Jeskyně smrti

Muž se probouzí hluboko v nitru jeskyně. Trpí amnézií. Nedokáže si vzpomenout na to, jak se sem dostal a ani na to, co se stalo s mužem, jehož tělo leží vedle něj. S tajemným stvořením v patách se musí vydat do tohoto podivného a fantastického světa. Chce-li se Tolbiac dostat na povrch, nemá jinou možnost, než použít REZO ZERO, tajná pozorovací stanoviště v tomto opuštěném, hřbitovu podobném dole. Vydává se na cestu veden kořeny rostliny. Příběh muže, který se někdy dozvídá pravdu z archivů opuštěných laboratoří, jež se skrývají v této podzemní síti, jindy pomocí vlastního, podivně zesíleného instinktu. (oficiální text distributora)

ANTYCHRYST odpad!

Tak tohle opravdu ne....:( můžu zhasnout v obýváku..dat sem nejakou kytku a natočit pokračování....bleeee... 0% tvl ještě jednou to blikne... a Tv letí z okna.. ()

LukeSharp

Přátelé,připravte se na neředěné peklo. Tohle byla neskutečná ztráta času,které budu dlouho litovat. Prvních 20 minut je těžká nuda,kdy nějáký chlápek od bahna někam leze a vůbec nic skoro není vidět,protože je všechno tmavé. Pak se děj přesune do ''akční'' části,kdy jde z jednoho místa na druhé a celé to absolutně postrádá logiku. Pak potká nějakou ženskou a jdou dva. Pořád tam litají nějácí uřvaní dementi a celé se to točí kolem nějákého debilního stromu. Pak přijde konec a vy zjistíte,že to je vlastně úplná sračka. Nicméně jsem rád,že jsem si to pustil,protože jsem během filmu stihnul udělat asi deset dalších věcí,které jsem už delší dobu odkládal. Takže doporučuju si pustit jako takový motivační film,protože při jeho sledování se i ta nejnudnější činnost stává zábavou.10% ()

L3G1ON4R

Dost nezáživný Sfci-Fi/Thriller, už zprvopočátku nudící nic neříkající muž (Tolbiac) kde se vzal tu se vzal. Rozhodně bych nezvolil kategorii Horor - kolem tohoto žánru film pouze popoběhl. Pokud chce někdo ztratit zbytečně skoro hodinu a třičtvrtě života nudící se v židli nebo v křesle tak doporučuji, jinak ruce pryč ;) ()

Pavlunka odpad!

Naprostá kravina o ničem,ztráta času,vydržela sem koukat hodinu a pak sem to musela vypnout. Absolutně sem nepochpila o čem to,kde se tam vzal,proč tam pobíhá banda lidí,jak se to všechno stalo,prostě nic. Děs! ()

Pharlap

No.. byl to "jinej" film.. to jo.. páč se v něm mluvilo francouzsky.. ale tím to končí. A milé překvapení a zaujetí v začátku, resp. během středu filmu, střídá zklamání v druhé půlce, kdy se děj jakoby zpomalí, pointa je odhalena.. čekáme vyvrcholení.. ale žádné se nekoná, neboť "to oč tu běží", již bylo vyzrazeno.. a tím pádem mi konec filmu přišel velmi velmi přihlouplý. ()

Black3R

Blbosť a bezduchý film, z 85% nuda.Začalo to tak hrozne ako to skončilo, ALE! pozdávala sa mi kombinácia toho čiernobieleho/sivého ??? filmu s tým žánrom, alebo mi len svietilo slnko na obrazovku ? :D, a tie masky. Ináč to nebolo bohvie čo, a koniec sa už len zmohol na pc animáciu, ale zas na druhej strane myslel som, že sa to celkom pekne rozuzlí, ale nič. ..... tak 30% ()

*HOVNOCUC* odpad!

Tak toto ma fakt skoro zabilo!!! Asi som nepochopil režisérov zámer, ale tento film mi nedal absolútne nič! Asi najnudnejší film, na ktorý si spomínam. Začínam ľutovať, že som dal Wynorského filmom odpadové hodnotenie!!! :) ()

bobin odpad!

Kdo to vydrží sledovat, toho to bude ještě dlouho strašit. V prostoru několika metrů se ve tmě cosi pohybuje, kamera pomateně kmitá a nikdo neví, která bije. Odpudivé, trapně primitivní a člověka to totálně znechutí. Nechápu, kdo do toho něco investoval. ()

gu-staff

Film, kterej se vymyká běžnýmu stereotypu, a tím sám sebe odsuzuje na okraj diváckýho zájmu a na spoustu negativních komentářů. A to je škoda, protože když ho dokoukáte, zjistíte, že jako celek prostě funguje. Má to hlavu a patu, a je to celý takový....svý. Příjemně mně překvapil. ()

=Číča=

No, moc jsem to nepochopila, ale dávám 3 za originalitu. Trochu mi to připomínalo hru Doom3, kterou teď hraju (a dost se u ní bojím), takže mě u obrazovky udrželo. ()

david666

Čumět hodinu a půl na chlapa od bláta ve tmě to už zavání masochismem:-) Přesto jsem pořád čekal, že se z toho něco vyvrbí. Bohužel nestalo se. Konec (a vlastně celý film) jsem dějově nepochopil. Stačí si pustit tak úvodní půl hodiny a pak konec jen jako seznámení se z trochu jiným vizuálním "lookem". ()

Katy19 odpad!

Hm, tak já jsem vydržela koukat až do konce, ale dělala jsem u toho tisíc jiných věcí, tak i možná proto jsem to zvládla. Horory mám ráda, ale tohle skutečně není "šálek mého čaje"! Asi je to film jen pro chlapy. ()

Dr.Abe

Celkem zajímavý mystický film. Připomělo mi to některé prvky z jiných filmů např. strom života jako ve filmu Fontána, lidské líhně jako v matrixu a prostředí s mutanty jako v Half-life. Neni to sice špiča ze žánru sci-fi, ale rozhodně dobrá podívaná zařezená do sekce mysteriózní... ()

Mkoren odpad!

Tak, oficiálně ten opravdu zdaleka NEJHORŠÍ "film" mého života!! Začnu asi hrozným postříbřeným hlavním hrdinou, který se chová absolutně nemotorně, hloupě a iracionálně a který se z obyčejného chudáka stane jen tak násilníkem a zároveň milencem a na závěr elitním vojákem. Dále zaujme to, že je film jakási skládačka nesmyslných částí, které na sebe nenavazují a nemají vůbec žádný smysl (možná nějaký pokus o surrealismus). "Film" v průběhu vyvolává spoustu otázek, což způsobuje opravdu napjatou atmosféru a divák se snaží dokoukat, aby konečně zjistil, o co vlastně celou dobu jde. Bohužel ale autor už se na tyto otázky nepokusí odpovědět, takže ani není třeba čekat nějaké rozuzlení "problému" na konci filmu. Už jsem viděl hodně filmů, ale toto opravdu předčilo všechny ty hrůzy, takže tento film doporučuji jen OTRLÝM NÁTŮRÁM. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Začiatočné debilné blikanie malo navodiť temnú atmosféru, ale akurát bolo predzvesťou polhodinovej nudy a ďalej som tento hnoj ani nepozeral! Temná a pochmúrna atmosféra? Vo farbách áno, ale nie dejom a atmosférou! Mutanti čo búchajú do mliečneho plexiskla a nejaký spiderman-albín na lanách a húpačke... škoda času sa zaoberať týmto "skvostom"! ()

halberdier

What the Fuck? Toto jsem si opakoval skoro během celého sledování filmu. Stále jsem čekal, že se film nějak rozjede, ale ono se tak nestalo. Celý film jsem netušil, o co v něm jde. Asi neberu správné drogy, abych si ho pořádně užil. Přesto měl film celkem solidní atmosféru a nelze ho zařadit po bok jiných horrorových odpadů - už jen proto, že je prostě jiný. ()