10 ročný Jimmy žije na vzdialenej farme spolu so svojimi rodičmi a troma mladšími súrodencami. Jeho otec je kamionista a preto býva často mimo domu. Jimmy si jedného dňa všimne, že s jeho každodenne stresovanou matkou nie je čosi v poriadku a upozorní na to otca, ten ho však uchlácholí s tým, že na jej správaní nie je nič neobvyklého. Počas jedného večera, keď otec musí opäť odísť s nákladom, sa matkin duševný stav výrazne zhorší - prepadne popôrodnej depresii a rozhodne sa zavraždiť svoje deti. Jimmy rýchlo rozozná, že nepríčetná beštia, ktorá sa mu snaží siahnuť na život dávno nie tou matkou, ktorú tak miloval a preto musí s psychotičkou zviesť nerovný boj o prežitie. (Karamanlis)

elanius

(112/2012, DVDRip) / Nápad možno originálny, predsa len popôrodný syndróm sa tak často nevidí. Inak ale slabý priemer. (4/10) ()

venison

Na béčkový americký horůrek překvapivě vyspělé.. Všechny role velmi zdařile zahrané, hlavní hrdina přesvědčivý, nebývalá atmosféra, krve akurátně, příběh realisticky pojatý.. Na sanotě u kukuřičného pole se musí maminka starat o čtyři dítka, tatínek neustále s kamionem na cestě a pokecat si může maximálně se skouřeným důchodcem.. Není divu, že jednomu šibne.. Vřele doporučuji :-) ()

Yoshimitsu

Tohle je, jak pohádka o neposlušných kůzlátkách jenže v drastickém provedení, Jejich matka je pořád s nimi a má je pod kontrolou. Byla hodně na přes držku svoji psychickou rezignaci ustála na jedničku. Nechtěl bych se jí dostat pod ruky. Dávám 80% ()

zdenny

Údajně podle skutečné události. Ano. Způsob vyvraždění svých dětí taky dobrý. Ale myslím, že stejně hrozné by bylo i jen o tom číst v černé kronice. Film byl rekonstrukcí událostí onoho večera. Byl podložen solidními hereckými výkony, jak matky, tak i nejstaršího syna. Film byl slušný, ale na to, o jaké se jednalo téma, toho ve mně moc nezanechal. ()

ghatos

Hororový zákusek s příchutí naháněčky. Sympatická, ani né 80 minutová stopáž + pěkný herecký výkon nejstaršího potomka dávají dohromady 55%. ()

jefff

Krutý psycho horor o vyšinuté mamce a čtyřech dětech. Docela slušně natočené, atmosféru to mělo a hlavní představitelka "milé" maminky svou roli zmákla na jedničku. I přes všechny klady mi film úplně nesedl, ale marné to rozhodně není. ()

Forsberg11

Po technickej stránke nemám takmer žiadne námietky: nádherná kamera, zručná réžia, kvalitný a sympatický herci či dobrý výber hudby...tu sa skutočne nemáme o čom baviť. Ale kde je preboha tá "hororová pecka", ktorú tu ospevujú niektorí moji kolegovia? Kde sú tie napínavé atmosferické pasáže a scény siahajúce do extrému? Ja som ich SKORO nikde nevidel. Áno je to dobrý horor/thriller a má to aj dobrú zápletku, ale nič viac než mierny nadpriemer od toho nečakajte. Dá sa povedať, že Baby Blues je až tuctový horor akých boli a budú nakrútené mraky. Pár momentov síce skutočne stojí za to a aj mňa pri nich (ne)príjemne mrazilo, nuž ale bol som navnadený na omnoho viac. Nemôžem si pomôcť, u mňa vládne viac sklamanie ako spokojnosť. 60 %! ()

Reanimated

Škoda (pro mě) nepochopitelného závěru, jinak je to naprostá paráda. Intenzivní šílenství matky je děsivě autentické a dětští herci skvělí. Takhle vidím kvalitní (amatérský?) film. Bratři Kučerové by se od autorů mohli spoustu naučit. ()

PfefferSalz

Matka s těžkou poporodní psychózou zůstane sama doma a kolem ní je dětí jako smetí. Nemusíte být zrovna Derren Brown, abyste odhadli, jak to asi bude pokračovat. Oh god. ()

Sten-li

Super překvapení od tohohle neznámého hororu. Snímek působí velice reálně a krom závěrečného nelogického jednání otce rodiny, nemám a ani nemůžu nic vytknout. Více takových to hororůů, prosím ()

Eraserhead

Je to krátké a přesto jsem se na pár místech lehce nudil. Britské "rodinné" podívané The Children nebo Mum and Dad mě sejmuly o dost víc. ()

iampatrik

Solidní horor. A teď záleží jak to vemu, na jednu stranu trochu zklamání na druhou stranu ani moc ne. Pokud byl cíl filmařů, být co nejblíž realitě tak jim to nemám za zlé, ale jako fanoušek filmu a hororu, jsem chtěl něco víc napínavějšího, víc krvavějšího, brutalnějšího.. ale jak jsem psal, záleží jak to člověk veme. Určitě si pochvalu zaslouží mladý hrdina, který hrál výborně.. no a pokud je film pravdivý až do samého konce, tak je mi to upřímně líto a zajímalo by mě, jak to asi vypadá dneska ()

Piggsy

Tak to byla teda hodně silná poporodní deprese. :-D Škoda toho naivního závěru, kde je tatík natěšený na další dítě. Absurdní. Jinak se výjimečně ztotožňuji se zdejším hodnocením 68%. Mohlo to být lepší, ale pobavil jsem se dobře. ()

Abiosis

*VARILA MYŠIČKA KAŠIČKU* Relatívne znesiteľný, nízko-rozpočtový horor, ktorý miestami vytvára dokonalé napätie a atmosféru a miestami nudí zbytočne naťahovanými scénami a neschopnosťou dej nakopnúť. Nikoho nemôže prekvapiť, že mamičke zašibáva - dom uprostred ničoho, štyri uškriekané deti, piate sa prekopáva na svet, manžel neustále na cestách, bútľavou vŕbou sa stáva strašiak v kukuričnom poli. Postava mamičky s botoxovými perami je dostatočne psycho a som si istý, že deti v niektorých scénach strach nepredstierajú (mladší brat ťahaný mamičkou na verandu). Ako som písal už v komentári k filmu The Children, deti v hlavných úlohách nemám rád, pretože ich všeobecná neschopnosť hrať ma privádzajú do šialenstva. Tu sa tým najiritujúcejším prvkom stáva sestrička hlavného detského hrdinu, ktorá najmä svoj strach/plač tak preháňa, že vidly do bruška by si zaslúžila oveľa skôr. Verdikt v 1 vete: Mamička systematicky zabíja svoje detičky a otecko v závere zabíja celý film svojim rozhovorom so synom. 11.08.13 ()

sona123

Po dlouhé době horor, který je hororem. Vyvražďovačka, která ovšem není a priori samoúčelně nechutná a brutální. Má to myšlenku, je tu snaha vystupňovat napětí, existuje tu dobro a zlo a příběh, byť banální. Nechci tímto komentářem uvádět v omyl - ona to není žádná sláva, ale já poslední dobou narážela pod škatulkou hororu na samé nechutnosti a perverznosti, takže díky za starou školu, byť průměrnou. ()

Kejf.

Nemam rada filmy, kde se ublizuje detem a co vic, zviratum! Ale pokud je tohle film podle skutecnosti, neda se svitit. Jako velky plus beru kratkou stopaz, ktera rychle odsejpa a mne prislo, jako kdybych zkoukla jeden dil nejakyho sitcomu. Kazdopadne - v tomhle pripade sedi "za malo penez, hodne muziky". Za zrejme velice malej rozpocet vnikl slusnej snimek plnej napeti a nasili. Jen skoda toho konce, ale nepredbihejme...4* ()

bobstock

Pokud jste měli při sledování chuť Colleen Porch zlikvidovat vámi bestiálním způsobem, rozhodně film zafungoval. Obdivoval jsem i odvážné děti zúčastnit se takové nechutné věci, ale zvládli to s grácií. Konec jsem ale nepochopil a koukám, že nejsem sám. 65% ()

j0nathan

Velmi dobrý horor, který se s ničím moc nemazal. Pro mě neznámá Colleen Porch podává super "psycho" výkon, až jsem si chvíli myslel, že to je doopravdy. Dává dětičkám takovou čočku, až se divím, že se něco takového vůbec natočilo. Díkybohu za to, že moje máti, v mých mladých letech používala jen vařečku. :) ()