Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Krejčovský učedník Kuba byl pilný a hodný, a právě proto mu ostatní vyváděli různé kousky, až se mistr zlobil. Ale Madlenka, mistrova dcera, si na něj stejně myslela. Jak se stalo, že v pekle s Kubou šili všichni čerti a jak nakonec vyhrál sázku nad samotným Luciferem, uvidíte v hudební pohádce z roku 1990. Hlavní role si zahráli dnes známý filmový režisér Filip Renč a tehdy 16letá Tereza Pergnerová, v dalších rolích uvidíte M. Suchánka, L. Mrkvičku, M. Růžka. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

duddek 

všechny recenze uživatele

Ta hudba je povážlivě nepohádková, choreografie nestojí za nic a děti si z celého příběhu můžou odnést jedině to, že kdo zlobí, nesmí na kole... ()

Reklama

Véronique 

všechny recenze uživatele

Překvapivě velmi povedená televizní pohádka - Filip Renč v roli naivního a poctivého Kuby, Michal Suchánek a Mário Kubec jako záškodní tovaryši, Ladislav Mrkvička v roli dobráckého tatíka mladičké Magdalenky, téměř k nepoznání ztvárněné tehdy 16ti-letou Terezou Pergnerovou. Nesmím opomenout ani milé a útulné peklíčko, které má pevně ve svých rukou Martin Růžek, pod sebou má i malé roztomilé čertíky... Studiové pojetí pohádky mi zde nevadilo, ba právě naopak. Příběh mohl být klidně delší a kdyby byl rozvinut do více dějových rovin, mohla z toho být i celovečerní pohádka. A co se hudby týče, tak ta je také přesně šita na míru:) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama