Neznámí vetřelci

Scénografie:

Frank Bollinger

Kostýmy:

Danielle Launzel

Poměrně překvapující, asi stejně jako když holce sundáte podprsenku, čekáte obrovský kozy, ale pod podprdou se vyjma lentilek nic neskrývá. V tomto případě je to ovšem myšleno v dobrém slova smyslu (mikropodprda a megakozy). Pokud filmu odpustíte jeho ražení - hodně Béčkový horor, tak si v rámci možností odnesete poměrně kvalitní podívanou. 61%(24.3.2014)

• blackrain

Do filmu jsem šla dobrovolně s tím, že od něho vůbec nic nečekám a také jsem se ničeho nedočkala. Takže, moje očekávání se splnilo na sto procent. Začátek byl hodně slibný. Ovšem, zůstalo jen u těch slibů. Jedna hvězda je za úvodní písničku, za nápad a odvahu vyjít s tímto kusem na světlo boží. Tenhle filmový počin jsem původně přisuzovala Kanadě, protože kvalita zpracování tomu hodně napovídala, proto se kanadským filmařům musím pokorně omluvit. Omlouvám se za způsobenou křivdu.(27.5.2010)

No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná...(21.3.2009)

• sona123

Ale ne! Takhle zbabrat film, to se dlouho nevidí. Mohl to být pěkný nářez, začátek sliboval víc, ale pak se to zvrtlo, vlastně nevím proč. Asi že začali kecat...Partička lidí přepadne obchoďák, vezme rukojmí, ale brzy zjistíme, že nejde o to získat peníze, ale najít někoho, kdo by v sobě měl mít vetřelce. Pokud čekáte napětí, dobré efekty nebo nějakou zajímavou akci, určitě sáhněte po něčem jiném, než po Alien Raiders.(30.9.2009)

Tak tomuhle se říká Za málo peněz hodně muziky. Stejně jako jsem byl včera mile překvapen Midnight Movie, potěšili mě dnes Alien Raiders. Velmi příjemný béčkový horor, a to zvlášť vzhledem k námětu (organizovaní lovci mimozemšťanů), který podle mne už výrazně lépe zpracovat nejde (alespoň ne s vážným pojetím). Nejedná se tu sice o žádnou přehnanou originalitu - vždyť minimálně jeden podobný film si vybaví snad každý (já v prvé řadě vzpomenul na Mlhu, Splintera a Věc) - ale kdo ji vyžaduje, nebude koukat na béčkový horor, že ano. Kdo by chtěl kritizovat a rejpat, ten si tu plno věcí pro tuto svou potřebu najde, ale fanoušek hledající zábavnej film dostane přesně to, co chce. 7/10(23.12.2008)

• - Keď si Seth Steadman (Mathew St. Patrick) kupuje v "Hastings Supermarket" potraviny, nákup ho vyjde na 10.66 amerických dolárov. Je to odkaz na bitku pri Hastingse, po ktorej Normani ovládli Anglicko a ktorá sa odohrala roku 1066. (beso74)

• - Natočené v Los Angeles, Kalifornia. (Danny88)