V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

ecceHOMMO

Človek by čakal, že film v ktorom hlavnú rolu hrajú Seann William Scott a John C. Reilly bude riadne vtipný odpalovák....Omyl!!!! Nie je tomu tak. Promotion je síce ľahko vtipný, avšak mnohokrát myslený vážne ( ikeď niekedy zámerne ľahko nadnesený vtipom - ako život sám). ()

VasaX

Pěkný film. Ale trochu taková nemastná, neslaná komedie. Reilly a Scott hrají opravdu dobře, film moc nenudí a scénář je nenásilný, ale celkově je to takové decentní. Možná že je to spíše dobře než špatně, ale to nic nemění na tom, že tomu prostě něco chybí. ()

Guzo

Od komedie se většinou čeká, že bude vtipná.. No, u The Promotion jsem se moc nenasmál, ale nápad je vlastně docela parádní - dva zaměstnanci, jedno volné místo k povýšení.. Jak byste se zachovali vy? :-) ()

Ravi

Simpatický snímek, který se zdržel většiny obvyklých klišé. S. W. Scott pro mě ve své nejlepší roli a formě. Škoda jen, že se tvůrci nedokázali rozhodnout, jestli z toho nakonec vyjde komedie nebo drama, ale i jako kombinace je to poměrně stravitelné. Nad průměr podle mě film vyniká i zajímavostí příběhu, ale nějaká pecka to zas také není, a tak dám 70% = 4-/5. ()

cpt.Lynch

Nečekaně dobře jsem se bavil. Nebo spíš obstojně. Celé je to takové komorní, místy zvláštní. Ale některé scény jsou super, třeba ta s motorkářským gangem na mýtné bráně :). Herecké výkony taky slušné. No a v še korunuje nádherná Jenna Fischer. 3,5* max ale vzhledem k slabšímu hodnocení tady jdu na 4 zvezdy. ()

MencaCZ

The Promotion je jedním z filmů o kterém jste nikdy nic neslyšel a o to více vás příjemně překvapí při jeho sledování. Dalšího překvapení se může dočkat ten, kdo si film pustí v očekávání komedie, sám bych ho kategorizoval spíše jako drama. Každopádně stojí za to tento film vidět. ()

P1tr

Příjemný, decentní film, který nenabízí moc vtipů vyvolávajících hlasitý smích, ovšem po celou dobu stopáže vás provede s příjemným nádechem. S hrdiny není problém se sžít a netrpělivě čekat komu se poštěstí dostat vysněné povýšení. Herecké výkony obou hlavních protagonistů jsou přesvědčivé a příjemné. Ve vedlejší roli potěší stále častěji obsazovaný Jason Bateman. Z tohoto tématu se dala natočit třeskutá komedie, ověem jsem za variantu Promotion rád, neboť vtipná je akorát a dokáže i dojmout. Kombinace která mě vynesla až k hodnocení 70%. ()

MiaMoonlight

Bomba. Zábava, zmatek, zápletka. Nebylo to sice úplně dokonalé, takže na pět hvěziček to nebude, ale vážně se mi to líbilo a rozhodně mi nebude blbé podívat se na to ještě jednou... ()

ssfan

Naprosto průměrná komedie, která má velmi sympatickou zápletku, ale bohužel tvůrci nevyužili její potenciál na maximum. Přesto celkem solidní podíváná s kvalitní ústřední dvojicí. 68% ()

Soweek

Podle hereckého obsazení, zápletky, plakátu a žánru uvedeném na čsfd se asi všichni domníváte, že se jedná o bláznivou komedii, ale musím vás zklamat/potěšit. Spíše se připravte na tragikomedický příběh ze života prostých lidí, který rozhodně neurazí, avšak také nijak nepřekvapí. ()

Looser

Naivně jsem věřil v dobrou komedii, možná i v komedii ve stylu Ferrella...... Scott i Reilly ba na to koule měli....ale nečekal jsem sociální sondu do duše pracovníků v Tesco storu. Film rozhodně není komedií a spíš se snaží být tak trochu independent (což taky nevychází...). Lákadla - boje o šéfovu kancelář se vlastně ani nedočkáte, všechno nějak uplyne a najednou je konec. Další zbytečný film. ()

slovan1

S. W. Scott v takovém filmu - docela průser. Vůbec zde nevyužil svého talentu jak jsme zvykli např. z Prciček. Navíc dabing byl příšerný a dívalo se mi na to s opovržením, protože takhle to zprznit... Ach jo! Celkově nezáživný a nudný film. Zasmal sem se asi 1, takže aspon jedna hvězda. ()

sedm.1

Já nemám vůbec sebemenší tušení, jaký bych měl napsat k této oddychovce komentář. Povýšení se totiž vyznačuje tak velmi obyčejnou a jednoduchoučkou zápletkou, že mi to spíš přijde jen jako nějaká povídka, jako pouhá epizodka z nějakého volného cyklu o lidských osudech, jen ale ne jako regulérní filmový počin. Ale co na tom, když dokáže stejně pobavit a dobře se na něj kouká :-). A vážně ani nevadí, že je to vlastně úplně o ničem, že postavy nemá šanci divák poznat a zžít se s nimi, že vyústění děje může být každému stejně zcela ukradené, přesto všechno Povýšení na mě zafungovalo. Každopádně jistě největší měrou k tomu přispělo ústřední duo S.W.Scott a J.C.Reilly, neboť oba dva herci jsou skutečně zábavní a sympatičtí týpci a jejich vzájemné konfrontace byli moc fajn. V celém filmu jsem nicméně nenarazil na jediný výraznější moment, na jedinou zajímavější scénu, i po stránce humoru se drží tento extranenápadný snímek velmi při zdi, vše se odvíjí v hodně pozvolném a odlehčeném tempu, ale velkým plusem je, že se tu vlastně řeší jen obyčejné lidské problémy, nastávají zde běžné lidské trapasy, zkrátka Povýšení je o normálních lidech a normálních věcech a tím si mě to asi i nejvíc získalo. Povýšení je zkrátka nenáročná, zábavná, ale především velmi příjemná podívaná o každém z nás a takových filmu z Hollywoodu opravdu moc nepřichází. ()

rozbris

Komedie? To bych se měl trošku zasmát, ale já jsem se nesmál! Jedině co jsem se od tohoto filmu naučil bylo, jak si s pomocí nachválu získat místo v obchodním domě.Stručně a jasně řečeno slabší komedie. ()

bruceman7

Místy vtipné, to ano. Ale že má jít o komedii jsem poznal až z hlavičky. Přílišná slabota a navíc humusnej dabing. 35% ()

Wally

Hezký, příjemný, roztomilý film, který moc hezky uběhl a přestože nejde o žádné super bystré vtipy, tak se člověk pobaví...je to příjemně melancholický film a S.W. Scott ukázal, že umí zahrát i pořádnou roli. ()

Lisabellla

Nejsem si tak docela jistá tím, jestli to byl záměr, nebo jestli to tak pitomě jen působí. Vzhledem k faktu, že to tedy má být komedie, budeme předpokládat, že šablonkovitý dobrák a rádoby padouch jsou jen výstřel naslepo a příště budeme střílet s očima do široka otevřenýma. A Bišope - je to brutální a plné klišé... ()

1860

Film nám předhazuje příběh dvou normálních lidí, které pohltilo současné vnímání hodnot a pro povýšení potažmo pro peníze jsou schopni udělat téměř cokoli, i když to je proti jejich srsti.. Je to nenáročné, ale dokáže to vyvolat mírný úsměv i dojetí.. DOPORUČUJI pro uvědomění, jak nás mohou peníze přeměnit na necitlivé netovry.. ()