Reklama

Reklama

Malí létající medvídci

(TV seriál)
  • Kanada The Little Flying Bears
Animovaný / Rodinný
Kanada / Chorvatsko, 1992, 39x26 min

Veselé příběhy dovádivých medvídků. Budeme vám vyprávět příběh o dovádivých kamarádech, malých létajících medvídcích, kterým moudře vládne starý medvěd Platon. Všichni žijí v hlubokém lese, který se snaží bránit před škodolibou lasičkou Skulkem, jeho hloupým nohsledem Sammym a dalšími výtečníky (hadem Slinkem, pavoukem Grizeldem a krysou Spikem), kteří lesu škodí. Nejedno dobrodružství prožijeme s medvídky Týnou, Kubíkem, Pomněnkou, Jasněnkou, Honzíkem, Vlastíkem a dalšími, kterým ochotně pomáhají i ostatní zvířátka z lesa, především stará moudrá sova Ozzy. Chorvatsko-kanadský animovaný seriál potěší zejména ty nejmenší, ale nepochybně pobaví i dospělé. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (20)

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádkový seriál mého mládí. Pokdu jsem si na někoho hrála, byly to kromě dinosaurů malý letající medvídci. Dokonce mě i zachvátila mánie sbírání nálepek v čokoládách. S odstupem času bych asi hodnotila trošku méně, ale nechám 5, protože jsem to jako malá fakt nehorázně žrala. PS. OPRAVDU SKVĚLÉ, ŽE DISTRIBUTOR UKRADL MŮJ PŮVODNÍ TEXT!!!!! DOKONCE I S CHYBOU. ()

Reklama

Adam Bernau odpad!

všechny recenze uživatele

Velmi otravný tuctový produkt ve velmi fušerském provedení. Ekologické zaměření má v tomto v případě pouze ten efekt, že se ekologická tématika stává stejně indiferentní jako kterákoli jiná. Knadsko-chorvatským koproducím se budu napříště vyhýbat. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Klasika asi každého narodeného na prelome 80tych a 90tych rokov. Chorvátska rozprávka o lietajúcich medvedíkoch, ktoré chránia les pred chrápúňskymi medveďmi, či skunkami, či čo to bolo. A nálepky v čokoládach k tomu! ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama