Pokračování nízkorozpočtového hororu z roku 2006. Už rok uplynul od zmizení mileneckého páru Nicoly a Jesse. Jessův bratr Tommy, který se vrátil z války, se spolu se svou přítelkyní Marylin a kamarádem Jaredem vypravili zmizelé milence najít. Jejich cesta míří do Kalifornie, kde milenci údajně zmizeli. Cesta je však zavede, stejně jako před rokem Nicol a Jesse, k opuštěnému odpočívadlu. Marylin objevuje podivné WC s hroznými nápisy. TO je ale jen začátek podivnách událostí. Žlutý pickup a karavan s podivnou rodinou na sebe nenechají dlouho čekat... Brzy na to mizí její přítel Tommy a krutá hra se opět rozjíždí... (Lojz@)

Archangel_P

Tak tohle ale vůbec nedávalo smysl. V televizi nic nebylo, tak jsem nějak narazil na tohle. Ze začátku to ještě tak hrozně nevypadalo, docela zajímavé, žádný problém. Pak se ale děj a celý příběh otočil o 180°. Vše přestávalo nějak zapadat do kontextu dosavadní části filmu a děj se začal vyplňovat nesmysly a neduchaplnými blbostmi. Hlavnímu hrdinovi byly zhruba uprostřed filmu do kolena vyvrtány otvory s poloměrem průměrného palce, načež mu do zmiňovaných otvorů byly vraženy hřeby. O několik okamžiků dále nám již voják - hlavní hrdina - běhá po venku, padá na kolena a nějaké známky o nesnesitelné bolesti, kterou musel pociťovat, na něm nejsou znát. Nevím, zda je to chyba filmu nebo mají vojáci US Army hodně tvrdý výcvik, popřípadě může náš hlavní hrdina trpět kongenitální analgezií. Na film jsem se dokoukal jen ze zvědavosti, zda může být konec ještě horší, než dosavadní film a dočkal jsem se. Konec bylo nesmyslné završení celkově nesmyslného filmu. Dávám jednu hvězdičku, za zpracování scény s vrtáním kolene. ()

LukasMaly

Začátek filmu hezký. Bratr zmizelého Jessieho a jeho přítelkyně se vrátil z armády, rozhodl se po nich pátrat, přibral svou milou s kamarádem a jeli po jejich stopě. Setkali se s obsluhou benzínky, starším zamlklým podivínem, který jim řekl o nějaké indiánské legendě. Ta dost věcí, které jsem nechápal vysvětlila, ale také film posunula do říše nemrtvých, což z filmu udělalo trochu frašku.. Oproti jedničce zklamání, avšak za dobré efekty, šikovné herce a trochu strachu, který mi film nahnal dávám 60%. ()

Jarsey

Mám trochu smíšené pocity. Buď jsem první díl přecenila, když jsem teď zjistila (nebo možná nezjistila), jak to vlastně bylo a co bylo motivem únosů a vražd, nebo ten druhý je typická slátanina, která se snaží vysvětlit něco, ale do čeho se sama tak zamotá, že není cesty zpět. Z prvního dílu jsem měla opravdu dobrý pocit, ale co je vlastně tohle pokračování? Duchařina smíchaná s nějakými gore prvky. Když už se zdálo, že se vše nějak vysvětlí a povede se ke zdárnému konci, dochází k dalším naprosto zbytečným přehmatům a "vylepšení", které nakonec celý film shazují a nejen tento, ale vlastně i pointu toho prvního filmu. Pro mě velké zklamání. ()