hromadu klišé, nudy a trapnosti jsem nevydýchal. První karkulka ode mě dostala 4* za chytrou hru na Rašomona, obracení rolí naruby, kvalitní formát vyprávění a potměšilé vtípky. Dvojku jsem dokoukal jen proto, že má drahá chtěla u něčeho dožehlit, a já nechtěl trhat partu... ()

honajz

Nedám odpad, protože pořád slušná animace, jednou jsem se zasmál a mělo to jeden překvapivý twist v půlce. Jinak nuda, která si hraje na popkulturní odkazy (Psycho, Krotitelé duchů aj.) a na nahláškovaný buddy film, ale selhává ve všem, co dělá dobré buddy filmy dobrými, a ani toho kung fu tady zas moc není. Chápu, jaké hlášky autoři mysleli, jak moc chtěli, aby byly vtipné, ale prostě tlačí nezkušeně na pilu, přehánějí nebo nedotahují, a vtipné to skutečně není, spíše jen stále víc trapné. Plus spousta zbytečných klišé. I ten přeceňující se vlk je nedotažený. Příběh jinak moc na dlouho nevystačí, a tak zhruba po padesáti minutách už se to lepí, jak se dá. ()

B!shop

Ani prvni dil nebyl zadna super pecka a dvojka je na tom vicemene podobne, nenadchne, neurazi. Tvurci se uz vysrali na nejaky parodovani znamyho pohadkovyho pribehu a vyuzivaj jen znamy postavy, takze takova trochu variace na Shreka, hozena lehce do akce. Pribeh je ale na animak dostatecnej, sem tam se povede nejakej solidni forek a postavy jsou sympaticky namluveny, takze se da v klidu prehlidnout i ta trochu slabsi animace. Ja se vcelku bavil, ale je to tak na ty 3*. ()

• Big City se skládá z částí New Yorku, Las Vegas a San Francisca. (kellne)
  • Ačkoliv byl film nadabován v roce 2011 společností Film Europe, která měla zakoupena práva, dosud (2019) nevyšel na žádném nosiči ani nebyl vysílán v TV. Společnost Film Europe totiž od distribuce snímku odstoupila. (Joe16210)