Šaty až na zem (TV film)

Komedie

Československo, 1986, 52 min

Jaroslav Hanuš

Josef Spitzer
  • LiVentura

Taková prapodivná rodinná přihlouplost o tom, jak začne jeden mladistvý vztah..(14.11.2011)

• Peabody

Místy neuvěřitelné, štíhlý Pomeje, Roden s blond hárem a ofinkou přes obě oči. Světlana Nálepková drtí své repliky svým standardním neumětelským stylem jako obvykle, i když "Dárky se přece musí vybalit" je dobrý fór. , Dárek Barbora Lukešová (debutuje) je docela pěkná a zajímavá, bohužel zůstane nevybalená. Rodiče jsou standardní šarže dobrých herců.(26.1.2016)

Musím přiznat, že se mi to docela líbilo. Skvělé obsazení Roden, Poloczek, Lukešová, Synková a Pomeje. Nálepková už horší, ale jinak na 80 léta fakt dobrý. Malá situační komedie, o mladíkovi, který slaví právě osmnácté narozeniny. Rodiče v Jugoslávii a tak doma se pořádá mejdan k dovršení dospělosti. Ríša dostane jako dárek od nejlepšího kamaráda Čomby dvounohý dárek a to je teprve začátek kolotoče...(4.11.2016)

Karel Roden herecky trumfuje všechny ostatní herce a dokazuje proč má světové uznání. Víc už není třeba dodávat.(12.8.2008)

• argenson

Mně to přišlo jako lehce ujetá sci-fi a do konce jsem úplně nepobral ty vztahy, kdo s kým, co a proč. Takže jedinou srozumitelnou dvojicí byli Poloczek-Synková a ti taky obstarali sporadické záblesky srandy.(19.6.2015)