Pětadvacetiboj

• Česko Dvaceti-pěti-boj (více)

Po desítkách let svárů dva bratři-čtyřicátníci zahájí velké klání pětadvaceti různých her, aby zjistili, který z nich je lepší. Když je jejich urputná soutěž odhalena, musejí si bratři vybrat mezi zálibou vzájemně soupeřit a vyšším rodinným dobrem. A během toho najdou ve svých životech radost, která jim pomůže vyřešit osobní trable. (HBO Europe)

MMR

Člověk čeká, jaká bude zábava sledovat různé soutěže, a pak se k němu dostane toto? Ohavnost velebnosti, omyl filmového plátna. ()

Tommassi3

"Já ji mám rád !! Ale někdy bych nejradši odešel.. A neohlížel se !! Ona to prostě nechápe !!" - "A co jako ?? Že jsme jí zkazili oslavu, kterou pro tebe naplánovala ??" ()

FFilipCZ

Jedna hvězda za nápad. Jinak velká bííííída a nuda. Film, který si označení "komedie" rozhodně nezaslouží, jelikož za celou hodinu a čtvrt tam není absolutně nic vtipného. ()

piglit

Depresivní drama o krizi středního věku, bez nejmenšího náznaku jakéhokoliv řešení. Hovořit zde o komedii je patrně poněkud nepřesné. ()

jopal

Nemyslim si, ze to bola nejaka "bomba", ale v skutku celkom pozeratelny rodinny film, dokonca s pointou a poucenim. Podla mna je dost podhodnoteny. ()