poster

Neznámí vetřelci

 • USA

  Alien Raiders

 • Slovensko

  Lovci votrelcov

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 82 min

 • GodComplex
  ***

  Pokud mate k dispozici cely supermarket v noci jen pro sebe a prizvete si na party nejake ty alieny, kvalitni smazba je v podstate zarucena a to, ze nemate buhvijaky rozpocet a zahraji vam to nahodni kolemjdouci zoufalci uz tolik nevadi. Tezce bckova zalezitost, ktera se ani nijak zvlast nesnazi hrat si na horor, proste nezavazna alieni party v supermarketu. 6/10(27.11.2010)

 • Radiq
  ****

  No, tak tohle si zaslouží pochválit. Z takovýho obyčejnýho tématu tady tvůrci vytěžili, co se dalo a ani k tomu nepotřebovali trapný digitální efekty. Je to prostě stará dobrá poctivá práce hodná vysokého ohodnocení. Neříkám, že je to skvost meziskvosty, ale je to celkem takovej trochu skvost :-). Hodně na sílu zážitku působí taky to, že tam hrají ne moc známí herci. Neprohloupí, kdo vstoupí do tohoto filmu a bez předsudků si ho vychutná...(21.3.2009)

 • lennyd
  **

  Pro spoustu lidí to bude stejný den, jako každý jiný. Ale pro ty, kteří se rozhodli jít v tento den nakupovat do supermarketu v Hastings se celý život změní. Tedy .. jestli tento den přežijí. Do supermarketu náhle vtrhne skupina ozbrojených násilníků, a ubohé nakupující si vezmou jako rukojmí. Jak se ale zdá, nejde o obyčejnou loupež, ale o boj proti mimozemskému šmejdu, který se ukrývá v některém z lidí ... Námět sice není nikterak špatný, i atmosféru se z počátku filmu daří docela pěkně vybudovat, ale co je to platné když hromada filmových přešlapů celý film srazí někam na úroveň béček z devadesátých let. Kladné body by se sice daly získat vizuálním zobrazením mimozemského monstra, ale ani toho si moc neužijeme. Chování postav je hodně přitažené za vlasy (i když, kdoví jak bych se v podobné situaci choval já), herecké výkony taky nijak neoslní. Takže jen dvě hvězdičky za nápad, a třeba příště se to podaří...(19.1.2011)

 • dr.horrible
  **

  Nuda. Záverečnú pointu vytušíte v prvej pólke filmu a keďže tvorcovia sústredili pozornosť hlavne na vyjednávanie s políciou a preverovanie potencionálnych nositeľov, vznikol z toho skôr sci-fi thriller, ako horor a hororová stránka preto takmer vôbec nefunguje. Mutant bol pekný, ale kvôli nízkemu rozpočtu sa pred kamerou objavil dohromady na nejaké dve-tri minútky, a pri absolútnej absencii strachu tak Alien Raiders hororového fanúšika skrátka nemajú čím prekvapiť. 50%(21.1.2013)

 • TERRORDROME
  *

  Skupina teroristov, v skutočnosti bojovníkov za budúcnosť ľudstva, sa snaží v supermarkete zastaviť mimozemskú inváziu. Medzi prítomnými je totiž niekto infikovaný a mohol by svetom šíriť svoje podvraťácke mimozemské názory. Vačšinu filmu tak zaberá zisťovanie že kto z rukojemníkov je marťanský parazit. To sa všetko deje hlavne pomocou nekonečného drístania v potemnelých priestoroch predajne a ak sa divákovi náhodou podarí od toľkého napätia nezaspať, bude odmenený príležitostnou akcičkou, neomylne skurvenou trhaným spomaľovaním a rozklepanou kamerou. Aj finálna konfrontácia je neskutočne "vymakaná" a pozostáva hlavne z toho že nakazený jedinec pár krát šmarí hrdinu o regál. Je to tmavé, nudné, odkecané a naničovaté a od odpadu to zachraňuje azda len fakt že stupidita nedosahuje žánrovú topku. To je všetko.(24.3.2014)

 • - Natočené v Los Angeles, Kalifornia. (Danny88)

 • - Keď si Seth Steadman (Mathew St. Patrick) kupuje v "Hastings Supermarket" potraviny, nákup ho vyjde na 10.66 amerických dolárov. Je to odkaz na bitku pri Hastingse, po ktorej Normani ovládli Anglicko a ktorá sa odohrala roku 1066. (beso74)