Megashow Slovensko hľadá SuperStar patrí medzi najúspešnejšie relácie svojho druhu vo svete a prvýkrát budú môcť zažiť jej atmosféru a zvoliť si spevácky talent posledného obdobia aj diváci Slovenskej televízie. Doteraz bola vysielaná v 28 krajinách sveta, pričom v mnohých z nich padli rekordy v sledovanosti aj v počte odoslaných SMS. Relácia získala aj mnoho významných ocenení napríklad v USA alebo vo Veľkej Británii, ktorá je zároveň krajinou jej pôvodu. (PROROK14)

BigDeal

Moderátori výborní, prirodzení, uvoľnení (Adela, Pico), porota sčasti dobrá a ostatné veci, ako dokrútky okolo superstaristov tiež vcelku zvládnuté. Rokmi to ale strácalo na zaujímavosti, veď kto by sa stále pozeral na to isté a tak som poslednú sériu ani nedopozeral. ()

MoiJe

Rada to sledujem. Nemusim sa viazat, vacsinou maju archiv na nete, beztrestne vsetkych skritizujem, vypocujem si pekne pesnicky, mozno si i zafandim. Vysledok a buducnost hviezdiciek mi byva ukranuta, ale o to nejde :) Prekaza mi akurat to pretlacanie 15rocnych deciek, uz je ich privela. ()

zablaga

Pri prvej sérií som bola naozaj "namotaná", proste ma to vtiahlo takisto aj celú rodinu...Potom to už bolo slabšie, teraz mám proti Superstar úplnu averziu....ale tak to býva a radšej sa budem nudiť, ako pozerať to ()

Marek1991

Továreň na rýchlokvasené celebrity a karaoke spevákov, ktoré zaspievajú v tejto súťaži, možno aj vyhrajú, ale ak sa ich neujmú sponzori, textári a iní producenti a podobne, tak často neuspejú. Najviac sa mi páčila prvá séria, inak to už bolo len priživovanie sa na mladých ľuďoch a málo z nich pomohli. Spoločné piesne pekné, magazíny zbytočné, šou taká americká, efekty drahé a veľkolepé, ľudia hlasujúci a míňajúci veľa peňazí zbytočne. Ľudia sa na to chytili, malo to vlastne aj úspech, ale vo vnútri to bolo dosť prehnilé, bola to skôr obrovská nafúknutá bublina, ale pekná a často aj účelná bublina, na ktorú dodnes spomínajú ľudia skôr v dobrom zo všetkých tých šou. ()

esopesokeso

A čo také nízke hodnotenie??Ved vás prvá séria tak bavila..u mňa to bolo vtedy za 5*, fakt.Hehe, a volali mi ľudia, že som zaspieval Petra Nagyho lepšie ako Tomáš Bezdeda...aj hlasovú pedagogičku zo Žiliny sme mali spoločnú, ale nedostali ma tam do tej prdele.. ()

corona

Prvá séria bola jednoducho prvá, jej atmosféra sa už nezopakuje, druhá séria priniesla okrem rozhádaných finalistov akurát perfektnú prvú trojku hviezdnej roty /zelený mužíček, mékajúci Žilinčan a vyjúci vĺčik/ a možnosť že z tretej zbytočnej série sa niekto uchytí sa rovná asi 0. ()

dyfur

...tak bola to premiéra - neokukaný formát, moderatori, celkom to šlo .... žiaľ nikto zo súťažiacich dieru do sveta neurobil - ani malú dierku na Slovensku .... ()

GILLWANDER odpad!

Vtedy áno, dnes razantne NIE! Je to o tom istom. Rivalita vie byť niekedy poriadna sviňa. Pár spevácky talentovaných "ľudí" si vyskúša na vlastnú kožu, ako sa môžu ľudia zmeniť pre pár korún... A výsledok desí!... 0% ()

Martin741

Aj ked prva Superstar priniesla sice iba rychlokvasky, pozeratelne to bolo a zo vsetkych Superstar to malo asi najvyssiu uroven. 60 % ()

tom88

Ja som bol veľmi príjemne prekvapený z práce ,ktorú si odviedol celý realizačný štáb projektu. Nenechal som si ujsť ani jednu časť a veľmi ma to bavilo. Moderátori boli božský, nečakal som od nich takúto show. Castingy boli dobré, moc som sa pri nich zabavil. Ďalšie kolá taktiež fajn a finálové kola perfektné. Speváci boli na moje prekvapenie dosť dobrí a podaktorí spravili aj poriadnu show, však Robo. Porota mi tam celkom pasovala a ich humor mi celkom sadol. P.S. Hviezdna rota bola taktiež super. ()

SeanLSD

Ako vždy, zo začiatku sa to dá, časom sa to preje. Dobrý výber poroty, bavil ma viac než v českej verzií - tvrdý odjebávač Habera, trubka Rolincová, prekvapivo sympatická a neodolateľný cynik Lučenič sypali hlášky ako z rukáva. No a súťažiaci spievať sem-tam vedeli, občas vyrazili dych, väčšinou moc nie, ale najradšej máme všetci aj tak tých exotov, čo im nie je vlastná ani tá najmenšia miera sebareflexie, že ano ? ()

Kikania

Dve hviezdičky patria prvej sérii, jedna druhej a tretia séria bola absolútna sprostosť. Videli sme viac reklamy ako samotnej show. Ale prvá séria sa dala. Sledovala som to pravidelne:)... ()

danco123

Prvá séria SHS ma bavila a s chuťou som ju pozeral, no tie ostatné už nemajú úroveň. Je až nepochopiteľné ako niekto, kto vidí že neuspel v jednom ročníku, príde znova a polovica národa sa na ňom smeje a on si myslí aký je slávny. Celá SHS je len o tom, aby sa poriadne nabalila na hlúpych deťoch, ktoré s veľkým nadšením posielajú SMSky a s domnením, že nejako ovplyvnia poradie svojho obľúbeného speváka. Tak či tak sa na väčšinu súťažiacich, ktorí postúpili do finále po pár mesiacoch zabudlo a nikto si už na nich ani nespomenie. ()