Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

kurcatovium

Budu značně kritický, ale připadá mi, že i na amatérské scéně se rodí lepší animáci. Ne že by tohle bylo vyloženě špatné, ale od Pixaru bych čekal zkrátka víc... ()

Kmotr76

Tak tohle je opravdu velmi zábavné a milé. Kouzelník by měl králíkovi poděkovat. Bez jeho zásahu by jeho vystoupení bylo jistě nudné a postrádalo by akci a nápady, kterých je v dalším kraťsu od Pixaru kupa. ()

MikyAff

Příjemná a velmi zábavná oddechovka. Neni vteřinka, která by člověka nezaujala, nebo nepobavila. Králíčka mi bylo líto, ale naštěstí všechno skvěle dopadlo. Velmi pěkné! ()

Mihail123

Pixarovské "kraťasy" sú čím ďalej tým lepšie. Tento rozpráva o "hladnom zajacovi", ktorý nič nedaruje svojmu pažravému kúzelnickému pánovi. Jeden perfektný nápad - kúzelný klobúk, na ktorom perfektne fungujú všetky gagy. Animácia jednotlivých postáv je perfektná, netreba zabudnúť ani ich na mimiku (hlavne zajacovu). Kraťas, ktorý je preplnený skvelými, originálnymi nápadmi. 5 minút bezchybnej grotesky. Pixar to jednoducho vie a valcuje svoku konkrenciu. Zatiaľ najlepší, nápadmi nabušený kraťas od Pixaru. ()

dANo

Neskutočne zábavné! Kúzelník Presto nasral svojho králika tým, že mu nedal mrkvu a ten sa mu za to kruto mstí... Nakoniec však Presto zistí, že "všetko zlé je na niečo dobré" a ... toto jednoducho treba vidieť! :o) ()

VanTom

Dokonale vygradovaná a vytěžená scénka s hladovým králíkem, mrkví, iluzionistou a kouzelným "portálovým" kloboukem. Zpracování samozřejmě na jedničku s hvězdičkou. ()

Bagr_007

Velmi vtipné a chytré. Jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů od Pixaru. A ten králík je neuvěřitelně lostomilej. ()

-ELFKA-

Tak toto je úžasný animák po všetkých stránkach!! Ane trošku nenudí, dej má rýchlý spád, každú sekundu prekvapuje a je skutočne klasicky vtipný :-) ()