Menší městečko v Georgii. Večerní klid a záverečná školní party je přerušena zombíky, kteří náhle ožili v nedalekém hřbitově, který je čirou náhodou vedle atomové elektrárny. Díky uniklé látce se začaly všechny mrtvoly měnit v zombíky. A ti mají rádi čerstvé maso v podobě teenagerů. Najde se několik "looserů", kteří se tomuto nebezpečí postaví! Zvládnou to? (Zlaticko1)

darkreider

Bishop sa snažil spraviť si svoj vlastný malý teenagerovský Shaun of the Dead. Nepodarilo sa. Vznikla akurát pekná kravina. Ale uznávam, že cenu za ultra cool borca získava hrobár, ktorý mi ako jediný navodil úsmev v tých potokoch telových tekutín. Ultra odveci bol podla mňa (mimo väčšiny filmu) FrogMan. Zábavné to bolo len vtedy, keď už ma prestalo baviť čakať na niečo normálne a smial som sa nad tuposťou tohoto filmu. ()

Zlaticko1

No upřímně, je to hrůza :D O příběhu radši nemluvme, herecké výkony hodně chabé, kamera, vyber lokaci a kompozice slabší.. ani ten film není na odreagování ... :D ()

sAreOn

Úplný začátek byl skvělý - klidný hrobař bojující s oživlou rukou. Záběr na elektrárnu, asi původ toho všeho, ale pak... Teen movie se všemi svými zápory (klady takovéto filmy bohužel nemají), od té doby se děj snímku velice táhne až nudí. Bohužel děj nerozhýbe ani příchod zombie, tedy určíté scény mají spád a opravdu baví, ale pak znovu návrat do nudného tempa - právě tato nevyváženost mi přišla jako zcela největší minus na tomto filmu. Herecké výkony jsou samozřejmé tragické, výběr hudby mi až tolik nevadil. Nedočkal jsem se však avizované horové komedie, kdy si tvůrci pod komedií představují to, že do filmu vloží postavu nevyrovnaného učitele tělocviku, hloupe (a neoriginální) boje s vytrháváním páteře apod. celkově vzato podrůměrný filmeček, který ovšem neurazí. ()

Richie4422

Teenage horror komédia ako sa patrí. Teenagerské problémy, teenagerské vzťahy, roztlieskavačky a všetko otrepané, čo ste kedy videli vsunuté do zombie žánru. Niekoľkokrát som sa nahlas zasmial, gore slušný, spád to ma rýchly bez otravnej nudy. Nič prevratné, nehrá sa to na originalitu, ale svoj účel kvalitného zabitia nudy to splní. Pekné tri hviezdy. ()